Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Super, bravo. 🙌🏻🤞🏻

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Super za preglede, čekamo bebice 😊🍀

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Odlično, super pregledi 🙂

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Drago mi je Kejtioo sto si se ti pocela otvarati. Nadamo se da ces prva da nam javis da si docekala svoju bebicu 🥰

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Avatar lennucia

    lennucia

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Cure u velikoj završnici, sretnooo! Ja sam u 33 tjednu, i nekako imam osjećaj da imam još masu vremena jer je toliko vruće  nadam se izguštati na moru ovaj deveti mjesec da otpustim brige..Nisam ih ni imala do sinoc dok mi dragi nije dobronamjerno konstatirao da imamo moguće i još cca mjesec dana. Tek sam iza 2 uspjela oka sklopiti 

    💃🏼33 PCOS
    🧔🏻 32 👍🏻
    💊Catafertyl, Siofor, Folacin
    😻 Waiting for baby girl 24/10/2024

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    I ja obavila prvi ctg. 
    Nista se nije promjenilo sve je isto.
    Sutra moram vadit krv na transfuziji i na ultrazvuk ici zbog procjene velicine bebe.
    Za tjedan dana ponovo ctg 

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Sretno mame, stižu prve jesenske bebice, ne mogu vjerovat da je to već tu. 
    Kod mene sve okej, žgaravica nemila, spavanje kaos, ali vjerujem da će biti lakše kad vrućine popuste (nadam se uskoro)
    Ulazim u 30 tjedan i ne mogu vjerovati koliko mi ova trudnoća brzo prolazi naspram prve. 
    Mala razlika je tu, malena ima godinu i pol, pa vjerojatno zato. 
    Mi smo više manje sve pripremili osim kolica i još nekih sitnica, možda nešto sitno robice, prematalica nova, planiram onu silikonsku, sa prošlom sam imala običnu sa spužvom, sva se izderala, pa nije ni za šta i ne znam planira li koja mama uzimati babybjorn i slično ? to nisam imala sa prvom, imali smo neku el. što ide lijevo desno, ali nije htjela biti u tome, pa sam to odma riješila. 

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    🩵 11/2024 - [Qualified test - low risk] It's a boy 🩵

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Cure u finishu, drzite se! 
    Ja sa malim prolazim adaptaciju, užasno stresno.. uopce ne mislim na nista osim toga,  tako da me danas na pregledu šupilo kad mi je gin rekla da mi daje uputnicu za TA , i sretno na porodu! Reko štaaaaa, ne vidimo se vise !! Malena ima 2000 g, okrenuta je prema dole. Ja dobila sve skupa 5 kg. Bio mi je i malac na pregledu. Kaze on meni kad je odlazio, mama ostani tu i rodi se  koji biseric hahaah

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • ikica_90

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Lota, mi imamo babybjorn, ali s prvim ga nismo uopće koristili jer nije baš htio biti u njemu, a i nama je bilo lakše da ga ostavimo na podlozi na podu da se igra, a i bolje im je za motorički razvoj 😁 ali dosta mama mi je reklo da im je to bilo super korisno i čak da su više koristile s drugim nego s prvim, pa budemo vidjeli kako ćemo sada 😁🥰
    Ja imam sutra pregled tako da ćemo vidjeti šta kaže kakvo je stanje 😁 meni bome ova trudnoća proletila, baš gledam da naručim još par stvarčica i to je to 😁
    Cure koje još imaju vremena za kupovinu, imate u zg u family mallu od 13-15.9 neki sajam/dane beba pa ko želi može otići, ulaz je besplatan 😉

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Lol2008

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Lavendera

    Ulijecem samo pozeliti sretno curama koje imaju preglede i strpljenje svima vama koje ste u terminu, da sve prode dobro s vama i vasim bebicama🤞 Bas me veseli sto cemo uskoro izmjenjivati iskustva s poroda, sve ovo vrijeme je bas brzo proletilo, barem meni😅
    Ja sam jucer vadila krv i nosila urin, krv ok, u urinu neke bakterije pa danas nosila za urinokulturu, nadam se da ipak bude sve okej. Slicno se dogodilo na pocetku trudnoce, kao puno bakterija u urinu a uk sterilna, pa gin rekla tko zna kad su uzeli uzorak u toku dana🤷‍♀️
    Nama je pregled iduci utorak i jedva cekam, nadam se dobrim vijestima😍😍
    Planiram kroz 10ak dana spremiti torbu pa neka stoji i ceka, za svaki slucaj. Poznavajuci mene, nadam se do 36-37 tj izdrzat u komadu i bez komplikacija nekih 😅 Za malisu je sve spremno, mama uskocila pomoci popeglati. Jos jedino nismo autosjedalicu kupili, eto jos me ceka, morat cu to rjesiti do kraja mjeseca..
    Pitanje, dal se bebica mora iznjet u jajetu ili moze ovako u jastuku pa u autosjedalicu? Jer ovu sto gledamo mi je daleko pouzdanija i sigurnija nego jaje sto imamo od kolica, mada sam njega koristila za obje curke. 🤷‍♀️

    Tako cemo mi isto napraviti :)

    7.2. + 💙
    1.pregled 7.3.
    2.pregled 3.4.
    3.pregled 2.5.
    4.pregled 31.5.
    Termin 13.10.2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.