Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sparkle212

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Srculence cestitam 💖 brzo se oporavi i uzivaj u svojoj bebi

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Čestitam Srculence 🩷

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    17.9. Naredni pregled

  • ikica_90

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Ajme cure mene je satrala neka viroza, grlo me boli, sinusi zaštopani, glava boli, ajme od svega nisam ništa spavala 😔 kako ste vi? Ima li kakvih promjena jel se pokrenulo kod nekoga što 🥰❤️ 

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Srculence, cestitam i zelim sve najbolje!!! ❤️❤️❤️

    It's a boy 💙

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Javljam se nakon pregleda 😊
    Niṣ̌ta se specijalno nije promjenilo, otvorena sam isto kao i nekidan 1,5cm.Nadamo se da ce nas iznenaditi i krenuti samo.Idem opet u cetvrtak.

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    I ja sam danas bila na pregledu
    Beba je super, samo mi je urin malo losiji pa moram odnit dalje na analizu, nadam se da nece biti nista strasno.
    I dalje zatvorena skroz, nema pomaka 😊

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Evo, mene su jutros hospitalizirali. Ctg i plodna voda uredni, ali kako sam na svoju ruku radila kompletnu krvnu sliku, pokazalo se da su mi jetreni enzimi dosta povišeni zbog čega su me zadržali. Opet su mi vadili krv, čekam rezultate, a dr. me prstima proširio za još jedan prst (tako da su sad 2 prsta). Maloprije sam osjetila neke grčeve nisko, kao trudove. Vidjet ćemo sto ce biti dalje, hoce li se ti trudovi pokrenut sami kako treba ili ce ici indukcija. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • ikica_90

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Evo, mene su jutros hospitalizirali. Ctg i plodna voda uredni, ali kako sam na svoju ruku radila kompletnu krvnu sliku, pokazalo se da su mi jetreni enzimi dosta povišeni zbog čega su me zadržali. Opet su mi vadili krv, čekam rezultate, a dr. me prstima proširio za još jedan prst (tako da su sad 2 prsta). Maloprije sam osjetila neke grčeve nisko, kao trudove. Vidjet ćemo sto ce biti dalje, hoce li se ti trudovi pokrenut sami kako treba ili ce ici indukcija.

    Draga držimo fige da se čim prije prirodno sve pokrene i da se javiš s lijepim vjestima ❤️ ne brini ako i bude inducirani nije to ništa tako neobično, dosta žena tako dns rađa, ali bitno da kako god bude da prođe u najboljem redu za tebe i bebu i da se ljepo oporaviš 🥰❤️ sretno i brz i lak porod želim 😊🥰

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Evo, mene su jutros hospitalizirali. Ctg i plodna voda uredni, ali kako sam na svoju ruku radila kompletnu krvnu sliku, pokazalo se da su mi jetreni enzimi dosta povišeni zbog čega su me zadržali. Opet su mi vadili krv, čekam rezultate, a dr. me prstima proširio za još jedan prst (tako da su sad 2 prsta). Maloprije sam osjetila neke grčeve nisko, kao trudove. Vidjet ćemo sto ce biti dalje, hoce li se ti trudovi pokrenut sami kako treba ili ce ici indukcija.

    Sretnoooo, zelim ti da sve prodje dobro i da brzo upoznas svoju curicu 🤗

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Evo, mene su jutros hospitalizirali. Ctg i plodna voda uredni, ali kako sam na svoju ruku radila kompletnu krvnu sliku, pokazalo se da su mi jetreni enzimi dosta povišeni zbog čega su me zadržali. Opet su mi vadili krv, čekam rezultate, a dr. me prstima proširio za još jedan prst (tako da su sad 2 prsta). Maloprije sam osjetila neke grčeve nisko, kao trudove. Vidjet ćemo sto ce biti dalje, hoce li se ti trudovi pokrenut sami kako treba ili ce ici indukcija.

    Srecno ti draga! Uz tebe smo. Nadam se da ce se nesto sto prije pokrenuti. Cekamo najljepse vijesti 🥰🥰

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.