Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    chiAn

    Pozdrav curke!
    Evo ja sa teme ljetne bebice 2021…
    Što bi značilo da imam bebu od 8mj i od jučer plus na testiću 🙈🙊
    Prva trudnoća mi je bila savršena do zadnjeg dana…
    Ova nije ni počela, a već bolovi…a kad mi beba ima skoro 10 kila i naravno da ju moram dizati…
    Kako će tek biti kad krenu mučnine…
    Al dobro…nadam se najboljem…bitno da bude sve u redu…🙏🏻
    Uglavnom pridružila bih se i vama da imam s kim prolaziti i kroz ovu trudnoću 🤗
    Mislim da bi mi termin trebao biti 21.10.


    Ahahhahahah 🤣😄😍😍😍😍🥰🥰 Heloooouuu! Živila ti meni i družile se još dugo dugooo, ej nemaš pojma kako si me razveselila 💪💪💪 
    Znam da si ti sad u stanju 🙄🙄🙄 wtf! Al vjeruj brzo će proć i da te na prvu utješim užasno me boljelo u početku, zdjelica, leđa, bedre znači kao da se raspadam! Ajme Chian baš sam sretna! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Princes ja ti za slijepljenu posteljicu ne znam reći ništa ali znam dvije cure kojima je tijekom drugog carskog utvrđeno jako puno priraslica od prvog carskog i zabrana novog zatrudnjivanja. E sad koliko to ima veze jedno s drugim ne znam. Vjerujem da ima puno stvari koje mogu biti ili su nekom bile. Ali najbolje u svemu da gledaš naći nekog dr od povjerenja i otvoreno razgovaraš o svojim brigama. Najbitnije je rađati negdje gdje je tvoje povjerenje bilo vaginalno ili na carski.
    Cure sretno na pregledima i čestitam svim dobrim pregledima!
    Mene ponovno malo drže mučnine a bas mi je bilo fino bez njih.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama_anđela

    Mama_anđela

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    BabyNo2, dobro nam dosla. Neka sve bude uredno do samog kraja
    .
    Chian, dobroo nam dosla, takodjer :D Moja sestra je takodjer rodila prije 8 mjeseci, woww ne mogu ju zamisliti opet trudnu :D Vjerujem da je to i kod vas isto bilo spontano Sve u svemu neka sve bude kako treba, neka i druga beba stigne ziva i zdrava
    .
    Teich, nemas brige, ta sedmica razlike je iz tog razloga kojeg i sama znas, tako da biti ce to sve u redu :) Drago mi je da je sve okej

    🙋‍♀️ 27 g.
    🙆‍♂️ 36 g.
    12.12.2020. - UZV, 28 tjedan, fetus mortus.. Baby boy H.💙

    - Terapija: Clexane NMH, Duphaston
    🐣surprise 21.12.2021. ➕
    -Termin: 21.08. 2022. 🙏🍀❤
    -NIPT 10+1, sve uredno 😇 💙 It's a boy 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama_anđela

    Mama_anđela

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    PrincesMimi, nekako sam uvijek mislila da je u drugim drzavama nekako sistem bolji, napredniji, da je sve jednostavnije i kvalitetnije, a zapravo vidis kako svega tu ima. I uvijek trudnice nekako trebaju biti na top listi, a ispadnu na kraju najugrozenije. Takodjer nakon mog slucaja, sestra u bolnici mi prica kako je i u Holandiji slicna situacija, njena sestra dozivjela dva gubitka u visokoj trudnoci, i znaci oni to lagano, bez ikakvih provjera i sl. Za tebe se nadam da ces naci rjesenje, za tu situaciju posteljice i rane takodjer nisam cula nikada, ali ako mognes bar ponekad otici privatno cisto da cujes drugo misljenje, i da se rasteretis, a onda oko poroda opet u Hr. Samo bi bilo dobro kada se ne bi morala vracati tako brzo :) Ja sam gledala da zene putuju s djecom, ali s bar 2 mjeseca starosti.

    🙋‍♀️ 27 g.
    🙆‍♂️ 36 g.
    12.12.2020. - UZV, 28 tjedan, fetus mortus.. Baby boy H.💙

    - Terapija: Clexane NMH, Duphaston
    🐣surprise 21.12.2021. ➕
    -Termin: 21.08. 2022. 🙏🍀❤
    -NIPT 10+1, sve uredno 😇 💙 It's a boy 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Mallla

    chiAn

    Pozdrav curke!
    Evo ja sa teme ljetne bebice 2021…
    Što bi značilo da imam bebu od 8mj i od jučer plus na testiću 🙈🙊
    Prva trudnoća mi je bila savršena do zadnjeg dana…
    Ova nije ni počela, a već bolovi…a kad mi beba ima skoro 10 kila i naravno da ju moram dizati…
    Kako će tek biti kad krenu mučnine…
    Al dobro…nadam se najboljem…bitno da bude sve u redu…🙏🏻
    Uglavnom pridružila bih se i vama da imam s kim prolaziti i kroz ovu trudnoću 🤗
    Mislim da bi mi termin trebao biti 21.10.

    Ahahhahahah 🤣😄😍😍😍😍🥰🥰 Heloooouuu! Živila ti meni i družile se još dugo dugooo, ej nemaš pojma kako si me razveselila 💪💪💪
    Znam da si ti sad u stanju 🙄🙄🙄 wtf! Al vjeruj brzo će proć i da te na prvu utješim užasno me boljelo u početku, zdjelica, leđa, bedre znači kao da se raspadam! Ajme Chian baš sam sretna!


    Znaaačii nas dvije od lh trakica do druge trudnoće…hahah…🥳🥳
    Ko bi rekao…za Ritu je trebalo godinu i 2mj ciljanih odnosa…a vidi sad…odma…
    Eee leđa me bole točno na mjestima di su me bolila kad me kidao drip…nevjerojatno…kao da sad osjećam taj drip kako me kida…hahah…
    A moja debeljuca ni malo ne pripomaže sa svojom kilažom…osim ako ubrzo prohoda 😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Pa da,, zamisli još od trakica, a ono sad suprise! Ma sad će Rita protrčat kroz mj dana samo onda treba trčat za njom. A moć će dobavit duplo više stvari nego sad. Al možda te sad mučnine bar malo zaobiđu.
    A to za bol točno znam šta pričaš, doslovno ko porod. Valjda dok se tijelo malo prilagodi, nije se skroz ni oporavilo…a čuj dok je pećnica topla valja peć kolačiće 🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    ChiAn dobro nam došla 😊 nadam se da ćeš proći sa što manje tegoba, pogotovo uz trčanje za curicom, nošenje i ostale radosti 😂
    Mallla meni su gledali vaginalnim uzv, nakon poroda i sad nedavno, rečeno mi je da nema priraslica pa se nekako nadam da će biti ok i u drugoj trudnoći 🙏
    Mama anđela vidiš, tako sam i ja mislila. Tu je npr školstvo puno bolje, organiziranije, bolnice i zdravstvene ustanove isto tako. Jedino eto što se trudnoće i poroda tiče, dosta je loše i naprosto drugačije nego ono na što smo navikli🤷🏻‍♀️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Dobro nam dosle nove trudnice ❤

    Ovo sto princes Mimi govori je zapravo pokazatelj kolko je nase zdravstvo zapravo dobro. Istina da su uvjeti i oprema slabiji nego vani ali je sve dostupnije i puno jeftinije. U vecini drzava vani primalje su te koje vode trudnocu i koje vode porod, lijecnici se angaziraju samo ako nesto nije u redu. 
    Sto se samog puta tice, vjerojatno bi to trebao biti neki dulji boravak u HR jer puno avionskih kompanija ogranicava od odredenog tjedna (od 32.ili 34.kako koja) a mislim bebice mogu od 2 ili 3.mjeseca zivota putovati avionom ali isto treba provjeriti sa aviokompanijama jer svaka ima svoju politiku pogotovo u doba korone. 

    Ja sam danas vadila krv, sve uredno osim GUK-a koji je 5.3 (uvijek imam GUK 5.3 na koji god sistemetski isla, kad god bi kontrolirala) po njima je gornja granica za trudnice 5.1 i sad me zele voditi pod gestacijski dijabetes 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Aries5

    Dobro nam dosle nove trudnice ❤

    Ovo sto princes Mimi govori je zapravo pokazatelj kolko je nase zdravstvo zapravo dobro. Istina da su uvjeti i oprema slabiji nego vani ali je sve dostupnije i puno jeftinije. U vecini drzava vani primalje su te koje vode trudnocu i koje vode porod, lijecnici se angaziraju samo ako nesto nije u redu.
    Sto se samog puta tice, vjerojatno bi to trebao biti neki dulji boravak u HR jer puno avionskih kompanija ogranicava od odredenog tjedna (od 32.ili 34.kako koja) a mislim bebice mogu od 2 ili 3.mjeseca zivota putovati avionom ali isto treba provjeriti sa aviokompanijama jer svaka ima svoju politiku pogotovo u doba korone.

    Ja sam danas vadila krv, sve uredno osim GUK-a koji je 5.3 (uvijek imam GUK 5.3 na koji god sistemetski isla, kad god bi kontrolirala) po njima je gornja granica za trudnice 5.1 i sad me zele voditi pod gestacijski dijabetes


    Meni je u prvoj trudnoći šećer na tašte bio 5,1
    A nakon 2h 6,7…
    Isto sam kao dobila onu prehranu za dijabetes…
    Nisam je se bas pridržavala jer sam smatrala da se hranim zdravije od tog menia na kojem su hrenovke i neke stvari koje ni normalna ne bih trebala jesti, a kamoli trudna…
    Uglavnom beba mi je po uzv bila stalno 2tj veća…
    I oni su smatrali da je to od šećera…
    Onda je jedna doktorica napravila uzv i rekla da se po plodnoj vodi vidi jel imam šećer…ako imam puno plodne vode i beba je velika onda je šećer…
    A meni je plodna voda bila na granici da ju imam uopće i ona je zaključila da nemam šećer nego moja beba ima sve genetske predispozicije da bude velika (ja sam 176cm, a muž 195cm)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    chiAn

    Aries5

    Dobro nam dosle nove trudnice ❤

    Ovo sto princes Mimi govori je zapravo pokazatelj kolko je nase zdravstvo zapravo dobro. Istina da su uvjeti i oprema slabiji nego vani ali je sve dostupnije i puno jeftinije. U vecini drzava vani primalje su te koje vode trudnocu i koje vode porod, lijecnici se angaziraju samo ako nesto nije u redu.
    Sto se samog puta tice, vjerojatno bi to trebao biti neki dulji boravak u HR jer puno avionskih kompanija ogranicava od odredenog tjedna (od 32.ili 34.kako koja) a mislim bebice mogu od 2 ili 3.mjeseca zivota putovati avionom ali isto treba provjeriti sa aviokompanijama jer svaka ima svoju politiku pogotovo u doba korone.

    Ja sam danas vadila krv, sve uredno osim GUK-a koji je 5.3 (uvijek imam GUK 5.3 na koji god sistemetski isla, kad god bi kontrolirala) po njima je gornja granica za trudnice 5.1 i sad me zele voditi pod gestacijski dijabetes

    Meni je u prvoj trudnoći šećer na tašte bio 5,1
    A nakon 2h 6,7…
    Isto sam kao dobila onu prehranu za dijabetes…
    Nisam je se bas pridržavala jer sam smatrala da se hranim zdravije od tog menia na kojem su hrenovke i neke stvari koje ni normalna ne bih trebala jesti, a kamoli trudna…
    Uglavnom beba mi je po uzv bila stalno 2tj veća…
    I oni su smatrali da je to od šećera…
    Onda je jedna doktorica napravila uzv i rekla da se po plodnoj vodi vidi jel imam šećer…ako imam puno plodne vode i beba je velika onda je šećer…
    A meni je plodna voda bila na granici da ju imam uopće i ona je zaključila da nemam šećer nego moja beba ima sve genetske predispozicije da bude velika (ja sam 176cm, a muž 195cm)


    Ma ovo sto sam ja radila danas nije ni ogtt nego obicno vadenje krvi kontrola KKS, DKS, urin i GUK zato sam i jos vise ljuta jer me na osnovu jednog nalaza u 11.tjednu prakticki proglasila dijabeticarkom 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.