Lh trakice - 4. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    enaaa1

    Evo upravo na gace svijetlo rozi pecat i to u obliku srca!!!😂😂😂 sad cemo da vidimo jel menga (crkla da Bog da) ili implementacija😂😂😂😂


    Koji si dpo? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Martina sretnoooo 😁🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Meni se po necemu piskiiii 🙈🙈🙈 eto, malo mi je trebalo 😂 mozda bi trebala konacno potrosit one sve easy@home lh trakice, najbolje da ja njih od sutra ujutro pocnem trosit 🤷🏻‍♀️😂😂 kak je bolje piskit u ovom slucaju, ujutro ili bilo kad 🤔 

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Meni se po necemu piskiiii 🙈🙈🙈 eto, malo mi je trebalo 😂 mozda bi trebala konacno potrosit one sve easy@home lh trakice, najbolje da ja njih od sutra ujutro pocnem trosit 🤷🏻‍♀️😂😂 kak je bolje piskit u ovom slucaju, ujutro ili bilo kad 🤔


    Ma bilo kad, ja piskim ujutro 
    I naravno da ces krenit, jos danas 😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Lucky od sutra ujutro po jednu lh svaki dan sve do hcga eheheh 

    Ja sam najavila M da danas moramo ponoviti odstopavanje jer jucer nije bilo uspjesno hahah

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    E pa onda od sutra ujutro krecem pa cemo analizirat nijanse 🤝 do vikenda pa cemo vidit sta ce past za vikend 😂
    Anchy samo nek on to odstopa jos jednom, meni obicno pomogne 😂😂

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, dugo vas citam pa sam odlucila da se konacno i registrujem na forum. 
    Moja situacija ukratko: ja 36,  MM 32, trudimo se dugo, od februara 2018., vec u maju 2018. plusic ali nazalost u junu missed ab. u 8. sedmici i kiretaza… nakon toga pauza od 7,8 mjeseci i od januara 2019. ponovni pokusaji ali uz precenje ciklusa samo kroz aplikaciju i zbog prirode posla mm ne bas optimalno pokrivenu ovulaciju, od maja 2020. pracenje sa lh trakicama i bazalnom temperaturom.
    Od nalaza papa, UZ i hormoni uredni (nisam radila amh, tsh 2,8), prisutne mutacije tri gena za trombofiliju ali sve tri blage (pai1, faktor xiii i mthfr), MM spermiogram dobar broj, pokretljivost nesto ispod donje granice (progresivnih 30%)
    Razmisljamo o MPO a nadamo se da cemo ipak prije toga uspjeti ovako..

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bioptirana, rezultat PGT-A testiranja los, bez tranfera
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Draga ann dobrodosla😘 napisi si u opis par osnovnih podataka ovako kao i mi, pa ce nam biti lakse pratiti, puno nas je😃 slobodno se prikljuci i tipkaj s nama da ti olakamo ovu situaciju, zajedno smo u svemu ovome😇

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Ann welcome ❤️
    Cim prije plusic dobila 🥰

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    E pa onda od sutra ujutro krecem pa cemo analizirat nijanse 🤝 do vikenda pa cemo vidit sta ce past za vikend 😂
    Anchy samo nek on to odstopa jos jednom, meni obicno pomogne 😂😂


    I ja cu Lh trakice da vidim kak se ponasaju. Sutra dolaze. One zelene 👏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.