Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • maja873

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Hvala Vam curke, pomogle ste mi 
    A to me i brine jer me nije slao na prohodnost jajovoda ali možda bude ako ovo ne uspije. 
    I na zadnjem ultrazvuku mi bio tanak endometrij a SAD na folikolumetriji mi nije nitko ništa za to rekao. Samo koliki je folikul. 
    Idući put moram to sve pitati. Maya91 baš mi žao kaj nisi reagirala na klomifen. 
    Ali ne gubi nadu, bit ce sve OK 

  • nina153

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    da li ste imali stuaciju da vam mestruacija traje dva dana, naime drugi dan od mestruacije moram piti tablete klomifen i mestruacija mi je ovaj put dosla tri dana prije i trajala dva dana.

    nina

  • maja873

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ja nisam ali možda ti se javi netko ko je. 
    Sretno e

  • Silvach

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Bok curke evo mene napokon..od posla nisam stigla pisat...
    Od trudnoće ništa,filing je bio ispravan.. ovaj ciklus sam pustila bez klomifena,i baš danas bila na folikulometriji i ostala šokirana-tri folikula od ćega dva dominantna(uopće nisam na to mislila i ispada da mi folikuli lijepo narasli a endometrij 13mm)
    Danas mi 14DC,počela osjećat bol u jajnicima i ovulacija bude kroz para dana...inaće imam ajmo reć kasnije ovulacije...
    Ja sam radila uzv hsg i odma ostala trudna taj isti ciklus(ispalo da imala male priraslice na desnom jajovodu-a kod mene samo on proizvodi folikule) a prije toga bila par mj na klomifenu..
    Meni reko ginekolog da pokušaju prvo klomifenom pa ako nejde onda HSG-kao svaki zahvat je rizičan...pozz i drzim fige svimaaa

  • Avatar katerina

    katerina

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Ja nina isto nisam imala takvu situaciju, možda ti je najbolje nazvati svog ginekologa pa ga pitati!
    Silvach jesi li ti radila prohodnost jajovoda ultrazvučno ili rengenski? Meni je čak dr preporučila rendgenski jer se bolje vidi, al meni je nekako draže ultrazvučno ipak to nije zračenje. U bolnici rade samo rendgenski, al sam našla neke poliklinike koje isključivo ultrazvučno.

  • Silvach

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    katerina- ja sam radila ultrazvučno i išla sam privatno,i mogu reći da je urodilo plodom . Čula sam priče kako taj rtg hsg je bolji jer kao ako su jajovodi začepljeni probit će prije jer kontrast puštaju naglo i sve odjednom dok kod  ultrazvučnog mogu u par navrata pustat kontrast.
    Iako ako si iz Zgb čula sam da bolnica Sv.Duh je počela radit tu pretragu i ultrazvučno a to do sada u našim bolnicama nije bio slučaj.

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    bok curkevidim ima svega kod vas nije me dugo bilo
    mene doktor opet stavio na dufastone i najveći bed moram na pregled kad dobijem m(jel koja od vas bila).rekao mi je da će mi povećati dozu klomifena pa ćemo vidjeti.

  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Silvach, ako sam dobro shvatla ti već imaš jedno dijete? Jeste li ga dobili uz pomoć klomifena ili? Ako da , iz koje ture? Ja sam sada na 4, ujedno i posljednoj :/ Moram se strpiti još 5 dana.Maya91, nadam se da će terapija pozitivno djelovati na tebe i kad ti se dragi vrati opet u akciju :) samo se nemoj obeshrabriti, sve će biti ok :)

  • Silvach

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    nikolinaaa1- točno,ja imam curetak koji će uskoro 6godina,i cca kad je ona imala 3god smo odlučili na drugo al za sada nema uspjeha.
    Al ja nju zovem svojim čudom jer su meni sa 22god rekli da imam tada primarni sterilitet...i kako ja nisam tada(sa 26god) planirala trudoću desila se prirodno...
    Cijelu prošlu god se borim sa klomifenom u dva navrata po par mj i tek kad sam napravila uzv HSG se ulovilo,ali u 12tt miss ab.. od toga je prošlo 4ciklusa do sada,od čega prošli mjesec stimulacija klomirenom al nije se ulovilo dok ovaj sad ciklus smo pauzirali ali mi dr rekao da je to još uvijek utjecaj klomifena iz ciklusa prije..Sad čekam ovulaciju pa ćemo vidit...
    Mare-često dr znaju zene naručit za vrijeme menge jer tada vide stvaranje folikula u početku il tako nekako...ne brini,to je zapravo dobro što te tako naručio-možda ti bude malo bed zbog krvi ali navikli su oni na to-ipak su doktori bit će to ok

  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Silvach, puno ti hvala na odgovoru. Zelim ti svi srecu i da sto prije dobijete plusić :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.