Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Premija

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Ne odgovaram svima, ali svaku pratim i skupa s vama iščekujem iz dana u dan novosti 😊🤞

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • sparkle212

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Iskreno puno bolje od ocekivanog. Rez mi je odlicno odrađen, bijela crta u razini gacica, jedva da se vidi. Prvih dana me zatezalo s lijeve strane gdje su završili šav pa mi je bilo teže spavat na lijevoj strani ali sad vise nist ne osjecam. Muz je od velike pomoci, puno se trudi oko bebe i radi po stanu kaj god treba. Sumnjam da bi se tak brzo oporavila bez njegove pomoci. Vecina nakupljene vode mi je napokon otisla, noge i ruke vise nisu natecene, od poroda mi je otislo 11kg i bas se lakse osjecam, ali jos dosta imam za rjesiti da se vratim na tezinu prije trudnoce. 
    .
    Popokatepetl super za pregled! Moglo bi uskoro krenut😊

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Curke sretno svima koje su pred porodom.
    Vidim puno vas je 38…39 a i presle 40.
    Mi cemo tek u 37 i u ponedjeljak imamo pregled,bris i mislim da me onda salju na ctg ako me odmah ne spoje jer im zadnji put nije radio.
    Imam bolove u krizima,kontrakcije koje nisu bolne ali je bolna tezina na dnu stomaka.Slabo spavam.
    Jedva hodam.
    Zgaravice me ubijaju.
    Stvari smo sve pripremili i torbe su spremne.
    Cak sam otganizirala u stijedu kao neki baby shower da se podruzim sa curkama jer poslije tko zna kad cemo se sve okupit.
    Poslije toga mogu da se porodim kad god😊

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol,novalac
    🩷🩷it’s a girl🩷🩷

  • ikica_90

    Broj poruka: 419

    Prijavi adminu

    Evo, i ja sam dns odradila pregled. Bebač je super, ima 2600g i doktorica kaže da je 10 dana veći prema uzv, ali misli da budem ko zadnji put negdje vrlo blizu termina rodila 😁 vrlo nisko se već smjestio tako da kaže da bi time trebalo biti lakše za porod iako i za prvo mi je tako rekla pa sam se napatila tako da ovaj put se ne nadam da će biti lakše 🙈 malo ko da me uhvatila neka panika kako će sve biti jer dobila sam upitnicu za TA pa mi se nekako sve čini već ful blizu 😁 curke kako ste vi? Ima li pomaka kod vas koje str u terminu 😁
    Sparkle, drago mi je da se ljepo oporavljas i da ste uhvatili tempo s bebicom ❤️🥰

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Super za pregledee! 🤗
    Ja sam danas bez energije, valjda mi je tlak malo nizi radi ove promjene vremena, bas se osjecam zgazeno 😅
    Cure koje ste u finisu, ima li kakvih novosti??
    .
    Sparkle, super je cuti da se brzo oporavljas 💪🏻

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Arianne

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Sparkle212, drago mi je da je sve super. 😊
    Bas se pitam kako je i Kejtiooo.
    .
    Cestitke svima na dobrim pregledima!
    .
    Kod mene nista novog, ne osjecam nikakve pomake. Mozda je jedino beba malo mirnija ove dane.
    Ja malo radim cucnjeve, malo na lopti, uzela sam caj od maline ali nisam bas redovita (nissm fan cajeva). 😊 Trudim se i navever prosetat ako mogu, pase mi osjecaj poslije. I gleznjevi su mi se cak malo ispuhali zadnja 2 dana.
    Ali dosta sam umorma i spavam, mozda i 10 sati na dan.
    Bas sam nestrpljiva i iscekujem, i bebaca da vidimo i promjenu rutine i da se rijesim te tezine, bas ne zelim prenijet termin. 😆

    It's a boy 💙

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    super za dobre preglede... sve ste u iscekivanju i drzim fige da svima sve bude skolski do kraja ❤️
     ja sam napokon doma i u robici i spremanju i pripremama preko glave al zavrsit cu ja to 😉😅

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Super za dobre preglede 🍀
    Mene je valjda nesting ulovio, jucer i danas čistim, spremam, perem prozore, peglam, sve šta inače odradim "jer moram" ova dva dana letim, neki čudan nalet energije. Skakućem i radim te neke kao vježbice na pilates lopti i sad sam se upravo vratila iz podulje šetnje. Ali ne primjećujem nikakve pomake, baš sam sad s frendicom komentirala da ja ni s 39 tjedana ne kužim šta au bebini udarci a šta bh, ako ih uopće imam 😅😅😅
    I evo danas smo složili side bed i oprala sam i ispeglala posteljinu i tetrice i mislim da je sad stvarno sve na mjestu 🤔🤷🏼‍♀️

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    I ja sam danas bila na pregledu, sve isto kao i u srijedu - prst otvorena, mlijecna plodna voda i uredan ctg.
    Htio me je staviti u nedjelju za pregled pa u pon hospitalizacija i početak indukcije, ali sam mu rekla da mi termin nije dobro procijenjen u startu. Uvažio je to, tako da mi je pregled u pon kada ćemo vidjeti što dalje. Ja se nadam da će se nešto pokrenuti do kraja vikenda, ova nedjelja bi po mome bila baš termin.
    .
    Ja sam danas prespavala pola popodneva, baš sam neka zgažena i u iščekivanju. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. 🚺 🩷

  • Arianne

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Kejtiooo drzim fige da se pokrene i da ne bude trebala indukcija.
    .
    Ja sam imala nalet za ciscenjem i potrebu da sve bude cisto i uredno i spremno odavno, jos od 2. tromjesecja. I kad sam morala pazit sam bila luda da ne mogu vise cistit i spremat. 
    Ali sad sam vise umorna. I kazu da dođe taj nalet na kraju, ali evo meni se bas zadnjih par tjedana sve manje da i sve sam umornija.  🤷‍♀️ Nadam se da to ipak ne znaci da nece jos neko vrijeme, ds izbjegnem prenijet, jer meni je beba od pocetka bila 5-6 dana veca i po meni je ovulacija nesto ranija.

    It's a boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.