Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Pozz nije me bilo neko vrijeme. Ovaj ciklus pila sam Klomifen. Danas mi je 29 dan ciklusa, jučer sam bila na uzv jer već nekoliko dana osjeam bolove lijevog jajnika. Kaže cista 7 cm ispunjena gušćim sadrzajem nastala nakon ovulacije.  Ako bi se bolovi povećali pravac Petrova inače k njemu nakon mege. I mirovati. I još mi je bacio bubu. Dugo je nešto gledao zumiral pa mumlja sebi u bradu pa Jel moguće trudnoća. Ja ga kasnije pitam on kaže rano je još išta reći. Znam i ja da je full rano, ali zašto to onda i spominje. Jeli imao tko iskustva s takvim cistama. Strah me ako to pukne.

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Pozz nije me bilo neko vrijeme. Ovaj ciklus pila sam Klomifen. Danas mi je 29 dan ciklusa, jučer sam bila na uzv jer već nekoliko dana osjeam bolove lijevog jajnika. Kaže cista 7 cm ispunjena gušćim sadrzajem nastala nakon ovulacije.  Ako bi se bolovi povećali pravac Petrova inače k njemu nakon mege. I mirovati. I još mi je bacio bubu. Dugo je nešto gledao zumiral pa mumlja sebi u bradu pa Jel moguće trudnoća. Ja ga kasnije pitam on kaže rano je još išta reći. Znam i ja da je full rano, ali zašto to onda i spominje. Jeli imao tko iskustva s takvim cistama. Strah me ako to pukne.

  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Meni je Klomifene prepisao moj ginekolog. Ukoliko vaš ima uvijete može dati tablete i pratiti jajne stanice folikulometrijom te preporučiti idealno vrijeme za odnose. Isto tako ukoliko idete na neki od postupaka potpomognute oplodnje, a imate probleme sa ovulacijom mogu ih i tamo prepisati.

  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    draga Dea, nadam se da će biti sve ok. Što se tiče cisti mislim da je idealno da same puknu. Ukoliko ne pucaju prati se njihov rast i ako ubrzano rastu mislim da se moraju riješiti kirurškim putem. provjeri još sa svojim ginekologom.

  • sudy

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Pozz zene odavno nema aktivnih na ovu temu bila sam prije ovdje i evo me opet ali sa dozvolom od ginekologa za klomifen.Ako je neko aktivan neka se javi da razmjenimo misljenje.

  • Mila23

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozz evo mogu vam i ja reci svoja iskustva s klomifenom. Takoder  nisam imala svoje ovulacije i prva dva puta kad sam koristila klomifen nisam reagirala na njega, nakon toga sam pocela ovulirati s njima ali do trudnoce nije dolazilo imam policisticne jajnike. Evo od ovog mj nakon sto sam skinula visak kg sam pocela sama ovulirati i sad cekam ☺

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,

    Ima koja cura ovdje koja je uz Klomifen pila i Estrofem??
    Kakav vam je endometrij bio sa Klomifenima?

    [lilypie.com]

  • bojana26

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Jel ima koja tu ? ☺️☺️

  • 2511

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imam pitanje pila sam klomifen 5 dan od ciklusa po 2 tablets na dan danas mi je bila zadnja tablets sa muzem sam imala odnose pa me zanima kad se nesto moze vise znat…. 

  • 2511

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Romana Jurkovic

    Imam pitanje pila sam klomifen 5 dan od ciklusa po 2 tablets na dan danas mi je bila zadnja tablets sa muzem sam imala odnose pa me zanima kad se nesto moze vise znat….


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.