Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nena27

    nena27

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Romana ja sam pila klomifene od 5-9 dc ujutro i navečer nakon 9 dc sam išla na folikulometriju i pratila razvoj folikula  uglavnom sam imala odnos od 10dc do 15-16 dc jer mi je tada bila ovulacija, nažalost od 3 ciklusa klomifena uvijek sa dobrim folikulila i potvrđenim ovulacijama nisam ostala trudna 

    [daisypath.com]

  • Lana101

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozz svima ! Moja situacija se ne razlikuje puno od drugih. Policisticni jajnici, na prvoj sam turi Klomifena 5-9 dc, 10-14 dc  Estrofem, 15-25 dc Duphaston. Tim redom kroz ovaj 1. ciklus. Pijem vrkutu 5 mjeseci. Danas sam 31 dc i cekam jos malo dok ne napravim test da vidimo je li pozitivan ili krecem u novu turu ! Samo hrabro dalje cure ! 

  • Avatar MartinaJu

    MartinaJu

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Imam pitanjce. Imam neredovite cikluse zbog PCOS pa stoga pijem duphastone od 15 do 24 dc a zatim klomifen od 3 do 7 dana menstruacije. Menstruacija mi je bila od 18 do 24.07. Kada bih trebala imati plodne dane?

  • Lana101

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ovisi koliko ti dugo ciklus traje. Vjerojatno zbog PCOS imas neredovite cikluse. Probaj s folikulometrijom 12. dc, doktor ce ti pratiti folikule i moci tocnije odrediti plodne dane.

  • Katarina0105

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hej cure da se i ja prikljucim. Ovo mi je prvi ciklus klomifena.. dijagnoza policisticnih jajnika. 8. ciklus da radimo na bebi. Pila sam od 4.-8. dana terapiju, a na folikulometriju sam došla tek 15.dan ciklusa i doktor je vidio 3 folikula na jednom jajniku od kojih je 1 bio prevelik, 1 savrsen (23cm), a 1 nesto manji. Endo 10mm, prepisan mi je Duphaston 3x1 12 dana, a na sam dan pregleda 2x2 da izazove pucanje i rekao da nece svi puknuti u isti vrijeme.. plodni dani od sri do subote.. znaci jos sutra po njemu.. imala sam jake bolove od tog velikog folikula koji je 90% prsnuo bas dan nakon duple doze duphastona, tj pregleda. Trenutno nemam nikakve simptome O kao inace.. Ne znam jel to uobicajen, vise ne pratim tijelo na isti nacin, skroz sam zbunjena..

  • Lana101

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Samo i dalje prati svoje tijelo. Pracenjem uvelike pomažes  doktoru i sebi. Doktor sam po sebi nije dovoljan, treba i tvoju pomoć, točne informacije. Sve gore napisano izgleda mi normalno, osim kaj naravno PCOS nije normalno stanje i sa sobom nosi svoje probleme. 

  • Ivancica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobro vece curke.. Evo inja da se javim. Imam pcos i nemam redovne cikluse. Sada pijem duphastone 12x1 i onda idemo sa Klomifenima od 05-09 dana ciklusa.  Sretno svima i nadam se da cemo uskoro imati luno plusica 😊

  • Avatar trudilica26

    trudilica26

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Evo i mene ovdje.. PCOS,vadila krv,danas bila na ultrazvuku, 5DC, dobila Estrofem i Klomifem,svaka 2x dnevno. Jel imala ijedna sličnu terapiju i jel vam pomoglo da ostanete trudni?

  • Una87

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz! Nova sam ovdje. Imam PCOS i nažalost 2 kiretaže. Ovaj mjesec idem na folikulometriju. Na lijevom jajniku imam folikul veličine 10 mm - 11 dan ciklusa( nije narastao od prošlog pregleda). Doktorica kaže da je to normalno kod dužih ciklusa. U ponedjeljak idem ponovo pa ćemo vidjeti što dalje. Rekla je da bi od idućeg ciklusa možda krenuli sa klomifenom.

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Cao cure, da malo dignemo temu 😁😁😁 i ja do sad imala 3 ciklusa duphaston (bez koristi, samo nuspojave). Tako,  da ovaj put dobila utrogestan i klomifen. Pa se nadamo plusicu. Kako je kod vas? Imali neki novi plusic?  :) pozz

    I dalje se nadamo mrvici

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.