Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gogach

    Gogach

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    nikolinaaa1


    Ne znam upisati vaša imena s boldanim slovima, pa ako moze pomoc :)

    Nikolinaaa1 
    kad počneš pisati komentar imaš slova B i I i U te smajlić i oblačić. Slovo B stisneš kad želiš podebljano. 
    Slovo I kad želiš ovako nakošeno.
    Slovo U kad želiš podcrtano. 
    I oblačić je kad želiš nešto naglasiti u poruci.
    Smajliće znaš

    ... na kraju ipak bude dobro, ako još nije dobro znači da nije kraj.

  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Hvala ti Gogach :* Uspjela sam :)

  • Avatar Gogach

    Gogach

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    nikolinaaa1


    Hvala ti Gogach :* Uspjela sam :)

    Nema na čemu :) 
    I drugi put♡ 

    ... na kraju ipak bude dobro, ako još nije dobro znači da nije kraj.

  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Drage moje, bila sam i danas na fm. Vodeći folikul je 19 mm i treba puknuti svaki čas :D Znači akcija ovaj vikend 

  • Avatar Gogach

    Gogach

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Juhuu! Znači: priprema, pozor, sad! 
    Sad svaki drugi dan, bolje nego svaki, jer su i spermiji kvalitetniji ako se mrvu odmore :) 
    Izgleda da ćemo uskoro zajedno pratiti "signale" i naći se na temi: "moguća trudnoća" 
    Juhhuu! 

    ... na kraju ipak bude dobro, ako još nije dobro znači da nije kraj.

  • Avatar katerina

    katerina

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Sretno nikolinaaa1!!

  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Hvala Vam curkeeee , ugl javim sve novosti :)

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Nikolinaaa1
    bas mi je drago nadam se da ce se primiti Meni opet izmaklo kontroli kasni mi danas 3 dan a trebala sam pod m ici na pregled i sad opet moram kod doktora zato kaj nisam dobila i opet vjerojatno dufaston....brrrrr

  • Maya91

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Nikolinaaa1 drzim fige da bude + :) 
    kod mene bas nista novo.. klomifen nije djelovao ni drugi ciklus, policisticni jajnici su tu.. Ima kao jedan veći folikul (10mm) u mnoštvu malih na desnom jajniku pa kao njega treba pratiti, a na lijevom su svi jako mali.. Tako je bilo i prosli mjesec, folikul naraste do 16mm i onda stane.. Uglavnom nemam vise ni puno vremena jer dragi ide na brod za mjesec ipo dana pa mislim da cemo se tek na jesen opet malo detaljnije pozabaviti sa svime :( doktor kaze da mi je sigurno estrogen povisen i da se zbog toga razvija previse folikula.. Pokusat cu promijeniti prehrambene navike, prvenstveno izbaciti secer (a slatko mi uzasno puno trazi bas zbog estrogena).. eto, neznam ni sama sto vise poduzeti..

  • nina153

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Drage cure,
    hvala na odgovorima, naime stopericu sam primila 09 04 al sam toliko nestrpljiva vezano za ishod tako da bi sto prije htjela napraviti test

    nina

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.