Lh trakice - 4. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 631

    Prijavi adminu

    Zoe filtrirana sjenica je tuuu, čekamo četvrtak 🤞🤞
    Kaća, ima li kod tebe kakvih simptomaa?😊

    Što se posla tiče, ja volim svoj posao, ali imam svoj obrt, a porodiljne naknade za samozaposlene paušalce su prestrašno niske 🙄🙄 ne mogu sama sebe izmusti nažalost 😁

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Joja naša draga, sretna godišnjica, a pozitivan test mužu za valentinovo.❤️❤️ Držim fige sutra za spermio da bude dobar, da se muž umisli i navali na tebe😄😄

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Lucky oprala sam i ja svoju mamu i sveki bi ali necu radi mira…neka trabunja!
    Kaca a da ima i tih specijalaca koji turaju nos di im nije mjesto, to treba sve srezati i posramiti ih onda vise ne pitaju nista 

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 631

    Prijavi adminu

    Joja, pridružujem se čestitkamaaa 🥳 i ja mislim kad bude dobar spermio da će se muž opustit i bit presamouvjeren, a to je dobitna kombinacija 🤗🤗

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Joja  SRETNAAAA GODISNJICA 😘😘😘😘

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Joja sretna godišnjica ❤️❤️❤️❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Joja 🙏

    Joja 🙏

    Broj poruka: 1647

    Prijavi adminu

    Hvala curke purke…
    Mene cak i ne gnjave toliko s bebom dapace, uvjerena sam da svi misle kako mi ni ne zelimo djecu pa se ne usude ni pitat hahaha… muz i ja jako volimo avanture i putovanja pa nasi misle da smo mi u dusi jos klinci 😝 iskreno, nas dvoje bas uzivamo u takvom tretmanu… Kad nas i pitaju neku ozbiljnu stvar muz blebne neku glupost i svi promjene temu…. Privatno smo, naravno, sasvim ozbiljni ljudi…. Svoju tugu drzimo za sebe 🤭 (i za forum hehe)

    🦄30g 🐴29g
    Prvi ➕ 09/18 … spontani u 10 tt zbog hematoma.
    Drugi ➕ 03/21 …. 🙏
    Pregledi :
    -4+0tj- preventivno Duph. i uputnice za lab
    -6+5tj po uzvu… kuca 💙… Bebica 0.75cm… termin 12.12.21
    -28.4. pregled kod privatnika - sve uredno
    ⚕️Duphaston, folna, propolis+imuno🍯, Mg
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Joja Sretna godisnjica i jos puno lijepih godina sa puno slatke djecice vam zelim !

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    lucky , Kaća žao mi je da se tako osjećate ali mogu vam samo reć da kad sam bila u situaciji da mi ništa nije išlo, ni posao , ni prijatelji ni obitelj …i onda se samo jedan dan okrene , okrene se na bolje i bit će tako ja vjerujem da će se vama u jednom trenutku to sve lijepo posložit i nadam se jako jako brzo <3
    Joja žao mi je zbog mengače, i sretna godišnjica, KOJA JE ? 
    Kiky jedva cekam, toliko mi fali pisanje na te testice mislim da cu ovaj ciklus pocet i ja od 8 DPO :P

    Anchy da tako i meni svi mi već trabunjaju o tome za popizdit čak sam čula da mi se priča iza leđa da ja sigurno neželim djete jer me strah udebljat se i takve priče… 
    ŠTO SE PLAVIH TRAKICA TIČE meni su stvarno znale bit tamnije od toga sta su ovaj mjesec pa onda pretpostavljam da je PIK ako je bio bio po noći makar mi se to nije još desilo ali ovaj ciklus stvarno znam da necu bit trudna previse stresa je bilo pocetkom ciklusa, antibiotik preselili smo svekrva i svekrvu konacno i sad mi uređujemo tj završavamo uređivanje kuće… ali bit ce :D

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Joja 🙏

    Joja 🙏

    Broj poruka: 1647

    Prijavi adminu

    Lucky pisi me molim te 14.02 … Ne daj Boze da nakon godisnjice procurim na dan zaljubljenih ahahah…. Sljedeci mjesec je siigurno moj 🤗🎉😝

    🦄30g 🐴29g
    Prvi ➕ 09/18 … spontani u 10 tt zbog hematoma.
    Drugi ➕ 03/21 …. 🙏
    Pregledi :
    -4+0tj- preventivno Duph. i uputnice za lab
    -6+5tj po uzvu… kuca 💙… Bebica 0.75cm… termin 12.12.21
    -28.4. pregled kod privatnika - sve uredno
    ⚕️Duphaston, folna, propolis+imuno🍯, Mg
    [fertilityfriend.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.