Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar janasanja

    janasanja

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Možeš mi opisati postupak? Google izbacuje razne načine. Najbitnije pitanje je li bezbolno? Ja sam jedna velika kukavica što se tiče svega vezano za medicinu :) 

    Ja (32): PCOS, Hashimoto
    On (32): bila Asthenozoospermia, popravili smo nalaz! :)
    –> u obradi na humanoj…

  • Luna55

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    I mene je malo strah😅ginekolog je objasnio da nije strasno i da je mali zahvat. Radi se pod anestezijom, napravi mali rez i onda u trbusnu supljinu ubrizgava tekucinu i preko kamere prati dali prolazi kroz jajovode.

    Ja-30god,muz-30god,pokusavamo od 12/2018.,jajovodi prohodni,spermiogram uredan,prva inseminacija neuspjesna😏

  • Avatar janasanja

    janasanja

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Joj sretno unaprijed, čut ćemo se sigurno još oko toga 

    Ja (32): PCOS, Hashimoto
    On (32): bila Asthenozoospermia, popravili smo nalaz! :)
    –> u obradi na humanoj…

  • Luna55

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Naravno. I meni je ginekolog rekao da imam blagi pcos, ali kad cujem koji su simptomi nisam bas toliko sigurna. Imam redovite menstruacije i nemam problem sa pretilosti, sto su neki od simptoma. Samo malo pojacanu dlakavost oko bradavica. Ali vidjet cemo sad za dalje. 

    Ja-30god,muz-30god,pokusavamo od 12/2018.,jajovodi prohodni,spermiogram uredan,prva inseminacija neuspjesna😏

  • zzz25

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    MarinaK

    zzz25

    https://m.imgur.com/a/R5t674I [m.imgur.com]Evo testa, jos je blijeda crta jer je raden 12 dpo ito popodne… vjerujem da ce ujutro linija biti jaca :)

    Čestitam 🎊🎉🎈Lijepo je vidjeti pozitivan test 🤗
    Kako izgleda ta inseminacija, kod svog gin. ili u bolnici za humanu reprodukciju? Baš me zanima što mogu dalje ako mi sami Klomifeni ne pomognu..


     Hvala :)
    Na inseminaciji sam privatno u klinici, sam postupak ne boli, i gotovo je za min- dvi… nakon toga ležiš još pola sata i to je to, vraćaš se normalnim aktivnostima…
    Inače idem u tu kliniku i cijelo vrijeme me prati isti ginekolog, tako da smo ovaj mjesec odlučili s prvom inseminacijom i evo hvala Bogu bilo je uspješno :)

    [lilypie.com]

  • Marina86

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Evo mene s folikulometrije. Nalaz još gori nego nakon prve ture Klomifena. Tanak endometrij, folikule premale. Kao da nisam pila tablete. Sva sreća pripremila sam se na to pa sam ok. Moj gin ne daje ništa osim Klomifena pa me šalje na humanu reprodukciju. Ima li netko iskustva, gdje ići, tipa Merkur ili neku polikliniku? Mislila sam sve kontaktirati da vidim kad bi me primili na prvi pregled.

    👩37 👨42

    od 2019. želimo bebu, 3 neuspjela ivf postupka, zadnji 3.mj/23
    prirodna trudnoća 5.mj/23

  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    MarinaK

    Evo mene s folikulometrije. Nalaz još gori nego nakon prve ture Klomifena. Tanak endometrij, folikule premale. Kao da nisam pila tablete. Sva sreća pripremila sam se na to pa sam ok. Moj gin ne daje ništa osim Klomifena pa me šalje na humanu reprodukciju. Ima li netko iskustva, gdje ići, tipa Merkur ili neku polikliniku? Mislila sam sve kontaktirati da vidim kad bi me primili na prvi pregled.


    Bas mi zao to cuti. Ja ti ne znam nista u vezi klinika u HR, nazalost. Sigurno ce se javiti netko tko zna. Probaj pitati i na drugoj temi - tko planira i radi na bebi 3.dio, tamo su zene aktivnije sa komentarima.

    [lilypie.com]

  • Marina86

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Jesam.. dobila sam odgovore na temi “potpomognuta oplodnja”.. javim gdje ću ići i što ću dalje.
    Ali imam problema s candidom, stalno mi se vraća, već nekoliko mjeseci, sve vaginalete isprobala. Povuče se pa opet.. sad pijem i neki biljni probiotik. Na dijeti sam bez ugljikohidrata,a to je ujedno i anticandida dijeta. Pojela sam za rođendan samo komad torte i koji bambus. Jel moguće da mi ju je ta količina šećera aktivirala ponovno? 😥
    Neću moći s njom ni na propuhivanje jajovoda.

    👩37 👨42

    od 2019. želimo bebu, 3 neuspjela ivf postupka, zadnji 3.mj/23
    prirodna trudnoća 5.mj/23

  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Moguce da je od secera, ako si vec na dijeti kontam dovoljna je i mala kolicina. I ja sam imala problema s tim kad sam bila studentica pa stalno jela peciva iz pekare i u studentskom. Cim sam presla na domaci kruh, kuhana jela sve prestalo.
    Za prohodnost jajovoda sve mora biti u redu; bris ne stariji od 1,2 tjedna jer ako imas nesto nece ti raditi da ne bi prenijeli dalje u jajovode. Tako je i meni gin rekao. 

    [lilypie.com]

  • Marina86

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Užas, nakon antibiotika mi se navukla i ne odustaje 😐
    Sad sam uzela neke vaginalete na svoju ruku + prirodne načine i nastavila sa dijetom. (Ako uspije, pišem detaljnije)
    Čekam da mi se jave za 1. pregled na Vuk Vrhovcu. Zato mi je koma jer sam sigurna da će me slati na tu pretragu, a moram imati čisti bris.
    Miska, u kojoj si ti fazi sada?

    👩37 👨42

    od 2019. želimo bebu, 3 neuspjela ivf postupka, zadnji 3.mj/23
    prirodna trudnoća 5.mj/23

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.