Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu
    Lp svima.Pokusavajuci ostat u drugom stanju pokusala sam sa lh trakicama pa imam nedoumice jer sam prvi put testirala jucer i danas a vi mi recite po vasem misljenju dali je nakon ovoga usljedila ovulacija sudeci po trakicama.Mama sam curice od5 godina,imam relativno uredne nalaze hormona i stitnjace.Pijem vrkutu i pomogne mi za pms ali nekoliko je mjeseci proslo i nista se ne desava
    Imam 37godina.Hvala svima koji se jave i veselim se buducem druzenju

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Da imala si ovulaciju 11.3 barem po meni, ja sam ih isto koristila i kada je bila ovulacija bila je crta najtamnija, a sljedeci dan je lagano blijedila

    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Pise da ovulacija nastupa dan kasnije ali nemogu tocno biti sigurna jer sam pocela tek jucer test.mozda je sto ti kazes bila ovulacija a ocito je da je neki skok  lh bio.Mada mi temperatura nije porasla kao u drugom dijelu ciklusa sto zna.drzi nekih37 a trebam dobiti od22.3 do 25.3

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Petra dali si u tom periodu ostala trudna?

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Da 
    Ja sam ti radila 6.5.2018 prvu i bila je svjetlija ona traka koja je inace tamnija kada ce nastupiti ovulacija i ponovila sam sutradan 7.5 i bila je tamnija i pretp po bolovima da san imala 8.5 ovulaciju, na tim lh trakicama koje sam koristila je pisalo da ovulacija nastupa 24h otp nakon tamne trakice, ali da je trakica najtamnija dan prije ovulacije jer je taj hormon koji ona hvata najveci 24h otp prije

    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Super nadam se da cu i ja uspjeti

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Danas ti je ovulacija vjerovatno, ako je ono 11.3 u 13h bio pik. Šteta što nema trakice prije 13h za usporedbu i siguran zaključak. Al evo hopsanje jučer i danas može ueodit plodom. Sretno! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    I ja se nadam da ce nesto od toga biti.Nekako imam osjecaj da mi je lakse bilo zatrudniti sa prvim djetetom tj imala sam jedan spontani i onda sam za dva mjeseca ostala trudna.bilo je bas ovo doba godine pa se nekako nadam da ce ovo proljece opet malo probuditi hormone i staviti stvari na svoje mjesto.Cime ste se vi sluzili za lakse zacece?Ja takodjer pijem vrkutu i komplex vitamina b sa folacinom

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Ja stvarno neznam.. Dal ja neznam to koristit ili se bas desi da piskim, kad sam se prenapila vode pre toga, jer se ne bi smelo radit test sa prvom mokracom. Ili ja stvarno neznam kako je moguce da su mi svi testovi (svih 20) bili negativni. Negativni u smislu, crtice uopste nema ili trebas da imas bas oko sokolovo da bi je video 😂😂 bili su i negativni u ciklusu, kad mi je dr potvrdila ovulaciju na folikulometriji. Ili su mozda testovi u banani (narucila preko neta) sta vi mislite?? Dal radim nesto pogresno ili…. 

    I dalje se nadamo mrvici

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Lusy znam za slucajeve gdje zenama te trakice nisu htjele ocitati ovulaciju iako su je imale potvrdeno ginekoloski, sad ne znam razlog toga

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.