Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Lady mozda je implantacijsko u pitanju :D

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Mallla i Zvjezdice, pošto je meni ovaj put M baš uranila pa sam ostala uskraćena one neizvjesnosti i nadanja do samog kraja, ja sam se prebacila na vas i pratila situaciju kod vas, baš se uživila, ali eto takva je situacija. Došla vam, pa šta, otjerat ćemo je ovaj put bar na nekih 9 mjeseci. Super pa vam došla na vrijeme, meni kad je tako, odmah mislim da je sve ok. Zvjezdice za tvoje pretrage hmmmm Stvarno bi bilo bolje prvo spermiogram, ne samo bolje, nego i jeftinije, jer ako budeš kod privatnika sve radila, baš će koštat. Ja sam svog M upravo tom rečenicom nagovorila na spermiogram, kad vide da je kod njeg sve ok lakše će meni dati uputnice koje trebaju i onda nas to neće skoro ništa koštat. 
    Nego vas dvije sad malo odmorite i psihički i fizički, pa idemo sa napunjenim baterijama dalje.
    Annika, znam šta bi meni značilo da sam trudna, ništa ne bi prepuštala slučaju, stvarno bih i do privatnice i na razgovor samo otišla, da se posavjetujem. Vjerujem da i ti sama znaš šta je najbolje za tebe. Mi smo tu sad da te pazimo i čuvamo, i tebe i to srculenece malo koje ćeš ubrzo čuti.
    Martina, mogu ti reć da si mi baš super, prava si hrabrica. Oko sebe imam žena koje su bez ikakvih problema, samo et još nema T, pa jauču na sam glas i stalno se nešto žale. A moja Martina nema vremena za to nego ide se boriti, da nam se priključi u lovu na pik i plus. Svaka ti čast.
    Baby, nije ni sutra kasno, vjeruj, možda čak i bolje. Eto ja sam prošli ciklus akcijala malo prije O pa nije bilo uspjeha.
    Nego ti nastavi trakice pratiti i sutra muža opustit, u akciju i onda da isčekujemo tvoj plus.
    Lady_E sad se bliže oni završni dani, kad svaka od nas bar jednom dnevno pukne, tako da ti ništa to ne zabrinjava. 

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Implantacijsko možda? 

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    LADY_E implantacija možda? 

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Da bar je cure 🙏 jel imala koja od vas implantacijsko? Pratit cu danas tijekom kakva je situacija

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Cure, da prijavim da sam na dijeti od jucer :D Da se malo dovedem u red ali najviše da imam nekakvu zanimaciju i skrenem misli sa ove teme.
    Htjeli da muž danas, sutra uradi spermiogram pa bi na osnovu toga vidjeli hoćemo li ganjat baš O ili ići po SMEP  planu koji je Annika nedavno spomenula.
    Ali tek od 6.5. može radit taj nalaz, čiko koji to radi je na godišnjem :( A meni će do tada O i proći, ali šta je tu je. 
    Eto lagano ispraćam svoju M u nadi da se nećemo dugo vidjet. Jesi čula M, dosadna si i nepoželjna nekih 9 mjeseci bar, ne trebaš mi, snaći ću se i bez tebe…Et da joj se i ovdje obratim 😁 Možda i ona prati forum 😁
    Jedva čekam kraj sljedećeg mjeseca da vidimo koja naredna ide u nove teme, kad bi ovako i nastavilo po jedna bar svaki mjesec i to bi bilo super 😊 

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Lady_E

    Da bar je cure 🙏 jel imala koja od vas implantacijsko? Pratit cu danas tijekom kakva je situacija


    Ja nisam, ali dosta sam čitala o tome, tako da moglo bi bit. Na žalost, to ćeč znati tek nakon par dana dok budeš pratila. A do tad ti želim da ostaneš normalna od praćenja i čekanja 😊😘

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Nadam se da ti je to implantacijsko i da nas budes razveselila plusicem za koji dan :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Prije svega Annika cestitam ti od srca ❤ podigla si moral i motivaciju na ovoj temi 😍 vidila sam plusic vec prije par dana ali zbog novog posla nisam stigla komentirati.
    Mallla i zvjezdica, zao mi je zbog vasih M, pogotovo jer ste bile detaljne i uzorne u pracenju svih simptoma 😥 ali eto sad vam bar ide ovaj bezbrizan period, bez pracenja icega. Opustite se i punite baterije za nove borbe ❤
    Baby cestitam na piku! Zao mi je sto nećete pogodit bas dan O, al nadam se da ce ipak bit dovoljno.. i meni tako kasno dolazi O , tek na 20dc a inace su 33-35 dana.
    Zvjezdice slazem se s curama. MM isto odbija spermiogram , kao ne zeli trazit bolesti po sebi, bit ce kad bude, ali mislim da se jednostavno boji rezultata. Muski ego ipak malo teze podnosi takve lose vijesti. A ovaj moj jos uzasno zivi, pusi, hrani se Boze ga sacuvaj… tako da mislim da se s razlogom boji. Tako da iskreno nema ti bas smisla ic po privatnicima bez tog njegovog nalaza. Ja isto mislim prvo rjesit sebe pa tek tamo na jesen njemu sjest na glavu.

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Zvjezdice, ja mislim da bi ti valjalo napraviti nove nalaze hormona i štitne, prohodnost jajovoda, folikulometriju. Zašto muž ne želi na spermiogram? Na par mjesta sam pročitala da dr prije HSG-a traže spermiogram supruga

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.