Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Teško žabu u vodu nagovorit 😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

     zelena je pik definitivno, ona je osjetljivija? Da onda po njoj na dalje pratim?

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Pozz cure sve vise mislim da sam u anovulacijskom ciklusu zbog temperature koja tinja i jucerasnjeg testa koji je negativan.Imam jos uvijek bolne grudi i krem iscjedak te povremeno tupe bolove i trebam svaki cas procuriti no to se jos ne desava.Ne bih ja ni dizala paniku oko toga,danas bi bio 30dan ciklusa ,ajd ok,pijem vrkutu pa pretpostavljam da i odtoga bujaju grudi,ma ono popijem ujutro casu caja al ajd.
    Samo se bojim nekakve ciste ,hahha ma nek dodje ona pa kako god..
    Annika savjetujem ti da pokusas otvoriti bolovanje,nema nikakve veze sto ti nema doktorice,ako se ne osjecas dobro bilo koji zamjenski doktor ti moze dati doznake.Bitno da moze opravdati .sumljam da si za Setnje u 5mjesecu…iskeno…
    Baby zelena izgleda kao pik i super se vidi trakuca.da sam na tvome mjestu ja bih piskala oboje pa koje vise pase time bih nastavila.
    Martina hvala na lijepim zeljama no nema nista od toga.
    Do sada bi valjda test nesto pokazao.
    Nisam si ni trakice nabavila za ovaj mjesec.
    Nek ide kako ide.Malo odmora mi fali…ipak…
    Kako ste vi curke🧚‍♀️🙃🙃😘

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Sad kad bude i prođe ovulacija budu najgora 2 tjedna, onda samo razmisljam o simptomima i testu…morala budem se nekak animirati da ne razmisljam o tome :)

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Zvjezdice, ma ja mislim da se mogu i sa ravnateljem dogovoriti. Nije nerazuman, nek mi samo nađe zamjenu za taj put i gotovo. Pokušala danas nazvati privatnu ginicu ali ni kod nje se nitko ne javlja. Kod nas kad su na godišnjem, onda su svi kolektivno na godišnjem

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    baby

    Sad kad bude i prođe ovulacija budu najgora 2 tjedna, onda samo razmisljam o simptomima i testu…morala budem se nekak animirati da ne razmisljam o tome :)


    Evo ja sam na tjedan dana i isto sam stalno u tim mislima i simptomima. A rekla sam da necu ovaj put, ali dzaba. 
    Danas sam bas tuzna i u mislima kako ni ovaj mjesec nece biti nista 

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Pocela bol sa lijeve strane trbuha, ovulacija :D posto mi muza sada nema, pokrili budemo jos ujutro oko 7 i to je to, ne vidimo se sad 2 dana..i onda cekati

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Jutro. Javljam da je stigla meni moja M. Točna tip top. A i bolna. 
    Valja sada malo odmoriti a onda u nove pokušaje. 
    Ovaj ciklus nam je ipak uspješan. Jedna od nas je dobila + i to bam je svima motivacija za dalje. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Malla bitno da je ona na vrijeme, tesko je kad dođe, ali brzo nas napusti :) 

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Jutro i kod mene stigla M.
    Cure da vas pitam dali mi se isplati ici privatnom ginekologu cisto onako dodatno jer moja gin nije bas zainteresirana za nista od mojih zelja zato sto mi suprug nece ici na spermiogram pa kao nema svrhe dalje.Ja od nalaza imam hormone spolne i stitne iz2017 i sve nove nalaze briseva na bakterije i viruse od ove godine.Neznam koliko ce me uopce kostat par odlazaka i sta mi jos moze za pocetak traziti da vadim koja je procedura vas koji ste bili

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.