Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Lavandera, bas mi je drago za vijesti. Ja sam se jako brinula za taj cerviks i drago mi je da to ne moras prolazit.
    Evo i unatoc mojoj brigi, danas dan prije termina bebac jos nece van 😂
    .
    Tinchi, svakako im reci za sluzni cep, uvijek mislim ds im je najbolje rec sve sto primijetimo.
    .
    Nimble Alpaca, meni je otvorio 45 dana ranije taj rodiljni dopust, a prije sam bila na komplikscijama. Nije nis pitao ni rekao, sam je otvorio 45 dana ranije, ali ja sam tada vec i dugo bila na komplikacijama i morala pazit jer je cerviks bio nesto kraci.

    It's a boy 💙

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Ja sam jutros osjetila jaku bol preko donjeg dijela ledja i stomaka. Drzalo je malo i proslo. Onda se opet javilo.
    Sada me vec jako boli donji dio leđa i stomak, kao jaci menstrualni bolovi. Da su to kontrakcije? Stvarno mi je glupo ali uopste ne znam kako da ocekujem kontrakcije i sta ce se desavati. 

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Jeleenaa

    Ja sam jutros osjetila jaku bol preko donjeg dijela ledja i stomaka. Drzalo je malo i proslo. Onda se opet javilo.
    Sada me vec jako boli donji dio leđa i stomak, kao jaci menstrualni bolovi. Da su to kontrakcije? Stvarno mi je glupo ali uopste ne znam kako da ocekujem kontrakcije i sta ce se desavati.

    Tako je meni vec danima..
    Ali ipak nepravilno i ocekujem jacu bol od menstrualne 

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Dosla sam vidjeti ako se kejtioo javila s novostima ❤️
    Tinchi a kako znaš da je sluzni čep a ne pojačana sekrecija, mislim ako traje danima tako? Možda glupo pitanje ali ja se evo majke mi šta je termin bliže zbunjenije i gluplje osjećam, definitivno kao da mi je prva trudnoća..jelena isto i s tim bolovima koji nisu bolovi vrijedni spomena, bar kod mene, lagani lagani menstrualni i tvrd trbuh. Svi kažu da ne možeš ne prepoznat a ja šta vrijeme više prolazi manje kužim.. Točno se evo glupo osjećam, više ni ne pričam o tome s nikim jer mi je neugodno, kao da sam prvi put trudna s 17 godina evo 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Zvala sam trudnicku da se naručim za prvi pregled na termin a kaze meni sestra: joj moja gospođo ako bi mogla to ikako ranije potaknut jer ćete čekat satima kolika je gužva 😅😂
    Nisam znala bi se smijala ili plakala, rekoh drage volje, ali ne da se mala van 🤷🏼‍♀️
    Lavendera super za pregled 🫶

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Popokatepetl

    Dosla sam vidjeti ako se kejtioo javila s novostima ❤️
    Tinchi a kako znaš da je sluzni čep a ne pojačana sekrecija, mislim ako traje danima tako? Možda glupo pitanje ali ja se evo majke mi šta je termin bliže zbunjenije i gluplje osjećam, definitivno kao da mi je prva trudnoća..jelena isto i s tim bolovima koji nisu bolovi vrijedni spomena, bar kod mene, lagani lagani menstrualni i tvrd trbuh. Svi kažu da ne možeš ne prepoznat a ja šta vrijeme više prolazi manje kužim.. Točno se evo glupo osjećam, više ni ne pričam o tome s nikim jer mi je neugodno, kao da sam prvi put trudna s 17 godina evo 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Zvala sam trudnicku da se naručim za prvi pregled na termin a kaze meni sestra: joj moja gospođo ako bi mogla to ikako ranije potaknut jer ćete čekat satima kolika je gužva 😅😂
    Nisam znala bi se smijala ili plakala, rekoh drage volje, ali ne da se mala van 🤷🏼‍♀️
    Lavendera super za pregled 🫶

    Ma nije danima jucer je pocelo..
    Jednostavno je drugacije kao smrkalj.
    I pokazala mami da budem sigurna i rekla je da je.
    Ali i opet to nemora znacit da cu uskoro roditi.
    Koliko citam po internetu i forumima da se to obnavlja a i ako ne znaju tjedni proci..
    Koliko su me plasili da cu ranije rodite ja mislim da necu unatoc svemu i otvaranju i sad tom cepu a i trudovima u subotu. Ali ionako je do termina jos 2 tj 

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Tenks cure🥰
    Arianne da, a nekako sam stalno napeta zbog prosle trudnoce koja je tako bila od 28tj do kraja,  strogo mirovanje, otvaranje, bolnica, tokoliza... Danas sam s pregleda bas otisla optimisticna da ne mora mozda biti kao proslu trudnocu, da moze biti i sve okej, dan po dan polagano🥰
    Hahah na kraju od svega toga jos bebicu nagovarat da izade van🤣 Bas sam rekla gin da bi volila da od sveg tog opreza i predstroznosti radi, na kraju bude da budem zacementirana. Radije bi se koji sat vise "patila" u trudovima u radaoni nego bila na iglama zbog tog cerviksa i skracivanja/otvaranja😂Za sluzni cep znam da ne mora pocet porod odma po ispadanju. U prvoj trudnoci mi je ispao u predradaoni kad su mi probusili vodenjak.. U drugoj trudnoci su mi mali komadici par dana prije poroda se cmoljili, bas onako sto kazete kao smrkalj sa zilicama unutra.. Trudovi meni su bili bas po skolski, svaki je iz trbuha u leda isao, na svu srecu bar me to nije zafrkavalo pa sam znala da je to to🤣  A nekome bude samo u ledima, nekome kao menstrualna bol krene, valjda ovisi i o nasim tijelima🤷‍♀️
    Bome cure vidim da vas je sve vise i vise u velikom finishu sto bi se reklo😍 

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙
    Sljedeci pregled 3.10

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Što se tiče porodiljnog meni ga je gin otvorila 45 dana prije poroda, a papire sam nosila par dana prije nego je počeo. E sad tih 45 ili 28 dana. Vjerojatno ovisi i o gin kod kojeg hodamo. U prvoj trudnoći mi otvoreni porodiljni 45 dana prije, u drugoj 28 dana prije i sad 45 dana prije poroda. I sve drugi ginekolozi u pitanju.
    Sluzni čep mi je u prvoj trudnoći ispao večer prije poroda i bilo ga baš puno pomiješano sa krvi. A u drugoj ga nisam vidjela.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Kejtiooo cekamo sretne vijesti 🥰
    Ima li promjena kod neke?

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • ikica_90

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Za sluzni čep, ja nisam uopće primjetila da je ispao u 1 trudnoći, a sad u drugoj mi već zadnjih 10 tjedana stalno ispadaju ti komadi kao što kažeš ko šmrklji, ali mi je ginekologica rekla da je to zapravo pojačana sekrecija koja se događa pod utjecajem hormona i da je normalna za trudnoću. Tako da eto još sam zatvorena 😁 
    Kejti0000, mislimo na tebe, javi se sa lijepim vjestima 🥰❤️

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Evo i mene obavila ctg.. neki trudovi se ocitavaju 
    Otvorena 2 i pol cm 
    Pustili kuci 
    Ako se nista nepokrene u petak ponovo
    Ma ovo ce trajati ovako bas imam osjecaj...
    Radili su mi vaginalni pregled opet i bas me boljelo.
    Da li i vas?
    Kejtio se nejavlja, vjr uziva sa svojim smotuljkom 😊

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.