Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Ivona super 🥳
    Tinchi od 37.

  • Karamela93

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ja primjećujem u zadnje vrijeme sve češće bh kontrakcije, imam ih u svim položajima i dok sjedim, a posebno dok se krećem. I počelo me nešto kao probadati češće u trbuhu, ali kratko. Trbuh mi se spustio i baš osjećam veći pritisak dole. Prošli tjedan sam bila otvorena 1 prst do glavice, vidjet ćemo u četvrtak kakvo je stanje. Tad idem i na ctg. 
    Imam neki filing da neću baš dočekati sam termin, ali možda se varam 🙈

    ♀️ 31♂️ 32
    3 spontana, dva u 7.tjednu, jedan u 15.tjednu
    23.9. nam stiže mala curka 🩷
    3.7. 1170 grama 🩷
    17.7. 1560 grama 💕
    14.8. 2475 grama
    12.9. 3470 g

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Karamela93

    Ja primjećujem u zadnje vrijeme sve češće bh kontrakcije, imam ih u svim položajima i dok sjedim, a posebno dok se krećem. I počelo me nešto kao probadati češće u trbuhu, ali kratko. Trbuh mi se spustio i baš osjećam veći pritisak dole. Prošli tjedan sam bila otvorena 1 prst do glavice, vidjet ćemo u četvrtak kakvo je stanje. Tad idem i na ctg.
    Imam neki filing da neću baš dočekati sam termin, ali možda se varam 🙈

    Tako i ja mislim da cu brzo zbog otvorenosti, bolova, beba vec 3 i pol kg, ali to nista nemora znaciti 🤷‍♀️

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • ikica_90

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Ajme kako su se termini približili 😁 nekima je pitanje samo dana 😁 meni se u prvoj trudnoći iako sam bila 4 prsta otvorena u 38 tjednu činilo da ću preći termin, ali onda se sve doslovce preko noći pokrenulo u 39 tt 😁 nekako se prije toga sve smirilo i mislila sam super na kraju ću preći termin, a prije toga sam mirovala da se nebi prerano otvorila 🤣🙈 ali eto dogurale ste skoro do samog kraja, pa eto izdržate još malo i svima da sve prođe u najboljem redu, brzo i lagano ❤️🥰
    Jel rodio tko od curka sa whatsapp grupe?

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    ikica_90

    Ajme kako su se termini približili 😁 nekima je pitanje samo dana 😁 meni se u prvoj trudnoći iako sam bila 4 prsta otvorena u 38 tjednu činilo da ću preći termin, ali onda se sve doslovce preko noći pokrenulo u 39 tt 😁 nekako se prije toga sve smirilo i mislila sam super na kraju ću preći termin, a prije toga sam mirovala da se nebi prerano otvorila 🤣🙈 ali eto dogurale ste skoro do samog kraja, pa eto izdržate još malo i svima da sve prođe u najboljem redu, brzo i lagano ❤️🥰
    Jel rodio tko od curka sa whatsapp grupe?

    Ja sam nocas bila pod strasnim stresom i budila se na pola sata. Stalno sam imala neki pritisak dole i povremena probadanja, a jutros imam pregled. Ajde reko molim te nemoj ovu noc da odemo doktoru 😅
    A nije rodio niko iz whatsapp grupe 

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Hehe, sad je puno nas u iscekivanju, vjerojatno cemo se odjednom samo izredat.
    .
    Mene voli po noci lupat oko jajnika, toliko je lupao nocas da sam i sanjala da lupa i boli.  

    It's a boy 💙

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Jeleenaa

    ikica_90

    Ajme kako su se termini približili 😁 nekima je pitanje samo dana 😁 meni se u prvoj trudnoći iako sam bila 4 prsta otvorena u 38 tjednu činilo da ću preći termin, ali onda se sve doslovce preko noći pokrenulo u 39 tt 😁 nekako se prije toga sve smirilo i mislila sam super na kraju ću preći termin, a prije toga sam mirovala da se nebi prerano otvorila 🤣🙈 ali eto dogurale ste skoro do samog kraja, pa eto izdržate još malo i svima da sve prođe u najboljem redu, brzo i lagano ❤️🥰
    Jel rodio tko od curka sa whatsapp grupe?
    Ja sam nocas bila pod strasnim stresom i budila se na pola sata. Stalno sam imala neki pritisak dole i povremena probadanja, a jutros imam pregled. Ajde reko molim te nemoj ovu noc da odemo doktoru 😅
    A nije rodio niko iz whatsapp grupe

    Javi kako je prošlo 😊😊😊

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Evo, ja sam se konačno otvorila 1 prst, radio mi je amnioskopiju, plodna voda je mliječna, ctg uredan. Pregled u petak ako se u međuvremenu nešto ne počne događati, a uvjerena sam da neće. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Ulijecem samo pozeliti sretno curama koje imaju preglede i strpljenje svima vama koje ste u terminu, da sve prode dobro s vama i vasim bebicama🤞 Bas me veseli sto cemo uskoro izmjenjivati iskustva s poroda, sve ovo vrijeme je bas brzo proletilo, barem meni😅
    Ja sam jucer vadila krv i nosila urin, krv ok,  u urinu neke bakterije pa danas nosila za urinokulturu, nadam se da ipak bude sve okej.  Slicno se dogodilo na pocetku trudnoce, kao puno bakterija u urinu a uk sterilna, pa gin rekla tko zna kad su uzeli uzorak u toku dana🤷‍♀️
    Nama je pregled iduci utorak i jedva cekam, nadam se dobrim vijestima😍😍
    Planiram kroz 10ak dana spremiti torbu pa neka stoji i ceka, za svaki slucaj. Poznavajuci mene, nadam se do 36-37 tj izdrzat u komadu i bez komplikacija nekih 😅 Za malisu je sve spremno, mama uskocila pomoci popeglati. Jos jedino nismo autosjedalicu kupili, eto jos me ceka, morat cu to rjesiti do kraja mjeseca..
    Pitanje, dal se bebica mora iznjet u jajetu ili moze ovako u jastuku pa u autosjedalicu? Jer ovu sto gledamo mi je daleko pouzdanija i sigurnija nego jaje sto imamo od kolica, mada sam njega koristila za obje curke. 🤷‍♀️

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙
    Sljedeci pregled 3.10

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Javljam se nakon pregleda
    39+0
    Otvorena sam 1,5cm, grlic skracen, glavica fiksirana
    Doktor je prezadovoljan kaze da tijelo odlicno suradjuje i ima odlicne prognoze
    Smatra da ce krenuti sam prije termina.
    Idem ponovo u ponedeljak

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.