Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Puno ti hvala Tyna24, ja ću znati za 3 dana jel uspjelo ovaj put :/

  • Avatar Gogach

    Gogach

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    nikolinaaa1


    Puno ti hvala Tyna24, ja ću znati za 3 dana jel uspjelo ovaj put :/

    Ima li novosti? Daj me obraduj sa lijepim vijestima ♡♥♡Ja ovaj ciklus ponovo idem sa klomifenima od 5-9 dc po jednu.

    ... na kraju ipak bude dobro, ako još nije dobro znači da nije kraj.

  • Silvach

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Ej zenske....
    Evo da se ja javim...ja predveče idem na folikulometriju da vidim jel O bila..po trakicama valjda je i to na 18dc(čet) ali imam neke čudne bolove u jajnicima i ko balon se osjećam pa mi reko da dođem da pogledamo šta se zbiva...
    Očito je zaista točno da još dva tri mj nakon prestanka uzimanja Klomifena jajnici su stimulirani i proizvode folikule(prošli mj sam bila na kolomifenu)..
    nikolinaaa1- ima li novosti??
    Gogach- tebi jajnici reagiraju na 1tbl klomifena? to je fakat odlično? na koji dan imaš O?

  • Avatar Gogach

    Gogach

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Budu po dva zrela folikula i dosta manjih, zadeblajnje ok, na 12mm a ovulacija na 16 dan.

    ... na kraju ipak bude dobro, ako još nije dobro znači da nije kraj.

  • Avatar Gogach

    Gogach

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Znači Silvach da brojimo ovaj mjesec kao dobitni? :) :)
    Akcija na sve strane :D hihi

    ... na kraju ipak bude dobro, ako još nije dobro znači da nije kraj.

  • Silvach

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Gogach- možda i buuuuude ... strah men nadati se....taj minus na testu mi dođe kao sol na ranu..
    Baš sam se vratila od doktora,trake za ovulaciju su fakat točne-ispalo da O bila u čet i pukla su mi oba folikula (a ja u petak sa mužem izašla vani,plesala,skakala al i malo popil..jao jao..) što mi je šok jer kako su stali rast dr nije očekivao da će tako zavrsit..endometrij super oko 13mm...
    I ništa,sada čekat,pit progesteron pa šta bude..

  • Avatar Gogach

    Gogach

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Silvach pa to su super vijesti! Znači za manje od 15 dana ćemo znati.! Samo, molim te, ako ne bude, ne brini. Znam toliko žena koje uopće nemaju ovulacije, nema jajne stanice, a kod nas je to još i ok i svaki mjesec je mogućnost da uspijemo! Ja držim fige da je ovaj put dobitni i da nas razveselis sa lijepim novostima ♡♥♡♥♡

    ... na kraju ipak bude dobro, ako još nije dobro znači da nije kraj.

  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Drage, moje samo da Vam javim da sam sinoć dobila vješticu :(. Ici cu slj tjedan kod ginekolaga pa Vam  javim što i kako dalje :). Barem mi je drago jer sam dobila bez ikakvih tableta, tuga radi neuspjeha ali bojim se onog drilinga tako da se drzim za slamčice i idemo dalje . Nadam se insiminaciji. Jel zna tko koliko se čeka? 

  • Avatar Gogach

    Gogach

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Nikolinaaa1 zao mi je, stvarno i dijelim tugu sa tobom..
    ali kao što i sama kažeš stvari upućuju na dobro i to je super znak! Ja i mm kad smo krenuli, to je bilo u 1 mj, išli smo preko hzzo, i nakon razgovora dobili smo papir na kojem je pisalo što sve od nalaza moramo imati. Dosta vremena smo izgubili na tome A još oni od 7mj do kraja 8 ne primaju jer su kolektivni godišnji. Tako da smo dočekali početak 9tog mj i još se moj ciklus čekao, jer se hssg, propuhivanje, radi na određen dan ciklusa. I tek onda u 10mj smo napravili 1 inseminaciju. Onda dođe Božić i Nova pa ni onda ne uzimaju, i tako da smo u 2 mj napravili jedan postupak za drugim. 
    Ako te još nešto zanima, pita, tu sam :)
    Samo hrabro naprijed!

    ... na kraju ipak bude dobro, ako još nije dobro znači da nije kraj.

  • Avatar katerina

    katerina

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Draga nikolinaaa1 jako mi je žao! al imaj strpljenja doći će beba! Ja trebam dobiti u četvrtak i nekako imam osjećaj da i hoću,ne vjerujem da sam trudna...a ako nisam idem na pretragu prohodnosti i posli na inseminaciju...čula sam dosta pozitivno o insemimaciju,možda nam to pomogne! 
    nikolinaaa samo hrabro naprijed,to je samo jedna izgubljena bitka al naposljetku ćemo doći do cilja prije il kasnije!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.