Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Sretno svima vama koje bi svaki dan trebale dočekati svoje bebice!
    Ja imam još 10 tjedana pred sobom i od kad sam saznala da sam trudna vrijeme nikad nije sporije prolazilo, zavidim vam!  I najdraži su mi komentari kao vidjet ćeš kad beba dođe pa kad budeš budna cijele noći... a ja zadnjih 7 mjeseci nisam noć u komadu odspavala, valjda se tijelo priprema. 

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    17.9. Naredni pregled

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    U Lidlu se možete prijaviti za besplatan poklon paket za novorođenče. Stavljam link: 
    .
    https://cloud.mail.lidlplus.hr/lupilu

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar lennucia

    lennucia

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Thnx na linku. Lakše mi je kad se sve ovdje pojadamo, nije sve med i mlijeko pogotovo u ovim 30+ tjednima...Što se spavanja tiče, walking dead sam xD

    💃🏼33 PCOS
    🧔🏻 32 👍🏻
    💊Catafertyl, Siofor, Folacin
    😻 Waiting for baby girl 24/10/2024

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Da se javim s pregleda, maloprije dosla doma, od 8 na nogama 🥵 ugl danas sam 37+5, krenula u bolnicu, malac je oko 3kg kaže sve izgleda super, ali je i dalje na zadak kontrola za tj dana ako se sta samo ne pokrene, pa bi dogovarali carski ako se ne okrene.🩵

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

  • sparkle212

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Sto se tice spavanja, ja sad s malom bolje spavam nego u zadnjim tjednima trudnoce 😂Za sad su nam noci dobre, tata je doma pa ju on premota, a ja hranim i uspavam ili nekad ju on uspava ako se malo duze borimo. U stanju sam zaspat istu sekundu cim legnem i do sljedecdg hranjenja niti se ne trznem😂 Spava po 3h po noci i onda ju budimo jer je u bolnici jako gubila na tezini i dobila zuticu, ali inace nam dobro ide. Šetamo, idemo bakama, pjevamo i mazmo se 🥰
    .
    Sretno svima koje uskoro docekuju svije bebice 😊

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Sto se tice spavanja, ja sad s malom bolje spavam nego u zadnjim tjednima trudnoce 😂Za sad su nam noci dobre, tata je doma pa ju on premota, a ja hranim i uspavam ili nekad ju on uspava ako se malo duze borimo. U stanju sam zaspat istu sekundu cim legnem i do sljedecdg hranjenja niti se ne trznem😂 Spava po 3h po noci i onda ju budimo jer je u bolnici jako gubila na tezini i dobila zuticu, ali inace nam dobro ide. Šetamo, idemo bakama, pjevamo i mazmo se 🥰
    .
    Sretno svima koje uskoro docekuju svije bebice 😊

    Da li si se ti oporavila? Kako se ti osjećaṣ̌? 
    Lijepo je cuti da ima slucajeva kada mama i beba spavaju 😄🥰

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Marija, jesi li probala naći neke vježbe i metode za okretanje bebe?
    .
    Sparkle, lijepo je pročitati da se super snalazite i uhodavate, da sve ide svojim tempom. 😊
    Kakav je proces oporavka? 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Srculence, ima li nekih novosti kod tebe?

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Sparkle212 super 🥳❤️
    Evo i mene s pregleda, nije mi zapravo ništa baš  rekao osim da je sve idealno kako treba bit za drugorotku i da sam otvorena 3cm. I dao mi uputnicu za TA na termin, ako se ništa ne pokrene u međuvremenu.. 

  • Premija

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Sto se tice spavanja, ja sad s malom bolje spavam nego u zadnjim tjednima trudnoce 😂Za sad su nam noci dobre, tata je doma pa ju on premota, a ja hranim i uspavam ili nekad ju on uspava ako se malo duze borimo. U stanju sam zaspat istu sekundu cim legnem i do sljedecdg hranjenja niti se ne trznem😂 Spava po 3h po noci i onda ju budimo jer je u bolnici jako gubila na tezini i dobila zuticu, ali inace nam dobro ide. Šetamo, idemo bakama, pjevamo i mazmo se 🥰
    .
    Sretno svima koje uskoro docekuju svije bebice 😊


    Samo se sad naspavaj. Vjerojatno to što je beba imala žuticu doprinosi boljem spavanju, tj umoru bebe. Tako su i moji bili žuti, pa baš mi rekla patronazna da je zbog toga dijete bolje umorno još neko vrijeme nakon poroda. Uglavnom znam da su prvi mjesec života baš prospavali, a i ja sam se stigla odmoriti. Drago mi je što oporavak teče dobro te si u stanju ići i u posjete i šetnju sada dok još nije počelo kisovito vrijeme. Uživajte 🤗

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.