Lh trakice - 4. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Jojo sretna godišnjica. Ne znam tko me pitao za simptome već sam zaboravila, a pročitala maloprije 😂 prestali su grčići, sve ravno.još mi se sise nisu ispuhale. Vidit ćemo 

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Joja sretna godisnjica. I nek bude za Valentinovo pravi plus. 🤞Kod mene se pojavio bas pravi iscjedak ovulacijski. Napuhnutost i onak mali menga grcic. Dakle sve kak treba. Danas napadam muza 🤭

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Joja neka ovo valentinovo bude najljepse do sad 🥰🤞🏻🤞🏻🤞🏻
    Martina ijuju to je to 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar enaaa1

    enaaa1

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Caooos curee nikako da vam se javim, bas sam u haosu nekom bila… nadam se da sam propustila neke PLUSICE??😍😍
    Kod mene nista, trebala bih danas da ne dobijem😂, test sam juce opet radila ali je negativan, nista od simptoma nemam osim grudi, za koje i m kaze da su mi porasle.. ali vjerovatno nista ovaj mjesec. Javljam.

    Kako ste mi vii? Ljubim vasss puno❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Ena koji si test radila?😊
    Dozivale smo te jucer😂 i propustila si 2 plusica😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Ma ima odvratnih ljudi, koji s najnesređenijim životom na svijetu se usude nešto komentirat. Ljubomora.. ništa drugo

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    🔜🤰🏼anci000 🔜🤱🏼👩🏼‍🍼

    uvijek vjecita pitanja i podjebavanja, tipa koliko ste zajedno, pa kad cete se vjencat
    onda kad cete festu za svatove praviti da se ono pravo vjencate, pa sad nakon spontanog kaze sestricna- zasto idete na bebu jel ne bi trebao biti prioritet vjencanje, kako to tako, u toj tuzi ona mene to pita i to direktno, iskreno sama sebi sam kriva jer sam se nekome otvorila i rekla sto se dogodilo
    nitko ne razumije sto ti prolazis i sto ti prozivljavas, da nas netko vidi kako piskimo isto bi komentirali a ne, nisi dovoljno dugo drzala trakicu u urinu
    jesam se sada nabrijala na ovu temu, tocno mi dode da nekog odalamim


    I ja se jezim na takva pitanja i komentare. Zato sve drzim za sebe i muza i tipkam sa vama na forumu. Nitko nema pojma da radimo ponovo na bebi, a i kad ostanem trudna nece nitko znati tamo do 6 mj trudnoce.Opekla se 1 put i sad Majke mi nemam potrebu to uopce dijeliti sa ljudima. Zelim u miru i bez stresa i gluph pitanja uzivati u bebici zajdno sa muzicem. 
    Puno stvari cu promijenii. Prvi put sam svima sve rekla svi su sve znali  a sada ce biti velika 0. 
    Pitaju za spol pa pitaju za termin poroda pa kad se priblizi termin od puno trudnica prosle god na ljetnim sam citala da ljudi zovu zabadaju nos jesi rodila , pa kako nisi jos, pa kad ce to…Ma mislim prestrasno sto danas ljudi sve vole znati.
    Ja sam naucila da sada kada ugledam plus u toj sreci zelim uzivati sebicno samomoj M i ja sto duze budemo mogli.

  • Avatar enaaa1

    enaaa1

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Zoeeee staaaa pricassssssss
    Ciji su plusiciiiiii??? Neka je sa srecomm ko god da je, basss mi je drago! Cestitam❤️❤️❤️❤️
    Radila sam baby rapid i neki jos, oba su osjetljivi 25ml. Mozda jos jedan uradim sjutra ujutro pa cu vam se javiti.. ❤️

    Joj jest mi drago za plusice kao da sam ga ja dobila

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Boze mene  cini mi se da sam s brda s dola natipkala poruku al kuzite me haha

  • Avatar enaaa1

    enaaa1

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Evo upravo na gace svijetlo rozi pecat i to u obliku srca!!!😂😂😂 sad cemo da vidimo jel menga (crkla da Bog da) ili implementacija😂😂😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.