Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ikica_90

    Broj poruka: 419

    Prijavi adminu

    Curke jel netko imao problema sa oticanjem ruku i nogu? Do sada nisam imala tih problema, ali sad vidim da mi se napravi otisak ruba čarape kad sam u tenisicama, a i preko dana mi noge izgledaju otečeno. Gležnjevi i stopala. Jako puno sam na nogama jer sam stalno oko malog, kako je zadnjih tjedan dana bio doma i još se sad razbolio možda sam i više na nogama nego inače. Nadam se da je od toga i da nije ništa ozbiljno, ali malo me to brine 

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Ikica, ne moraš se brinuti, to je sve normalno. Nekom otekne prije, nekom kasnije. Bitno da su obje noge/ruke približno isto natečene; ako nisu, može biti tromb i iziskuje oprez. Ovo ostalo je jednostavno voda, pogotovo ako se neki period malo više preforsiraš. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. 🚺 🩷

  • Arianne

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Ikica, ja sam pocela naticati jos sad ljeti 7 mjesec, a 8 jos vise, noge narocito i gleznjevi. I ruke, ne stanu mi vise moji prstenovi.
    To cesto kazu da je simptom, meni je cak i lice malo  nateceno.
    Ja sam se bila malo prepala neke dane kad mi je bilo i lice malo vise, ali sam onds pratila i tlak da nije visok ali sve je ok.

    It's a boy 💙

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 445

    Prijavi adminu

    Curke, da pitan i ovdje. Ispao mi je sluzni cep. Iskustva s time? 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

  • ikica_90

    Broj poruka: 419

    Prijavi adminu

    Marija96

    Curke, da pitan i ovdje. Ispao mi je sluzni cep. Iskustva s time?

    Ja u prvoj trudnoći nisam ni skužila da je ispao nego kad sam bila u trudničkoj tjedan dana prije termina mi je de rekla da sam 4 prsta otvorena i onda sm pitala jel to znači da je ispao sluzni čep i rekla je da da. E sad koliko to ima veze s otvranjem i koliko brzo kreće to nemam pojma 😁
    Curke hvala vam za iskustva s oticanjem ja sam se bome baš zabrinula jer u prvoj trudnoći nisam uopće imala tih simptoma, a moguće i zato jer sam na zimu rodila pa nije bilo ni ovih vrućina zadnje tromjesečje 😁🥰

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Ikica ja isto nemam iskustva s oticanjem ali mislim da je kako su cure napisale, dok je tlak ok i oticanje podjednako sve je pod kontrolom 🤷🏼‍♀️
    Marija meni baš na zadnjem pregledu gin. pričao kako ispadanje sluznog čepa ne mora značit apsolutno ništa, a frendica kaže kako je njoj ispao u subotu ujutro, a u nedjelju navečer su je ulovili trudovi 🤷🏼‍♀️

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Ja sam danas imala prave trudove svakih 15 min nekih 2 sata..
    I poceli se prorjedivati i biti manje bolni.
    Sada me dole rodnica uzasno boli i prepone 🤷‍♀️
    Stvarno cudno, ja sam mislila kad to krene da krene a onda mi mama kaze da je njoj s nama 4 djece tako bilo i to znalo trajati danima..
    Ali eto nesto se desava

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Na kraju će neke ovdje roditi prije mene. 😅
    Meni se ništa značajno ne događa, jučer i prekjučer nešto obilnije sluzi sam primijetila, ne znam izlazi li to sluzni čep pomalo. Na momente me dole nešto malo probada, ali nije strašno. 
    .
    Žene koje ste već rodile, je li vam se dogodilo da porod samo odjednom naglo krene ili je počelo pomalo? 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. 🚺 🩷

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Na kraju će neke ovdje roditi prije mene. 😅
    Meni se ništa značajno ne događa, jučer i prekjučer nešto obilnije sluzi sam primijetila, ne znam izlazi li to sluzni čep pomalo. Na momente me dole nešto malo probada, ali nije strašno.
    .
    Žene koje ste već rodile, je li vam se dogodilo da porod samo odjednom naglo krene ili je počelo pomalo?

    Oko mene svima vecinom naglo krenulo.
    Kazu setnje da su pomogle potaci i dosta cujem doktori na pregledima 

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Ja ne znam sta se sa mnom desava u zadnja 24h. Stalno neka tupa bol u ledjima i stomaku. Nocas me budili grcevi u stomaku, nista spavala nisam. Citav zivot imam problem sa probavom sada imam proliv🫣
    Beba se dosta umirila, ali zato jednom kada se javi suze na oci odma idu

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.