Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ljube555

    ljube555

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav svima, mozda nije za grupu.ali dal mozda tko koristio femaru i nekomu ostalo sta. Kupila bi… hvala

  • Avatar IvonaSi2509

    IvonaSi2509

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,ima ovdje slučaj di je Klomifen korišten od muške osobe? Kod mene je azoospermia u pitanju

    👩🏼‍💼-28| ✅
    👨🏻‍💼-29| XXY 🧬
    13.02| MTESE TURKEY
    28.02| IVF TURKEY 26js | ❤️ 12 ➡️ 1 ❌
    09.24'| EUROPE IVF PRAGUE ⏳

  • monalisaa

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Gdje ste žene? Jel ima koga na ovoj temi?
    Evo ja na 4. Turi klomifena i zadnjoj. Dosad bezuspješno. Najvjerojatnije napetost za vrijeme tempiranih odnosa kad nemam ovulaciju pa nekako nastojimo prilagoditi obaveze da ne propustimo ovulaciju, kao sve je drugo u redu. Samo ta ovulacija i menstruacija nije redovita pa za to pijem duphaston. sa klomifenima imam ovulaciju, po jedan folikul na svakom jajniku, no 3.tura klomifena već ni ovulacija nije bila ko u prve dvije, jedan folikul koji baš nije narastao kako je trebalo. Sad sam dobila veću dozu pa ćemo vidjeti ovaj mjesec. Eto prošli mjesec kad sam pila klomifene za vrijeme tih dana primijetila sam da dok iz mraka dođem na naglo svjetlo da mi nekako vidno polje treperi, kada se oko prilagodi za koju min je ok. I išla sam očnoj dr. I sve u redu. Najvjerojatnije od tih hormona, i evo ovaj ciklus isto, čudno treperi ko da vibrira jedan dio vidnog polja, ostale simptome nemam ništa od tableta. Jel ko od vas imao kakve nuspojave od klomifena? Eto ako ni ovaj put ne uspije, idemo u Zg u neku privatnu bolnicu da to ide što prije. Pozdrav svima. 

  • Avatar Martina1931

    Martina1931

    Broj poruka: 1648

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene, je li znate smije li se koristit klomifen ukoliko imam cistu na jajniku (funkcionalna cista, hemoragicna) ?

    27💃
    31🧔‍♂️
    Biokem 2/23
    Missed ab 9+5 , 6/23
    Fragmin💉
    + ❤️12.10.
    It'a girl🩷
    [tickerfactory.com]

  • dzeni11

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav zenice, dal ima aktivni na ovoj temi. Od ovog mjeseca sam i ja na klomifenu. Jedva cekam da pocnem proces. Ne smijem se puno nadati ali nadam se i zarko iscekujem la sta god da se desi. Citajuci ovdje komentare sanse su 50-50 sa klomifenom. 

  • salo

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav zelim biti trudna
    Imam polacisticni jajnici dokotorica mi recept dala za klomofin a zivim u Bosnu 
    Nemogu ga naci nigdje
    Da li neko zna gdje ga mogu naci?

  • Krika

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, evo I ja dobila clomid. Nadam se najboljem I pozitivnom rezultatu 😊. Ja sam ga kupila u Italiji, u Sloveniji ga nema.

  • missMAMA

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Podrav, drage forumašice! 
    Isprike na ponovnom upadu, ali želimo se zahvaliti na velikom broju odgovora na anketu u vezi upgradea foruma! <3
    No, uvijek nam je dobro imati još više odgovora!
    Stvarno želimo da to bude korak ka boljem! <3

    Tako ću vas ja još jednom samo zamoliti da ispunite anketu, ako već niste, ovdje sve piše: 

    https://miss7mama.24sata.hr/pripremamo-upgrade-naseg-foruma-zelimo-cuti-vase-zelje-ispunite-kratku-anketu-15803 [miss7mama.24sata.hr]

    Hvala vam puno! 

    None

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.