Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ja ne osjecam da se kod mene nis desava jedino me stalno boli mjehur, od jucer jos vise.
    Mislim da sam ovu noc mozda 10 puta isla pisat, svaki put kad se probudim bas boli i jedva hodam do wca.
    Nije infekcijs jer je tako vec neko vrijeme a radili smo urinokulturu ovaj tjedan i sve ok, bit ce bas od pritiska. I zbog te muke jedva cekam da zavrsi ovo.

    It's a boy 💙

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Evo meni prvi porod počeo ispadanjem sluznog čepa navečer cijelu noć trudovi, pa puknuo vodenjak u 5 ujutro. Tada su počeli jači trudovi i sve kraći, a rodila sam tek u 1 iza ponoći.
    Drugi porod par dana prije poroda lažni trudovi cijeli dan i noć, znala sam da nisu pravi jer nisu bili u pravilnim razmacima. Ali sam se iznenadila kako to može trajati danima. Onda mi je jedno poslijepodne puknuo vodenjak, ali zapravo nije bio vodenjak nego dzepici koji drže vodenjak, ali sam bila 4 cm otvorena pa su me ostavili u bolnici. Ja sam i dalje imala lazne trudove pa sam ih oko 23 sata molila.za pregled jer doslovno nisam sjela zbog  bolova otkad sam od 17 sati došla u bolnicu. Tada mi je dr rekla da nema promjene i dalje 4 cm otvorena, ali je ipak odlučila probušiti mi vodenjak i odmah su počeli pravi trudovi i konačno se nešto događalo. Rodila sam u 4 ujutro bez epiziotomije, dripa. Sve super prošlo.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Što se tiče indukcije, također sam nekako protiv toga. Pogotovo ako je s bebom i mamom sve ok. Ali.. Nekada je stvarno potrebna, isto kao i carski rez. Znam samo jednu osobu u društvu koja je rodila dva puta na indukciju, ne znam koliko točno nakon termina. Ali njoj je sve išlo glatko i ispalo super. Pošto je svaki porod individualan, stvarno je teško reći kakav će biti ishod, pogotovo prvi porod.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Zadnjih dva dana navečer sam imala kontrakcije, baš mi se trbuh stvrdnuo, znalo se već desiti ali ovaj put je bilo baš bolno. Čak sam se jučer prepala da se nešto nije počelo događati jer se bol širila prema leđima. Odmah sam spremila torbu za bolnicu 😀 Danas mi je 36 tjedana i ipak bi rađe da porod bude iza 37. tj. Beba se očito spustila jer baš jako čujem pritisak na mjehur. Čak i boli. Također mi se javila mučnina i poriv na povraćanje, a stolica kako kad, promjenjljiva. Zgaravicu imam pod kontrolom tako da navečer ne jedem kasno, a pogotovo ne čokoladu. Sve u svemu sam malo u panici što ako će mi zadnji mjesec svaki dan biti takav, u bolovima. 

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar Srculence3

    Srculence3

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage, javljam se da sam rodila 05.09.predivnu djevojcicu💗 Sve je prošlo super, bol sam vec zaboravila. Nemojte se bojati,nagrada je jednostavno neprocjenjiva, i stvarno se svaka bol i muka zaboravi a ostane samo beskrajna ljubav i obožavanje💕✨️

    👩(hiperlaktinemija- pod kontrolom)
    AMH:35
    🧑Azoospermia ( 2 s-grama azoo, 2 crypto)
    M-TESE ❌
    12/2023 Prag ICSI: 17 fol➡️ 2🥚➡️ 1 blastica
    15.12 ET💗 5dpt ➕️ ,Beta 12dpt: 628.6, 14dpt: 1428
    04.01. 1️⃣uzv✔️
    no-give-up

  • TheDoris

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Srculence3

    Pozdrav drage, javljam se da sam rodila 05.09.predivnu djevojcicu💗 Sve je prošlo super, bol sam vec zaboravila. Nemojte se bojati,nagrada je jednostavno neprocjenjiva, i stvarno se svaka bol i muka zaboravi a ostane samo beskrajna ljubav i obožavanje💕✨️

    Cestitaaam! ❤️❤️ 


    22.03.2024. + 😇
    26.11.2024. - termin 💗 it's a girl 💗

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Srculence3

    Pozdrav drage, javljam se da sam rodila 05.09.predivnu djevojcicu💗 Sve je prošlo super, bol sam vec zaboravila. Nemojte se bojati,nagrada je jednostavno neprocjenjiva, i stvarno se svaka bol i muka zaboravi a ostane samo beskrajna ljubav i obožavanje💕✨️

    Cestitam, divne vijesti 🩷
    Zelim brz oporavak i da se puno mazite i pazite! 🤗

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Srculence3

    Pozdrav drage, javljam se da sam rodila 05.09.predivnu djevojcicu💗 Sve je prošlo super, bol sam vec zaboravila. Nemojte se bojati,nagrada je jednostavno neprocjenjiva, i stvarno se svaka bol i muka zaboravi a ostane samo beskrajna ljubav i obožavanje💕✨️

    Čestitke!! Sto brzi oporavak!
    Drago mi je da je sve proslo u redu! Uzivajte i mazite se🥰🥰

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙
    Sljedeci pregled 3.10

  • Avatar Tinnaa999

    Tinnaa999

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Srculence3

    Pozdrav drage, javljam se da sam rodila 05.09.predivnu djevojcicu💗 Sve je prošlo super, bol sam vec zaboravila. Nemojte se bojati,nagrada je jednostavno neprocjenjiva, i stvarno se svaka bol i muka zaboravi a ostane samo beskrajna ljubav i obožavanje💕✨️


    Čestitam 💞 brz oporavak ti želim 🥰🤗

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Srculence3

    Pozdrav drage, javljam se da sam rodila 05.09.predivnu djevojcicu💗 Sve je prošlo super, bol sam vec zaboravila. Nemojte se bojati,nagrada je jednostavno neprocjenjiva, i stvarno se svaka bol i muka zaboravi a ostane samo beskrajna ljubav i obožavanje💕✨️

    Cestitam 🥰🥰🥰

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.