Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Jelena, izgleda da kreće polako. 🤞🏻😊
    .
    Evo, ja ne mogu od žgaravice spavati; nikako se namjestiti, nijedna mi poza ne odgovara, steže na sve strane, ali ništa mi ne upućuje na početak poroda. Već sam pomalo očajna… 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Jelena, izgleda da kreće polako. 🤞🏻😊
    .
    Evo, ja ne mogu od žgaravice spavati; nikako se namjestiti, nijedna mi poza ne odgovara, steže na sve strane, ali ništa mi ne upućuje na početak poroda. Već sam pomalo očajna…


    Kada ti je doktor rekao da ce oni poceti poduzimati nesto? Meni je rekao jer beba nije prevelika do 41 nedelje i onda da ce morati ako se nista ne desi

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Ja evo sinoć dušu ispovracala, diglo me iz kreveta. I cca svakih sat do dva nocas morala na wc, neki poluproljev, tresla se kao šiba pa se usred noći tuširala vrelim tušem. Sad mi opet neka muka, samo čekam na koju stranu ce krenut van😅
     Kontrakcija i dalje (valjda) uopće nema. 

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Kejtioo ti danas imas pregled ili sutra? 

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Popokatepetl

    Ja evo sinoć dušu ispovracala, diglo me iz kreveta. I cca svakih sat do dva nocas morala na wc, neki poluproljev, tresla se kao šiba pa se usred noći tuširala vrelim tušem. Sad mi opet neka muka, samo čekam na koju stranu ce krenut van😅
    Kontrakcija i dalje (valjda) uopće nema.

    Znaci i tebi se stolica primjenila..
    Pa ja stvarno ne znam ocigledno procjeniti ni te bh kontrakcije. Ali na primjer juce 2 puta u toku dana me jako jako zabolio stomak i bol i neka toplina je presla na ledja. Bukvalno sam se oduzela. Drzalo je tako par sekundi i proslo.
    Ja sutra imam pregled valjda cu nesto vise znati

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    U petak mi je rečeno prvo da dođem danas na pregled pa u ponedjeljak početak indukcije. Kad sam rekla da mi je trudnoća od početka za tjedan manja, rekao je - ok, onda pregled u ponedjeljak pa ćemo vidjeti što dalje. 
    Drugi gin. prije njega mi je rekao da indukcija ide od 41+3 ili prilagode određenom slučaju.
    .
    Meni je u glavi baš sve protiv indukcije, ali ako potraje, mislim da ću pristati jer me strah i zbog bebe. Više ne znam kako se namjestiti, nedajbože zaustaviti dotok kisika ili ako se pokaka pa voda bude mekonijska… a s druge strane, čitala sam koje sve komplikacije za trudnicu, ali i bebu može donijeti indukcija. Bebe često i apgar imaju lošiji ako se radi indukcija. Nerijetko nakon sve muke bude i carski. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Ja te BH čak osjetim i prepoznam. Sav se stomak skameni, bude tvrd. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    U petak mi je rečeno prvo da dođem danas na pregled pa u ponedjeljak početak indukcije. Kad sam rekla da mi je trudnoća od početka za tjedan manja, rekao je - ok, onda pregled u ponedjeljak pa ćemo vidjeti što dalje.
    Drugi gin. prije njega mi je rekao da indukcija ide od 41+3 ili prilagode određenom slučaju.
    .
    Meni je u glavi baš sve protiv indukcije, ali ako potraje, mislim da ću pristati jer me strah i zbog bebe. Više ne znam kako se namjestiti, nedajbože zaustaviti dotok kisika ili ako se pokaka pa voda bude mekonijska… a s druge strane, čitala sam koje sve komplikacije za trudnicu, ali i bebu može donijeti indukcija. Bebe često i apgar imaju lošiji ako se radi indukcija. Nerijetko nakon sve muke bude i carski.

    Nadam se da ce se do sutra nesto poceti desavati kod tebe 🤞
    U poslednje vrijeme mnoze zene oko mene su se porodile uz pomoc indukcije. Jedna jeste na kraju morala na carski, a ostalima se to relativno brzo zavrsilo i one i bebe super. Rastereti se koliko god mozes bice to sve dobro 😊

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Meni se često trbuh stvrdne i izobliči ali ne osjećam pritom apsolutno nikakvu bol i onda i dalje ne kužim da li se samo beba namješta, baš se glupo osjećam. Ja sam nekako mislila da ako osjetim nisko da su bh a visoko beba, ali sad više uopće ne znam.  Npr.Jučer kad sam to povracala mi je trbuh bio kao piramida u sredini ispupcen i tvrd tvrd tvrd, i nakon minute normalan. Jelena, da..
    Kejtioo i ja imam averziju prema indukciji ali nekad je stvarno bolje. Evo za utjehu ja sam prvu rodila indukcijom, za prvorotku dosta lijep porod, a beba je dobila 10/10.
    Od srca ti želim da krene tokom dana ❤️

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Cure, hvala vam na ohrabrenju. 🥰
    Nadam se da će se i kod vas smanjiti tegobe i da će znakovi poroda biti jasniji. U ovim tjednima, sve je izgleda normalno osjećati. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.