Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tea_tea

    tea_tea

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    napravila sam još jedan digitalni test iiii pokazao je plusić! srce mi je veliko ko kuća, jako sam uzbuđena, ovo bi mi morao biti onda prema izračunu 4-5 TT, ali se ujedno i jako bojim, da se nešto ne zakomplicira…

    tea_tea
    👩‍🦰 27
    🧔30
    - 09.10 ➕ ❤️

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Javljam se se druge teme i kao prvo isprike na “uletu” i offtopic-u
    Prijateljica iz BiH ima termin za inseminaciju te recept za klomifen. Međutim nigdje u BiH ne može kupiti taj klomifen jer ga nema u ljekarnama i neće ga biti mjesecima treba joj 10 tableta. Ima li koja od vas možda viška da pošalje meni pa joj ja proslijedim? Nije problem platiti. 
    Veselila se terminu i sad ju je ovo baš pogodilo
    Sretno svima i hvala puno

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    tea_tea

    napravila sam još jedan digitalni test iiii pokazao je plusić! srce mi je veliko ko kuća, jako sam uzbuđena, ovo bi mi morao biti onda prema izračunu 4-5 TT, ali se ujedno i jako bojim, da se nešto ne zakomplicira…


    Čestitam!!!!

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Jenny28

    Jenny28

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Lori🍀

    Jutro!
    Javljam se se druge teme i kao prvo isprike na “uletu” i offtopic-u
    Prijateljica iz BiH ima termin za inseminaciju te recept za klomifen. Međutim nigdje u BiH ne može kupiti taj klomifen jer ga nema u ljekarnama i neće ga biti mjesecimatreba joj 10 tableta. Ima li koja od vas možda viška da pošalje meni pa joj ja proslijedim? Nije problem platiti.
    Veselila se terminu i sad ju je ovo baš pogodilo
    Sretno svima i hvala puno


    Pozdrav, ako procitas tekst sa predhodnih stranica vidjet ces ds u BiH iđs kupit i to posalje ti postom nisu ni skupe. 12,5 km plus postarina. U livanjskoj apoteci. 

    🤵 40 👩‍🦰29
    Pokusavamo godinu i 6 mjeseci
    PCOS blagi oblik duphastan i klomifen od kolovoza/2021

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Jenny28

    Lori🍀

    Jutro!
    Javljam se se druge teme i kao prvo isprike na “uletu” i offtopic-u
    Prijateljica iz BiH ima termin za inseminaciju te recept za klomifen. Međutim nigdje u BiH ne može kupiti taj klomifen jer ga nema u ljekarnama i neće ga biti mjesecimatreba joj 10 tableta. Ima li koja od vas možda viška da pošalje meni pa joj ja proslijedim? Nije problem platiti.
    Veselila se terminu i sad ju je ovo baš pogodilo
    Sretno svima i hvala puno

    Pozdrav, ako procitas tekst sa predhodnih stranica vidjet ces ds u BiH iđs kupit i to posalje ti postom nisu ni skupe. 12,5 km plus postarina. U livanjskoj apoteci.


    Hvala puno, u međuvremenu je uspjela nabaviti i taman joj danas stiglo

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Jenny28

    Jenny28

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Lori🍀

    Jenny28

    Lori🍀

    Jutro!
    Javljam se se druge teme i kao prvo isprike na “uletu” i offtopic-u
    Prijateljica iz BiH ima termin za inseminaciju te recept za klomifen. Međutim nigdje u BiH ne može kupiti taj klomifen jer ga nema u ljekarnama i neće ga biti mjesecimatreba joj 10 tableta. Ima li koja od vas možda viška da pošalje meni pa joj ja proslijedim? Nije problem platiti.
    Veselila se terminu i sad ju je ovo baš pogodilo
    Sretno svima i hvala puno

    Pozdrav, ako procitas tekst sa predhodnih stranica vidjet ces ds u BiH iđs kupit i to posalje ti postom nisu ni skupe. 12,5 km plus postarina. U livanjskoj apoteci.

    Hvala puno, u međuvremenu je uspjela nabaviti i taman joj danas stiglo


    Super, bas mi je drago. 
    Nadam se da ce joj pomoci.
    Ja sam pila vec drugu turu klomifena. I sad sam na cekanju.  Da vidim dali ce biti plusic il neee. 

    🤵 40 👩‍🦰29
    Pokusavamo godinu i 6 mjeseci
    PCOS blagi oblik duphastan i klomifen od kolovoza/2021

  • Avatar Dm68

    Dm68

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!👋 Evo i ja nova ovdje. 
    Htjela bih sa vama podijeliti svoje iskustvo. 🤞
    Naime suprug i ja u braku smo 3 godine i napokon smo se odlucili na sljedeci korak tj. bebicu👶, ali za sad neuspjesno. Nakon godinu dana pokusavanja (ne svaki mjesec)  krenula  sam kod privatnika da bih ubrzala proces  te sam dobila klomifen. Prvu doza klomifena uzela sam u 6.mj. 1x1 tbl. Od 3 do 7 dan menstruacije.. na uzv tj folikulometriji pokazao se folikul velicine 18mm na desnom jajniku.. negdje izmedu 7 do 10 dana nakon zadnje tbl. Al neuspjesno. 
    Nakon toga u 7 mjesecu takoder u isto vrijeme (7 do 10 dan nakon zadnje tablete (1x1) ) takoder iste velicine folikul ali na lijevom jajniku.. neuspjesno.
    U 8. Mj. Dr je bio na godisnjem i nazalost nisam mogla u kontakt s njim pa smo pauzirali..takoder i 9 mj je bila pauza… medutim sredinom 9. Mj nazvala ja doktora za daljnu terapiju te mi ordinirao klomifen 2x1 tbl. Od 3 do 7 dana. Evo bas jucer bila na uzv i pokazala se dva folikula.. na lijevom jajniku 18 mm ( za kojeg je rekao da je vodeci) i na desnom jajniku 17mm (na uzv sam ovaj put odlucila ic ranije pa sam isla vec 4. Dan nakon zadnje tbl klomifena) 
    Evo i sada radimo na 👶 i cekamo krajni rezultat..🤞🤞🤞 
    Ako koja od vas suosjeca samnom molim vas da podjelite iskustva🔅
    Suosjecam sa vama drage zenice! Drzte se! I sretno svima! 🌷❤🌸

  • Avatar Jenny28

    Jenny28

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Dm68

    Pozdrav svima!👋 Evo i ja nova ovdje.
    Htjela bih sa vama podijeliti svoje iskustvo. 🤞
    Naime suprug i ja u braku smo 3 godine i napokon smo se odlucili na sljedeci korak tj. bebicu👶, ali za sad neuspjesno. Nakon godinu dana pokusavanja (ne svaki mjesec) krenula sam kod privatnika da bih ubrzala proces te sam dobila klomifen. Prvu doza klomifena uzela sam u 6.mj. 1x1 tbl. Od 3 do 7 dan menstruacije.. na uzv tj folikulometriji pokazao se folikul velicine 18mm na desnom jajniku.. negdje izmedu 7 do 10 dana nakon zadnje tbl. Al neuspjesno.
    Nakon toga u 7 mjesecu takoder u isto vrijeme (7 do 10 dan nakon zadnje tablete (1x1) ) takoder iste velicine folikul ali na lijevom jajniku.. neuspjesno.
    U 8. Mj. Dr je bio na godisnjem i nazalost nisam mogla u kontakt s njim pa smo pauzirali..takoder i 9 mj je bila pauza… medutim sredinom 9. Mj nazvala ja doktora za daljnu terapiju te mi ordinirao klomifen 2x1 tbl. Od 3 do 7 dana. Evo bas jucer bila na uzv i pokazala se dva folikula.. na lijevom jajniku 18 mm ( za kojeg je rekao da je vodeci) i na desnom jajniku 17mm (na uzv sam ovaj put odlucila ic ranije pa sam isla vec 4. Dan nakon zadnje tbl klomifena)
    Evo i sada radimo na 👶 i cekamo krajni rezultat..🤞🤞🤞
    Ako koja od vas suosjeca samnom molim vas da podjelite iskustva🔅
    Suosjecam sa vama drage zenice! Drzte se! I sretno svima! 🌷❤🌸


    Puno srece želim. Nadam se da ce biti plusic uskoro. I ja sam na klomfenu. Zadnja dva mjeseca. Naime imam PCOS, neredovne men, cak i nisam imala ovoluciju.  Men dobijam pomocu tableta a ovoluciju izazovem klomifenom. Prvi put nista sad cekam drugi put. 

    🤵 40 👩‍🦰29
    Pokusavamo godinu i 6 mjeseci
    PCOS blagi oblik duphastan i klomifen od kolovoza/2021

  • Avatar Dm68

    Dm68

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    I ja imala neredovite menstruacije prije cca 2 godine. Nakon toga sam bila nekih par mjeseci na Estal kontracepcijskim tbl i nakon toga  odlucila svojevoljno  prestat  ih  pit i sad  imam skroz redovite.. ponekad se desi zbog stresa da kasni par dana al nista strasno. 
    Inace oduvijek imam mikrocisticne jajnike  za koje kaze moj dr. Da nije nista strasno🤷‍♀️ 
    Evo ja cekam ovulaciju i radim testove za ovulaciju al nijedan od subote jos nije bio pozitivan🙄  od danas sam krenula piti Dufastone tbl 2x1 sljedecih 12 dana (ordinirano od strane mog dr.) 
    Zelim Vam svu srecu i da i vi cim prije dobijete ➕ . ♡♡

  • LaVi

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Ekipaaa,ima koja curka ovjde sa sad pije klomifen,zanimaju me simptomi neki koje ste imali u tijeku pijenja i nakoj pijenja,iskustva isto naravno,jel vam uspjelo iz prve,druge ili iz kojeg puta?
    Ja sam imala jučer grčiće neke i probadanja u jajniku,jutros koda sam napuhnuta malo,imam tjedan dana do menge još
    Odnosno do tog da ne dođe ako Bog da jer bi voljela plusić dobit za Božić🙏🙈❤

    9/2020👰‍♀️🤵‍♂️
    25👩
    27👨‍💼
    PCOS
    Neredovne menstruacije,amenorea
    10/2021 Tyreoidal i vitamin D
    11/2021 duphastone i klomifen

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.