Lh trakice - 4. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Točno znaš o čemu pričam. Više ne možeš raditi, a ne možeš ni dat otkaz i zaposlit se negdi drugo. Jedini spas vidim u porodiljnom i svaki ciklus mi sve teže pada. 

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Al mislim da je u svakoj branši trenutno jako teško. A ne možeš se ni požaliti jer “ipak imaš posao uopće” 

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Ista stvar je i meni s poslom, svaki dan je sve gore i gore, psihicki mi je bas tesko i ne volim svoj posao ni ljude s kojima radim, ne uklapam se.. a prijavljena sam na placu za koju radim uredno, redovna primanja i ugovor za stalno, milina za porodiljni. Sad ako promijenim posao, ugovor za stalno necu vidjet jos sto godina.🙄🙄 ja sam bas rekla da ako slucajno dam otkaz cu zatrudnit za 3 dana. Jer ovo mi stvara presing, zato mislim da me koci u tome da se opustim i da napravimo bebu

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Kaća

    Al mislim da je u svakoj branši trenutno jako teško. A ne možeš se ni požaliti jer “ipak imaš posao uopće”


    Baš to. Muž mi je radi situacije ostao bez posla, i masa ljudi, pa ono moraš bit zadovoljan jer barem radiš..

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Hvala Bogu on opet radi, u inozemstvo se vratio, eh da mi ga je nazvat na video za koji dan s pozitivnim testićem🥰

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Znači svi smo u istom sosu, a to baš i nije situacija za zatrudnit lagodno 😔

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    zoe🌸

    Hvala Bogu on opet radi, u inozemstvo se vratio, eh da mi ga je nazvat na video za koji dan s pozitivnim testićem🥰


    🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻❤️❤️❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Stres je koma u prici oko zatrudnjivanja, ja gledala bas mi nismo pazili god i pol i nista, onda smo isli ciljano pola godine i nista i kad se sve poslozilo i kad fakat nisam bila pod nikakvim stresom skoro sam ostala trudna.

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    A možemo tako u nedogled, jer se užasno užurbano živi. Mislim da se treba prilagoditi samo novoj situaciji. Naći ispušni ventil. Evo dragi i ja smo krenuli pentrat se po brdima. Par sati, par sati vikendom samo da se maknemo iz stana, da se maknemo iz svakodnevnice i napunimo baterije. Odma se vidi pomak. 

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Kaća

    A možemo tako u nedogled, jer se užasno užurbano živi. Mislim da se treba prilagoditi samo novoj situaciji. Naći ispušni ventil. Evo dragi i ja smo krenuli pentrat se po brdima. Par sati, par sati vikendom samo da se maknemo iz stana, da se maknemo iz svakodnevnice i napunimo baterije. Odma se vidi pomak.


    Jep, slazem se, naci neki ispusni ventil i milina 😊

    + 29.10
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.