Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinnaa999

    Tinnaa999

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Evo, mene su jutros hospitalizirali. Ctg i plodna voda uredni, ali kako sam na svoju ruku radila kompletnu krvnu sliku, pokazalo se da su mi jetreni enzimi dosta povišeni zbog čega su me zadržali. Opet su mi vadili krv, čekam rezultate, a dr. me prstima proširio za još jedan prst (tako da su sad 2 prsta). Maloprije sam osjetila neke grčeve nisko, kao trudove. Vidjet ćemo sto ce biti dalje, hoce li se ti trudovi pokrenut sami kako treba ili ce ici indukcija.

    Sretno 🤗 drzim fige da sve prode dobro i sto manje bolno 🤞🏼🤞🏼

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Evo, mene su jutros hospitalizirali. Ctg i plodna voda uredni, ali kako sam na svoju ruku radila kompletnu krvnu sliku, pokazalo se da su mi jetreni enzimi dosta povišeni zbog čega su me zadržali. Opet su mi vadili krv, čekam rezultate, a dr. me prstima proširio za još jedan prst (tako da su sad 2 prsta). Maloprije sam osjetila neke grčeve nisko, kao trudove. Vidjet ćemo sto ce biti dalje, hoce li se ti trudovi pokrenut sami kako treba ili ce ici indukcija.

    Sretno!!💜💜💜💜

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Kejtioooo sretnooo!! 🥰🥰

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙
    Sljedeci pregled 3.10

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Evo, mene su jutros hospitalizirali. Ctg i plodna voda uredni, ali kako sam na svoju ruku radila kompletnu krvnu sliku, pokazalo se da su mi jetreni enzimi dosta povišeni zbog čega su me zadržali. Opet su mi vadili krv, čekam rezultate, a dr. me prstima proširio za još jedan prst (tako da su sad 2 prsta). Maloprije sam osjetila neke grčeve nisko, kao trudove. Vidjet ćemo sto ce biti dalje, hoce li se ti trudovi pokrenut sami kako treba ili ce ici indukcija.

    Sretno 🍀 Stigli nalazi? O čemu se radi? Imala si kakve simptome pošto si na svoju ruku radila krvnu sliku?

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    ikica_90

    Ajme cure mene je satrala neka viroza, grlo me boli, sinusi zaštopani, glava boli, ajme od svega nisam ništa spavala 😔 kako ste vi? Ima li kakvih promjena jel se pokrenulo kod nekoga što 🥰❤️

    Ajoj, nadam se da će ti čim prije proći. I ja se toga užasavam, zadnjih 4 tj mi ostalo pa da ne pokupim nešto od tih boleština. A većinom krenu u 9. mj. 

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Cure, hvala vam na pozitivnim vibrama i ohrabrenju. 🥰
    .
    KKS sam odlučila napraviti čisto radi predostrožnosti i da vidim je li sve ok, kakvi su mi vitamini, željezo (ima li ga potrebe uzimati)…
    Ponovljene pretrage opet pokazuju povišene jetrene enzime. Nisu mi htjeli ništa reći jer niti su na pregledima primijetili, niti pitali, ali sama sam pomoću interneta odredila dijagnozu i radi se o kolestazi. 
    Nitko me od doktora do večeras u 20 h nije pregledao, a obišla nas je specijalizantica kojoj sam rekla da je žalosno da sama moram sebi cijelo popodne tražiti dijagnozu jer nitko ne dolazi, ne objašnjava o čemu se radi, nego se samo povlači indukcija jer je kao to za bebu štetno. 
    Ona je priznala da se radi o kolestazi i izvlačila se zašto mi nitko nije to rekao ili sugerirao da se tijekom trudnoće napravi KKS. 
    Simptom najočitiji je svrab po cijelom tijelu, posebno stopala, dlanovi i stomak (ja sam mislila da je to od natečenosti, ljeta i topline, širenja kože ili prištića na leđima). 
    U svakom slučaju, iako su mi danas počeli lagani pripremni trudovi, za sutra ujutro u 6 je dogovorena tableta jer se zbog ovih nalaza nema više što čekati unatoč urednom ctg-u i plodnoj vodi. Provjerit će mi ujutro još jednom otvorenost, ako ne bude 4-5 cm, ide indukcija. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Cure, hvala vam na pozitivnim vibrama i ohrabrenju. 🥰
    .
    KKS sam odlučila napraviti čisto radi predostrožnosti i da vidim je li sve ok, kakvi su mi vitamini, željezo (ima li ga potrebe uzimati)…
    Ponovljene pretrage opet pokazuju povišene jetrene enzime. Nisu mi htjeli ništa reći jer niti su na pregledima primijetili, niti pitali, ali sama sam pomoću interneta odredila dijagnozu i radi se o kolestazi.
    Nitko me od doktora do večeras u 20 h nije pregledao, a obišla nas je specijalizantica kojoj sam rekla da je žalosno da sama moram sebi cijelo popodne tražiti dijagnozu jer nitko ne dolazi, ne objašnjava o čemu se radi, nego se samo povlači indukcija jer je kao to za bebu štetno.
    Ona je priznala da se radi o kolestazi i izvlačila se zašto mi nitko nije to rekao ili sugerirao da se tijekom trudnoće napravi KKS.
    Simptom najočitiji je svrab po cijelom tijelu, posebno stopala, dlanovi i stomak (ja sam mislila da je to od natečenosti, ljeta i topline, širenja kože ili prištića na leđima).
    U svakom slučaju, iako su mi danas počeli lagani pripremni trudovi, za sutra ujutro u 6 je dogovorena tableta jer se zbog ovih nalaza nema više što čekati unatoč urednom ctg-u i plodnoj vodi. Provjerit će mi ujutro još jednom otvorenost, ako ne bude 4-5 cm, ide indukcija.

    A stvarno za poludit.. Još ignore cijeli dan, hit na hit 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Probaj možda s onim masažama trbuha i / ili bradavica potaknut otvaranje, ako prođe prođe. Sretno 🍀

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Sretno Kejtioooo i drzimo fige! ❤️
    .
    Bas mi je zao da si morala to sve na svoju ruku, evo mene je slao zadnji mjesec ginekolog na krvnu sliku i bas te jetrene. I onda je jedan enzim bio za 1 bod povisen, sto cak nije nista, pa me poslao opet vaditi krv i za njih i za žučne kiseline, uglavnom na kraju je sve bilo ok i u granicama.

    It's a boy 💙

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Cure, hvala vam na pozitivnim vibrama i ohrabrenju. 🥰
    .
    KKS sam odlučila napraviti čisto radi predostrožnosti i da vidim je li sve ok, kakvi su mi vitamini, željezo (ima li ga potrebe uzimati)…
    Ponovljene pretrage opet pokazuju povišene jetrene enzime. Nisu mi htjeli ništa reći jer niti su na pregledima primijetili, niti pitali, ali sama sam pomoću interneta odredila dijagnozu i radi se o kolestazi.
    Nitko me od doktora do večeras u 20 h nije pregledao, a obišla nas je specijalizantica kojoj sam rekla da je žalosno da sama moram sebi cijelo popodne tražiti dijagnozu jer nitko ne dolazi, ne objašnjava o čemu se radi, nego se samo povlači indukcija jer je kao to za bebu štetno.
    Ona je priznala da se radi o kolestazi i izvlačila se zašto mi nitko nije to rekao ili sugerirao da se tijekom trudnoće napravi KKS.
    Simptom najočitiji je svrab po cijelom tijelu, posebno stopala, dlanovi i stomak (ja sam mislila da je to od natečenosti, ljeta i topline, širenja kože ili prištića na leđima).
    U svakom slučaju, iako su mi danas počeli lagani pripremni trudovi, za sutra ujutro u 6 je dogovorena tableta jer se zbog ovih nalaza nema više što čekati unatoč urednom ctg-u i plodnoj vodi. Provjerit će mi ujutro još jednom otvorenost, ako ne bude 4-5 cm, ide indukcija.

    Baš mi je žao što te snašlo na samom kraju trudnoće. Ali mi je i drago što će sve privesti kraju iako je indukcija u pitanju. Bilo bi dobro da krenu prirodni trudovi, ali što je tu je, najbitnije je ne riskirati vaše živote. Većina planira svoj porod, pokuša se psihički i fizički pripremiti i onda dođe do takvih stvari na koje ne možeš utjecati. Sutra ti želim da čim prije krene porod, da se ne namučite previše ni ti ni beba. Svakako se javi ako budeš u prilici. Sretno 💚

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    kejtioooo uz tebe smo i nadam se da ce sve brzo i sto bezbolnije zavrsiti da nam javis najljepse vjesti i da uzivas u svojoj bebici..   odmaraj nocas da skupis snagu i javljaj se kad stignes i mozes sa novostima💪💪💪💪❤️❤️❤️

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.