Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Arwen87

    Arwen87

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    točkicaa

    Kod mene ovulacije jos nemaa 🤷‍♀️ kupila sam trakice i sve su do reda negativne vec 5 dana unazad…

    Samo ti piskaj i uhvatit ces O,ne brini!
    Ako imas vise trakica,mozes ih probati koristiti i po dva puta dnevno dok se malo ne uhodas,i dok se ne pocne pojavljivati i druga crtica!
    I pazi da bar dva sata prije ne mokris i da ne pijes previse vode! 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Sve neki simptomčići kod vas… Navijam nnavijam za kišu plusića. Kod mene ništa, 0 bodova a kao 5dpo sam…
    Arwen, ma da znam da hvale gynositol i općenito uvijek ima neka grupa koja nešto hvali tako da kroz ovo vrijeme sam naučila da što god izabrala bit će onih kojima će baš to biti dobitna kombinacija. Ja sam ovaj ciklus malo posvađana s nadanjem… Tako i ja razmišljam do nove godine ako ne upali onda je vrijeme provjeriti hormone i vidjeti što mogu dalje. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Malla kod mene simptoma ni za lijek osim sto me boli trbuh za dobiti, mislim da cim stanem s utricima da ce krenuti. Samo me brine prekratka druga faza a
    Ko je O bila na 19 dc 🤷🏼‍♀️

    “Nebo strpljive voli.”

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    E to da Sunčice i ja se osjećam za dobit al to bi isto značilo kratka faza. A vidjet ćemo znam da ništa neznam. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tinas

    Tinas

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Jutro cure,
    imam pitanje.
    Počela sam s LH trakicama, naručila sam ih oko 50 komada,
    radi se o one step trakicama za praćenje ovulacije.
    Kako sam bila kod ginekologice jučer, rekla je da će mi ovulacija biti 28.09 ili 29.09.
    Ja sam već pokušala sa 4 trakice do sada, i ne pokazuje mi se uopće ona testna linija, ako me kužite.
    Po meni je sad već nešto trebala pokazati ako mi je ovulacija kroz 2-3 dana…
    Također mjerim temp i ova četiri dana je 36,1 ili 36.

    𝐻𝑜𝑑𝑎𝑗, 𝑛𝑒𝑏𝑜 𝑠𝑡𝑟𝑝𝑙𝑗𝑖𝑣𝑒 𝑣𝑜𝑙𝑖 ♡

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    točkicaa

    I pocela sam piti Jadrankinu otopinu (jod) ovaj mjesec, cula sam da je jako dobar za plodnost i začeće pogotovo za zene koje imaju problema sa šištnjacom. Pa cemo vidjeti kako ce utjecati na mene 😊
    Mozda ce mi se i zbog njega produziti ciklus, ne znam ali to me tako zivcira kad se produzi, onda moram vise cekati do iduceg ciklusa ili trudnoce. 🙈


    Cula sam za tu Jadrankinu otopinu. Mislim da na FB ima i stranica o tome. Ajd super nek bude od pomoci 🤗🤗🤞🤞👍👍👍

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Tinas ne opterećuj se time kada bi se trebala pojaviti crta. Kako imaš 50 komada lijepo svaki dan otprilike u isto vrijeme (nekad popodne) napravi trakicu. Kada bude testna trakica i bude dosta tamna onda radi dvije dnevno. Uzmi to neopterećeno, bit će ti lakše i shvatljivije. Što se tiče temp. S njom ne znaš ništa dok se O već ne dogodi. Znači temp. Se prati kako bi imala potvrdu da je O bila samo što ti je temp pokaže s 3 dana zakašnjenja. Dakle služi samo kao potvrda. 
    Trakice i ginekologica predviđaju, znači LH raste neposredno pred O, ali ne znači da će biti O ako je LH porastao, nije garancija. Ginekolog može pretpostavljati tempo rasta folikula i procjenjivat kad će bit O al ne može znati sigurno. Nadam se da te nisam zbunila, samo hoću reći da sve informacije primaš i bilježiš, ne uzimaš ih zdravo za gotovo nego samo kao informaciju koja ti pokazuje faze tvog ciklusa. S vremenom ćeš i sama ponešto moć predviđati. 
    Nadam se d a neće proć vrijeme nego da ćeš odma biti T. A ja sam sad u nekoj fazi svjesnosti da što god napravila, popila i izmjerila ne mogu znat kad je točno O, niti imam recept za T. Jednostavno bit ću T kad se sve poklopi. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Tinas

    Jutro cure,
    imam pitanje.
    Počela sam s LH trakicama, naručila sam ih oko 50 komada,
    radi se o one step trakicama za praćenje ovulacije.
    Kako sam bila kod ginekologice jučer, rekla je da će mi ovulacija biti 28.09 ili 29.09.
    Ja sam već pokušala sa 4 trakice do sada, i ne pokazuje mi se uopće ona testna linija, ako me kužite.
    Po meni je sad već nešto trebala pokazati ako mi je ovulacija kroz 2-3 dana…
    Također mjerim temp i ova četiri dana je 36,1 ili 36.


    Ne zamaraj se s tim. Imas isti problem kao i ja. Potpuno. Ginica vidla folikul i da ce biti Ovulacija ali sipak. Tada nije bila ni po trakicama ni po trmperaturi, ali sam dobila pik tek 2 tjedna poslje. I po temperaturi i bolovima. Nazalost za potvrdu Ovulacije bi morala njoj ici opet u ponedjeljak ili utorak da te pregleda jer niti ona ne zna dal ce puknut folikul  ili ne. Ali probaj i dalje sa trakicama. Mjeri i temperaturu. Imas li graf? Pa da ga stavis ovdje da vidimo skupa. I uslikaj nam trakice ako oces pa stavi. Ja sam curama ljepila 2 x dnevno dok nisam ulovila pik. Tak da nek ti nebude bed 😁

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure..moze mi koja reci neki savjet.Isla sam pisnuti lh trakicu i pozitivna je.Ali ovulacija mi je bila prije tj isto pratila trakicama.Radim test za trudnocu nista ne pokazuje.Ima koja takvo iskustvo mozda?zasto je lh trakica pozitivna.hvala

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Sunčica5

    Malla kod mene simptoma ni za lijek osim sto me boli trbuh za dobiti, mislim da cim stanem s utricima da ce krenuti. Samo me brine prekratka druga faza a
    Ko je O bila na 19 dc 🤷🏼‍♀️


    A je ludo sve nesto 🤣🤣🤣. Vidit ces kak ce biti kad popis zadnji. Prvu turu sa progesteronom sam dobila odmah dan poslje i to mi je sam krenulo. Bez bolova i ista. Drzim 🤞 da ne krene i da bude + sutra 🤗🤗🤗🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.