Pozdrav!
Ušla sam u 39 TT i već nekoliko dana osjetim bolove u leđima i trbuhu. Sluzni čep izašao je prije 7 dana. Naime, prvorotkinja sam. Danas su mi se pojavili jači bolovi koji iz područja leđa dolaze u donji dio trbuha. Boli, ali nije neka neizdrživa bol. Što vi kažete? Imate li neku utjehu? 😂
Pozdrav!
Ušla sam u 39 TT i već nekoliko dana osjetim bolove u leđima i trbuhu. Sluzni čep izašao je prije 7 dana. Naime, prvorotkinja sam. Danas su mi se pojavili jači bolovi koji iz područja leđa dolaze u donji dio trbuha. Boli, ali nije neka neizdrživa bol. Što vi kažete? Imate li neku utjehu? 😂
pozdrav☺to su tuv pripremni trudovi jos pogotovo ako se stvrdne drob pritom..nista se ne brinite..prave cete prepoznati po intezitetu i pravilnom razmaku ponavljanja
ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.
Danas sam napunila 38 tjedana
Pregled je bio u srijedu, cerviks smeksan, uloziv za vrsak prsta, plodna voda u redu, posteljica II/III
Jucer i danas me uhvatila neizdrživa menstrualna bol... Trajala je 10ak minuta i nije se ponavljala
Znaci, nikakva bol u leđima ili lagano stezanje, nego baš ona tupa, menstrualna bol 😔
Čula sam da je to normalno, osjetim ja bebu i sve to, samo me zanima je li nekome ovako bilo pa da su uskoro nastupili pravi trudovi, pucanje vodenjaka ili ispadanje sluznog cepa? 😁
Prije nego što te oblikovah u majčinoj utrobi, ja te znadoh, prije nego što iz krila majčina izađe, ja te posvetih❤🙏🏻
Evo napokon da post napišem, bebica je procijenjena na 3.3kg što odgovara tjednima. Okrenuta glavom dolje. Plodne vode ima dosta, tlak ok, kilaža zacudo stoji 😅. Mislim da uvz vise nemam do kraja, jer je doktor pozelio sreću i rekao da se vidimo na porodu. Onda sam Isla na ctg i bio je ni Simo ni tamo, drugi bolji nakon sto sam jela slatko i popila kavu al doktor rekao da odem u predradjaonu na duze očitanje za svaki slučaj jer ako se nesto sumnjivo pokaze ide indukcija, sto me sokiralo jer se nisam psihički pripremila da bi mogla već roditi😄. Na kraju ctg savrsen samo se eto mala uspavala na dva prije, za drugi put znam colu i kavu prije ctga. A zapravo bi bilo dobro da sam rodila danas jer nije bilo guzve😅 i osoblje je bilo ful ljubazno, vidjela malo kako to izgleda tamo, čula plač rodjenih bebica, nitko se srećom nije derao🤣. Otvorena 1.5 cm što je isto pomak od zadnjeg pregleda kad nije bilo nista i kaze doktor super za prvorotkinju. Sljedeci pregled 28.06

Obriši komentar
Jeste li sigurni da želite obrisati komentar?
Sortiraj odgovore
Najstariji