Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ah i ja cu kao i ti morati skrenuti misli nekako. Planiram se baciti na pospremanje stana i mozda napraviti neki diy projekt cisto da se s necim zanimam. Ionako ne mogu nista drugo nego cekati i pratiti sto se zbiva. 
    Ljubicice super da ste se ti i muz odlucili za spermiogram. Ako ti je ovulacija prije toga onda drzim fige da se sve lijepo primi pa da vam taj nalaz bude i nevazan 😊

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Lady_E- zabavi se s nečim defintivno, želim ti da za par dan ugledaš +
    Pina, hvala na čestitkama. Jesam dobro skužila za novi posao?
    Idući tjedan ću nazvati i privatnicu za konzultacije- kod nje ću dobiti termin brzo, a nazvat ću i svoju ginicu. Ona će me naručiti za 7. tjedan za pregled, a i ne bih htjela ranije. Ako je sve ok, onda će se vidjeti sve na UZV-u. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982

    zvjezdica37

    Jutro i kod mene stigla M.
    Cure da vas pitam dali mi se isplati ici privatnom ginekologu cisto onako dodatno jer moja gin nije bas zainteresirana za nista od mojih zelja zato sto mi suprug nece ici na spermiogram pa kao nema svrhe dalje.Ja od nalaza imam hormone spolne i stitne iz2017 i sve nove nalaze briseva na bakterije i viruse od ove godine.Neznam koliko ce me uopce kostat par odlazaka i sta mi jos moze za pocetak traziti da vadim koja je procedura vas koji ste bili

    Oooo zvjezdice37 ja se se bas nadala + kod tebe. Ali zato nastavljamo dalje. 🤜💪Skupa. Opet idemo u pobjede. Hhhhh malo odmora sad od svega pa nastavak. Sto se tice pretraga znam da je meni moja prije prve trudnoce rekla da probamo jos jedan mjesec ak ne supijemo mora muz na spermiogram. Bez toga nema dalje. Jer kao mozemo mi na tebi raditi sve a sto ako je problem drugdje…tako da ako odlucis morat ces nekako muza nagovoriti. Jer kad sagledas stvarno je tako.


    Martina1982

    zvjezdica37

    Jutro i kod mene stigla M.
    Cure da vas pitam dali mi se isplati ici privatnom ginekologu cisto onako dodatno jer moja gin nije bas zainteresirana za nista od mojih zelja zato sto mi suprug nece ici na spermiogram pa kao nema svrhe dalje.Ja od nalaza imam hormone spolne i stitne iz2017 i sve nove nalaze briseva na bakterije i viruse od ove godine.Neznam koliko ce me uopce kostat par odlazaka i sta mi jos moze za pocetak traziti da vadim koja je procedura vas koji ste bili

    Oooo zvjezdice37 ja se se bas nadala + kod tebe. Ali zato nastavljamo dalje. 🤜💪Skupa. Opet idemo u pobjede. Hhhhh malo odmora sad od svega pa nastavak. Sto se tice pretraga znam da je meni moja prije prve trudnoce rekla da probamo jos je8dan mjesec ak ne supijemo mora muz na spermiogram. Bez toga nema dalje. Jer kao mozemo mi na tebi raditi sve a sto ako je problem drugdje…tako da ako odlucis morat ces nekako muza nagovoriti. Jer kad sagledas stvarno je tako.


    Hej Martina …tako nesto sam i ocekivala .A sumljam i da su privatnici dosta skupi.Sve u svemu novi ciklus ide i nova nadanja…

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Ups, ja sam slučajno baby prijavila adminu 😕 nešto mi stekao mob i kliknula tu… uglavnom, slučajno :/ 

    Htjela sam komentirati da valjda sve nakon ovulacije osluškujemo sve sto se desava… mene danas i jučer sve ko nešto probada i “bolucka”….

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    LjubičicaX

    Mallla i Zvjezdice, pošto je meni ovaj put M baš uranila pa sam ostala uskraćena one neizvjesnosti i nadanja do samog kraja, ja sam se prebacila na vas i pratila situaciju kod vas, baš se uživila, ali eto takva je situacija. Došla vam, pa šta, otjerat ćemo je ovaj put bar na nekih 9 mjeseci. Super pa vam došla na vrijeme, meni kad je tako, odmah mislim da je sve ok. Zvjezdice za tvoje pretrage hmmmm Stvarno bi bilo bolje prvo spermiogram, ne samo bolje, nego i jeftinije, jer ako budeš kod privatnika sve radila, baš će koštat. Ja sam svog M upravo tom rečenicom nagovorila na spermiogram, kad vide da je kod njeg sve ok lakše će meni dati uputnice koje trebaju i onda nas to neće skoro ništa koštat.
    Nego vas dvije sad malo odmorite i psihički i fizički, pa idemo sa napunjenim baterijama dalje.
    Annika, znam šta bi meni značilo da sam trudna, ništa ne bi prepuštala slučaju, stvarno bih i do privatnice i na razgovor samo otišla, da se posavjetujem. Vjerujem da i ti sama znaš šta je najbolje za tebe. Mi smo tu sad da te pazimo i čuvamo, i tebe i to srculenece malo koje ćeš ubrzo čuti.
    Martina, mogu ti reć da si mi baš super, prava si hrabrica. Oko sebe imam žena koje su bez ikakvih problema, samo et još nema T, pa jauču na sam glas i stalno se nešto žale. A moja Martina nema vremena za to nego ide se boriti, da nam se priključi u lovu na pik i plus. Svaka ti čast.
    Baby, nije ni sutra kasno, vjeruj, možda čak i bolje. Eto ja sam prošli ciklus akcijala malo prije O pa nije bilo uspjeha.
    Nego ti nastavi trakice pratiti i sutra muža opustit, u akciju i onda da isčekujemo tvoj plus.
    Lady_E sad se bliže oni završni dani, kad svaka od nas bar jednom dnevno pukne, tako da ti ništa to ne zabrinjava.


    Hej😁
    Upravo si mi sve rekla sto sam na neki nacin i znala samo eto,neko odugovlacenje je prisutno,vidjet cu sto ce vrijeme donijeti…ovaj mjesec nisam pripremila hrpu lh trakica i necu se testirati kao sto vjerovatno necu mjerit ni temperaturu …probat cu se opustiti..haha mozda upali🤭🤭😁
    A i stigla mi je hrpa narucenih testova za trudnocu sa e baya…joooj 
    Hvala na savjetima i tebi drzim fige .zapravo moci ces se testirati prije svih nas .
    Bit ce to zanimljiva pustolovina😊

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Lady_E

    Da bar je cure 🙏 jel imala koja od vas implantacijsko? Pratit cu danas tijekom kakva je situacija


    Ja sam imala dvaputa ali nakon ocekivane M bi bilo u vidu smedjeg traga na gacicama.Dakle desilo se ranije ali se je tek nakon koji dan pojavilo u tragu

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Pina96

    Prije svega Annika cestitam ti od srca ❤ podigla si moral i motivaciju na ovoj temi 😍 vidila sam plusic vec prije par dana ali zbog novog posla nisam stigla komentirati.
    Mallla i zvjezdica, zao mi je zbog vasih M, pogotovo jer ste bile detaljne i uzorne u pracenju svih simptoma 😥 ali eto sad vam bar ide ovaj bezbrizan period, bez pracenja icega. Opustite se i punite baterije za nove borbe ❤
    Baby cestitam na piku! Zao mi je sto nećete pogodit bas dan O, al nadam se da ce ipak bit dovoljno.. i meni tako kasno dolazi O , tek na 20dc a inace su 33-35 dana.
    Zvjezdice slazem se s curama. MM isto odbija spermiogram , kao ne zeli trazit bolesti po sebi, bit ce kad bude, ali mislim da se jednostavno boji rezultata. Muski ego ipak malo teze podnosi takve lose vijesti. A ovaj moj jos uzasno zivi, pusi, hrani se Boze ga sacuvaj… tako da mislim da se s razlogom boji. Tako da iskreno nema ti bas smisla ic po privatnicima bez tog njegovog nalaza. Ja isto mislim prvo rjesit sebe pa tek tamo na jesen njemu sjest na glavu.


    Da se ne ponavljam o svemu sto sam vec napisala …ostavit cu neko vrijeme sve sastrane i pokusat kulirati…pa cemo viditi sta ce ispast🤞😎🤞👍

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Ja sam imala dvaputa ali nakon ocekivane M bi bilo u vidu smedjeg traga na gacicama.Dakle desilo se ranije ali se je tek nakon koji dan pojavilo u tragu


    Nadam se da ce i kod mene biti pozitivan ishod. A spremna sam i na jedno i na drugo pa kako bilo. Kroz par dana ce valjda biti sve jasnije 😃 
    Drzim fige da ti ovaj opusteni mjesec bude dobitan 😊🤞 

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

     Cure s obzirom da znate kako imam najnormalniju obilnu mengu a i to da imam puno testica kineskih morala bih nadodati i ovo…malo sam se igrala danas da upoznam test jer sam cula kako nekad budu pozitivni nekad negativni a ustvari nema trudnoce.ovo je osjetljivost 10 ug
    Smjesna sjena u zadanom vremenu  na jednom testu a na drugom iz iste mokrace nema nista..
    Neznam dali je ovo bila trudnoca ili je samo evaporacijska linija no nije isparavanje pa eto da znate i ovo prilikom kupovine da vas nebi bunilo

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.