Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • trecabeba

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozz zanima me dali klomifon ide na recept ili se pore kupiti bez recepta pokusavam da zatrudnim uza spontanoga ali vec 5 niseci nikako da bude +😥

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    trecabeba

    Pozz zanima me dali klomifon ide na recept ili se pore kupiti bez recepta pokusavam da zatrudnim uza spontanoga ali vec 5 niseci nikako da bude +😥


    Mislim da ide na recept. Oko toga se moras sa svojim ginekologom savjetovati. Zao mi je radi spontanog. Drzim 🤞 da uskoro bude ➕

  • trecabeba

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetu

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Ne treba recept za klomifen ali nemoj ga nikako na svoju ruku uzimati,pogotovo ako ne znas da li je uopće problem u ovulaciji jer moze doci hiperstimulacije. 5 mjeseci nije puno,nekad treba vremena da se stvari poklope. Drzim.fige. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Ne treba recept za klomifen ali nemoj ga nikako na svoju ruku uzimati,pogotovo ako ne znas da li je uopće problem u ovulaciji jer moze doci hiperstimulacije. 5 mjeseci nije puno,nekad treba vremena da se stvari poklope. Drzim.fige.


    Da? I to u Hrvatskoj? Nisam znala. Bas zanimljivo da takav lijek koji je nabrijan hormonima moze kupiti svak onak bezveze i pijuckati kak mu se prohtje. Jer bas nije bezazlen. 

  • DacaD

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo zenske. Ja imam problem sa zatrudnjivanjem vec godinu dana i konacno resila da idem na pregled… Na oba jajnika ciste, na desnom znatno uvecan. Prva tri meseca sam koristila terapiju Cikl proginova I nakon nje mi je prepisano Clomifen 50mg od 5og dana ciklusa… Sa terapijom pocinjem za tri dana… Znacila bi mi vasa podrska… JER VEC DUGO citam vase komentare i eto i mene konacno ovde… Zelim svima da ugledate debele plusice +❤️

  • DacaD

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    DacaD

    Zdravo zenske. Ja imam problem sa zatrudnjivanjem vec godinu dana i konacno resila da idem na pregled… Na oba jajnika ciste, na desnom znatno uvecan. Prva tri meseca sam koristila terapiju Cikl proginova I nakon nje mi je prepisano Clomifen 50mg od 5og dana ciklusa… Sa terapijom pocinjem za tri dana… Znacila bi mi vasa podrska… JER VEC DUGO citam vase komentare i eto i mene konacno ovde… Zelim svima da ugledate debele plusice +❤️


    “Ko ceka taj I doceka” 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    DacaD

    DacaD

    Zdravo zenske. Ja imam problem sa zatrudnjivanjem vec godinu dana i konacno resila da idem na pregled… Na oba jajnika ciste, na desnom znatno uvecan. Prva tri meseca sam koristila terapiju Cikl proginova I nakon nje mi je prepisano Clomifen 50mg od 5og dana ciklusa… Sa terapijom pocinjem za tri dana… Znacila bi mi vasa podrska… JER VEC DUGO citam vase komentare i eto i mene konacno ovde… Zelim svima da ugledate debele plusice +❤️

    “Ko ceka taj I doceka”


    Sretno 🤞. Ja sam jedan ciklus isto od 5 do 9 dana. Bila na folikulometriji. Sve super. Dobila stopericu. Ali nista se nije desilo. Zatim sam i drigi ciklus uzela Klomifen isto od 5 do 9 dana ciklusa. Bila na folikulometriji ali nisam htjela vise stoperici ni progesteron pa sta bude bude. Pokusavamo vec godinu dana. I odlucili smo ovaj i sljedeci ciklus prirodno a onda u 1 mj ide MPO. Kod svakog je razlicito. Nekom pomogne u prvom ciklusu a nekom nikako. Tebi zelim od prve da uspije i da ugledas svoj ➕

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Lavica27

    Ne treba recept za klomifen ali nemoj ga nikako na svoju ruku uzimati,pogotovo ako ne znas da li je uopće problem u ovulaciji jer moze doci hiperstimulacije. 5 mjeseci nije puno,nekad treba vremena da se stvari poklope. Drzim.fige.

    Da? I to u Hrvatskoj? Nisam znala. Bas zanimljivo da takav lijek koji je nabrijan hormonima moze kupiti svak onak bezveze i pijuckati kak mu se prohtje. Jer bas nije bezazlen.


    Martina, mozda sam se zeznula,ja sam ga dobila kod privatnika na onaj papiric kao privatni recept da idem u ljekarnu i platila ga 200kn. Sad ne znam 100!% da mogu i bez tog papira

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Martina1982

    Lavica27

    Ne treba recept za klomifen ali nemoj ga nikako na svoju ruku uzimati,pogotovo ako ne znas da li je uopće problem u ovulaciji jer moze doci hiperstimulacije. 5 mjeseci nije puno,nekad treba vremena da se stvari poklope. Drzim.fige.

    Da? I to u Hrvatskoj? Nisam znala. Bas zanimljivo da takav lijek koji je nabrijan hormonima moze kupiti svak onak bezveze i pijuckati kak mu se prohtje. Jer bas nije bezazlen.

    Martina, mozda sam se zeznula,ja sam ga dobila kod privatnika na onaj papiric kao privatni recept da idem u ljekarnu i platila ga 200kn. Sad ne znam 100!% da mogu i bez tog papira


    E tak sam i ja. I ja mislila da je to kao recept. Samo ja sam u Njemackoj. Ovdje je oko 32 eura. Al to je to. Ali vidla sam na forumima navodno da su ga u Bosni kupovali u ljekarnama. E sad jel su mislile isto kao s tim papirom ili sta nemam pojma. Jer stvarno bi bilo malo previse da se moze ovak sam kupovati pa nije to ibuprofen. Zar ne? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.