Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Kakvo je ovo zatisje, di su svi? 😁
    Kakav feeling imate vi koje ste prešle 37, se pokreće nešto? 

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Nista, osim sto je ultra aktivna 😂
    Bas imam kasnije pregled pa me zanima kakva je situacija, ali mislim da se njoj ne zuri van 😁

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ja sam imala pregled jucer i kaze ginekolog da sam tvrda i zatvorena, bebu je procijenio na oko 3100 grama.
    Dobila sam uputnice za bolnicu.
    .
    Ja sam pocela jos prosli tjedan skakati na lopti, piti caj od maline i malo i radim cucnjeve ponekad, ne znam pomaze li. Beba je po meni ko inace, ima i aktivnijih i mirnijih perioda.
    Osjecan da se cesce stvrdne trbuh (mislim da je to Braxton Hicks) i ponekad malo boluckanja ko menzis aki to je to. Isto mislim da mu se ne zuri van. 😂

    It's a boy 💙

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Ja sam kupila ananas, u ljekarni narucila čaj lista maline pa cu popodne pokupit, maloprije pokusala izvesti masažu međice, ali ne mislim da sam to izvela kako treba. Večeras ću zaposliti muža  😅
    Danas pregled, sutra opet… za sutra napisao provjeru plodne vode, a ja i dalje zatvorena pa se pitam kako to misli izvesti…

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Ja uopće nemam pojma šta da mislim 😁
    Beba je ekstremno aktivna, ja sve čekam zatišje 🤷🏼‍♀️
    BH su sve češće.. Dosta često osjetim skroz brzopoteznu kratku oštru bol, rekla bih na samom ušću valjda i to mi prostruji u prepone, nakon tih par sekundi kao da ništa nije bilo. I isto tako mi kroz donji trbuh prođe menstrualna bol pri svakom ustajanju 🤷🏼‍♀️
    Volim mislit da je to sve otvaranje, blage veze nemam, u prošloj trudnoći mi se nije događalo apsolutno ništa od navedenog ali sam i na porod dosla skroz zatvorena, a sad sam na proslom pregledu bila 2cm. Uglavnom, jedva čekam četvrtak i pregled 😁
    Ful sam zabrijala da cu do kraja tjedna rodit, smijat cu se sama sebi kad oper pređem termin 😂

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Kejtioo bas nemam ideje kako se provjerava plodna voda kad si skroz zatvorena, možda računaju da će se nešto pokrenuti, mislim da se radi nakon prolaska 40tt pod uvjetom da si bar 0,5cm otvorena 🤔🤔🤔

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Neće ni bebice van dok ne padne temperatura 😅
    Ja takođe imam dole povremenu ostru bol koja brzo prolazi, i povremeno preko dna leđa. Ostale tegobe su vec duze vrijeme tu. Takođe beba je jako aktivna, ubija me nogama. Sinoc me toliko gurala ka dole da sam pocela plakati valjda od stresa 😅
    Sutra imam pregled pa cemo vidjeti sta ce doktor reci

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    I ja imam tu ostru bol, i ko ponekad menstrualne bolove i bh kontrakcije i svejedno zatvorena. Ginekolog je rekao da se to tijelo priprema. I njemu i meni je bilo drago sto smo uz cerviks 3 cm u 20 tjednu dosli do 38+5 i onda ja jos zatvorena, nije rekao ni da je omeksano.
    .
    Narucili su me u bolnicu na pregled 11.09., na dan termina.
    Imala sam prije zbog tog cerviksa, moguce ranije ovulacije i toga sto je beba u pocetku uvijek bila za oko 5-6 dana veca, osjecaj da bi ja mogla ranije, cak i kraj 8 mjeseca, ali nista i sad vise nemam neki osjecaj da ce brzo. 😂

    It's a boy 💙

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ja s pregleda, beba je super, ima oko 3150gr i 49cm, ctg super, ja zatvorena nema nikakvih naznaka da ce se ista uskoro dogoditi. Imam vec sada neki osjecaj da cemo prijeci termin, al mozda me iznenadi 😁

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Ja sutra krecem na ctg..
    Dobila sam vec i uputnicu za bolnicu rodilste jer je ginekolog mislio da ce to kod mene krenut malo ranije jer je veca beba..
    Od preksinoc imam bolove u kicmi i preponama i menstrualne bolove skroz nisko..
    Stomak se spustio a sad cemo vidit.
    Od kada se racuna terminska beba? 

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.