Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    baby

    Sad kad bude i prođe ovulacija budu najgora 2 tjedna, onda samo razmisljam o simptomima i testu…morala budem se nekak animirati da ne razmisljam o tome :)


    Hhhj da uistinu…svaki ciklus ima svoje 🤭🤭🤭🤭 a ko bi nama zenama udovoljio 😁😁😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    annika

    Zvjezdice, ma ja mislim da se mogu i sa ravnateljem dogovoriti. Nije nerazuman, nek mi samo nađe zamjenu za taj put i gotovo. Pokušala danas nazvati privatnu ginicu ali ni kod nje se nitko ne javlja. Kod nas kad su na godišnjem, onda su svi kolektivno na godišnjem


    O bas bezveze. Jel ima jos koji ginekolog osim tog?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady_E

    baby

    Sad kad bude i prođe ovulacija budu najgora 2 tjedna, onda samo razmisljam o simptomima i testu…morala budem se nekak animirati da ne razmisljam o tome :)

    Evo ja sam na tjedan dana i isto sam stalno u tim mislima i simptomima. A rekla sam da necu ovaj put, ali dzaba.
    Danas sam bas tuzna i u mislima kako ni ovaj mjesec nece biti nista


    Ne biti tuzna. Polako i opusteno. Dok ne dode 😈 nista nije izgubljeno. Samo pozitivno razmisljanje. Znam da je to vec klise od recenica ali uistinu je tako. I znam da ti je zelja velika. I bit ce + ako ne ovaj ciklus bit ce sljedeci ili onaj iza. Ali biti ce. Sve kako mora biti…ali bez obzira drzim 🤞 da to bude vec ovaj ciklus 💋❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mallla

    Jutro. Javljam da je stigla meni moja M. Točna tip top. A i bolna.
    Valja sada malo odmoriti a onda u nove pokušaje.
    Ovaj ciklus nam je ipak uspješan. Jedna od nas je dobila + i to bam je svima motivacija za dalje.


    A joj 😔. Al dobro. Ide novi ciklis. 💪💪🤜🤜🤜Nove drazi. Daaaaa jedna ima plusic🤗🤗🤗🤗 Ma nek i jedna svaki ciklus dobi + mi smo za par mjeseci na drugoj temi 😁🤭😁🤭😁🤭

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Jutro i kod mene stigla M.
    Cure da vas pitam dali mi se isplati ici privatnom ginekologu cisto onako dodatno jer moja gin nije bas zainteresirana za nista od mojih zelja zato sto mi suprug nece ici na spermiogram pa kao nema svrhe dalje.Ja od nalaza imam hormone spolne i stitne iz2017 i sve nove nalaze briseva na bakterije i viruse od ove godine.Neznam koliko ce me uopce kostat par odlazaka i sta mi jos moze za pocetak traziti da vadim koja je procedura vas koji ste bili


    Oooo zvjezdice37 ja se se bas nadala + kod tebe. Ali zato nastavljamo dalje. 🤜💪Skupa. Opet idemo u pobjede. Hhhhh malo odmora sad od svega pa nastavak. Sto se tice pretraga znam da je meni moja prije prve trudnoce rekla da probamo jos jedan mjesec ak ne supijemo mora muz na spermiogram. Bez toga nema dalje. Jer kao mozemo mi na tebi raditi sve a sto ako je problem drugdje…tako da ako odlucis morat ces nekako muza nagovoriti. Jer kad sagledas stvarno je tako. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    A moj rezime za da nas je da imam smckarenje koje ce vjerojatno potrajati jos koji dan. Naime ono sta mene brine je ono sto ce usljediti kad prestanem u srijedu iducu piti Proveru. Tada nastupa kao menstruacija opet. Da li ima koja mozda iskustva sa tabletama za izazivanje 😈?Jer ove tablete mi kao izazivaju drugi dio ciklusa. Na sta ce to liciti….i kak ce to moja aplikacija FF primit….🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

     Trakice danas..mislila sam da je jucer bila ovulacija jer znam takve bolove imati u srednjem dijelu ciklusa ali cini se da o jos nije bila a danas mi je 21.dan ciklusa..inace su mi ciklusi od 29-32 dana

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    baby

    Trakice danas..mislila sam da je jucer bila ovulacija jer znam takve bolove imati u srednjem dijelu ciklusa ali cini se da o jos nije bila a danas mi je 21.dan ciklusa..inace su mi ciklusi od 29-32 dana


    Nastavi ti i dalje piskiti trakice pa budes vidjela. Ali to je to. Znaci da bi ti sutra trebala biti slabija trakica jer meni  na ovoj rozoj izgleda kao pik definitivno. Znaci O bi trebala nastupiti uskoro. Mozda ti se malo pomaknuo ciklus. 

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Vjerojatno se pomaknuo..sutra tek mogu popodne pisnuti trakicu…opet imam nelagodu s lijeve strane, znaci ovulacija se blizi..steta da muz i ja nismo zajedno doma danas, tek se sutra vidimo..

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Mislim da ni od mene nista ovaj mjesec. Sad sam vidjela neku sukrvicu na papiru dok sam isla na wc. Zapravo je vise bila kao neka sluz pomijesana s malo krvi. U drugom brisanju nista. Imam neke skroz blage grceve. Jedino mi je malo rano da dode 6 dana prije jer mi nikada nije uranila, eventualno je znala kasniti dan-dva. Mozda se nesto poremetilo 😕

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.