Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Prokulica

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    tea_tea

    Nisam bila na mjerenju, jer mi je gin. rekla da neka samo radimo na bebi i neka koristim Klomifen 3mj, međutim, u međuvremenu mi je došao nalaz Papa testa i zbog pada imuniteta mi se pojavio HPV i CIN I… užasno sam tužna i razočarana, jer mi je gin. sada rekla da neka stanem privremeno sa Klomifenom, dok se to ne riješi, za 1-2 mjeseca da će biti slijedeći Papa, pa da će onda vidjeti..

    Baš mi je drago zbog tebeželim ti punooooo sreće sa bebicom i da prođe sve u najboljem redu


    Ajme znam tocno kako ti je, to cekanje je najveci problem…bar meni. Uvik nekako kao krene, pa stane, pa opet cekaj. Kod mene je opet zavrsilo spontanim 😕 tako da sad cekam sljedecu M, koja naravno opet kasni zbog PCOS i sve mi se cini da opet nece nista bez Duphastona ni biti. Ugl kada dode i prode, moram na pretrage pa pokusati opet tek tamo sljedeci ciklus ako sve bude ok…dakle, opet cekanje 🙄

    Koliko se ja razumim u to, cin I nije neki problem, trebalo bi se rijesiti brzo! Ne znam za hpv… 

  • Avatar Jenny28

    Jenny28

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav,  gdj bi mogla u Bosni i Hercegovini nabaviti CLOMIFENE.  Doktorica mi je rekla da ga nema u BiH??? Ako neka zna kako bi mogla doći da njega bila bih joj zahvalna. 

    🤵 40 👩‍🦰29
    Pokusavamo godinu i 6 mjeseci
    PCOS blagi oblik duphastan i klomifen od kolovoza/2021

  • indyindy

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Jenny28

    Pozdrav, gdj bi mogla u Bosni i Hercegovini nabavitiCLOMIFENE. Doktorica mi je rekla da ga nema u BiH??? Ako neka zna kako bi mogla doći da njega bila bih joj zahvalna.


    Pozdrav
    Imala sam.isti problem prije 3 mjeseca,ali sam nasla tablete u Livnu,salju brzom postom 12 km plus postarina,takodje mogu se nabavitini u Sloveniji pod nazivom Clomid,to je isto
    Evo vam kontakt telefon

  • indyindy

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    indyindy

    Jenny28

    Pozdrav, gdj bi mogla u Bosni i Hercegovini nabavitiCLOMIFENE. Doktorica mi je rekla da ga nema u BiH??? Ako neka zna kako bi mogla doći da njega bila bih joj zahvalna.

    Pozdrav
    Imala sam.isti problem prije 3 mjeseca,ali sam nasla tablete u Livnu,salju brzom postom 12 km plus postarina,takodje mogu se nabavitini u Sloveniji pod nazivom Clomid,to je isto
    Evo vam kontakt telefon


    Izgleda da nije ucitalo sliku s brojem pa evo ovako 063332049

  • indyindy

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    indyindy

    indyindy

    Jenny28

    Pozdrav, gdj bi mogla u Bosni i Hercegovini nabavitiCLOMIFENE. Doktorica mi je rekla da ga nema u BiH??? Ako neka zna kako bi mogla doći da njega bila bih joj zahvalna.

    Pozdrav
    Imala sam.isti problem prije 3 mjeseca,ali sam nasla tablete u Livnu,salju brzom postom 12 km plus postarina,takodje mogu se nabavitini u Sloveniji pod nazivom Clomid,to je isto
    Evo vam kontakt telefon

    Izgleda da nije ucitalo sliku s brojem pa evo ovako 063332049


    Da podijelim i svoje iskustvo sa tabletama
    Prvi ciklus pila tabkete od 4 do 9 dana,nakon tog svali dr dan isla na folikulometriju ali nije doslo.do.ovulacije,folikuli sporo rasli i nestali
    Sljedeci ciklus dr mi povecao dozu na 100mg,jedna tabl ujutro,druga navece,opet uzv svaki dr dan ,kad je folikul bio 20 mm primila sam injekciju Ovitrelle,ovulacije se dogodila i mi smo sad u 6 sedmici trudnoce hB 
    Sretno svima

  • indyindy

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Da podijelim i ja svoje iskustvo sa tabletama
    Imam pco,prva trudnoca bez probl ali druga 2 godine bezuspjesno,dr mi propisao klomifen
    Prvi ciklus pila tablete od 4 do 9 dana,nakon tog svali dr dan isla na folikulometriju ali nije doslo.do.ovulacije,folikuli sporo rasli i nestali
    Sljedeci ciklus dr mi povecao dozu na 100mg,jedna tabl ujutro,druga navece,opet uzv svaki dr dan ,kad je folikul bio 20 mm primila sam injekciju Ovitrelle,ovulacije se dogodila i mi smo sad u 6 sedmici trudnoce hB 
    Sretno svima

  • Avatar Jenny28

    Jenny28

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Super hvala ti puno na info. Nasla sam u Hr poznanica ce mi poslati jesnu kutiju asvakako cu narucit i ove. Jer sam tek na pocetku terapije. Doktorica mi je dala ellova prah i duphastan.  I svako preporuila da uzimam clomifan ako ga nadzem 

    🤵 40 👩‍🦰29
    Pokusavamo godinu i 6 mjeseci
    PCOS blagi oblik duphastan i klomifen od kolovoza/2021

  • Avatar Jenny28

    Jenny28

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    indyindy

    Da podijelim i ja svoje iskustvo sa tabletama
    Imam pco,prva trudnoca bez probl ali druga 2 godine bezuspjesno,dr mi propisao klomifen
    Prvi ciklus pila tablete od 4 do 9 dana,nakon tog svali dr dan isla na folikulometriju ali nije doslo.do.ovulacije,folikuli sporo rasli i nestali
    Sljedeci ciklus dr mi povecao dozu na 100mg,jedna tabl ujutro,druga navece,opet uzv svaki dr dan ,kad je folikul bio 20 mm primila sam injekciju Ovitrelle,ovulacije se dogodila i mi smo sad u 6 sedmici trudnoce hB
    Sretno svima


    Neka je sa srecom👶 

    🤵 40 👩‍🦰29
    Pokusavamo godinu i 6 mjeseci
    PCOS blagi oblik duphastan i klomifen od kolovoza/2021

  • Avatar Jenny28

    Jenny28

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    indyindy

    indyindy

    Jenny28

    Pozdrav, gdj bi mogla u Bosni i Hercegovini nabavitiCLOMIFENE. Doktorica mi je rekla da ga nema u BiH??? Ako neka zna kako bi mogla doći da njega bila bih joj zahvalna.

    Pozdrav
    Imala sam.isti problem prije 3 mjeseca,ali sam nasla tablete u Livnu,salju brzom postom 12 km plus postarina,takodje mogu se nabavitini u Sloveniji pod nazivom Clomid,to je isto
    Evo vam kontakt telefon

    Izgleda da nije ucitalo sliku s brojem pa evo ovako 063332049


    Dali je to neka apoteka u pitanju?

    🤵 40 👩‍🦰29
    Pokusavamo godinu i 6 mjeseci
    PCOS blagi oblik duphastan i klomifen od kolovoza/2021

  • indyindy

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Jenny28

    indyindy

    indyindy

    Jenny28

    Pozdrav, gdj bi mogla u Bosni i Hercegovini nabavitiCLOMIFENE. Doktorica mi je rekla da ga nema u BiH??? Ako neka zna kako bi mogla doći da njega bila bih joj zahvalna.

    Pozdrav
    Imala sam.isti problem prije 3 mjeseca,ali sam nasla tablete u Livnu,salju brzom postom 12 km plus postarina,takodje mogu se nabavitini u Sloveniji pod nazivom Clomid,to je isto
    Evo vam kontakt telefon

    Izgleda da nije ucitalo sliku s brojem pa evo ovako 063332049

    Dali je to neka apoteka u pitanju?


    Mislim da jest neka apoteka ali nisam sigurna ,na jednoj grupi zena je napisala.kontakt telefon i da je covjek iz Livna
    Tablete dodju u roku od dva dana,zapakovane,sve ok
    I Hvala ,da i kod tebe uskoro bude plusic aBd 🙂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.