Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • teichmmb

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, nadam se da je onima s koronom puno bolje a nove cure dobrodošle.
    Hani jako mi je drago da si nam se pridružila, mislim da sam te vidjela na drugoj temi koju sam čitala ali se nisam aktivno uključila. 
    Mama anđela i ja s napetosti i uzbuđenjem čekam pregled u ponedjeljak, baš neki mix emocija.

    👱‍♂️ Adrian
    🧑‍🦲 Noel

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Nove curke dobrodosle! 🤗

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Mi sutra ujutro imamo pregled u bolnici. Tamo će me mjeriti, vaditi krv, urin, uzv i sve ostalo. Bas me zanima kako ovdje to izgleda i jedva čekam vidjeti bebicu, nadam se da će muž smjeti unutra samnom 🙏

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    ✨Jesenske bebice 2022 ✨
    .
    Mama anđela 21.8.2022. 💙
    Princess Mimi 22.8.2022
    Ima333 22.8.2022 💙
    Tara123 25.8.2022
    Mallla 27.8.2022
    Missmama91 28.8.2022
    Aries 2.9.2022.
    Nisha_21 6.9.2022
    Tarry 7.9.2022
    Ina1011 10.9.2022
    Zvonkobonko 12.9.2022
    Brontosaurica 13.9.2022
    Teich25 14.9.2022.
    Granger 15.9.2022
    Teichmmb 17.9.2022
    Ruli 24.9.2022
    Chivas12y 27.9.2022
    Kokoloo 2.10.2022

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Teich25

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Evo, da se i ja malo javim. Ovih dana sam sva u poslu i nikak pronaći vremena, al sam sve naknadno pročitala 🙂 Svim novim curama želim dobrodošlicu, a bolesnima da što prije ozdrave i da sve bude tip top 🤗 Ja idem u petak na prvi ultrazvuk i sad sam već jako nervozna 🙈 bila sam na prvom pregledu, al nije rađen ultrazvuk. Sad sam 9 tjedana i danas ujutro sam osjetila najgoru mučninu do sada 😵nadam se da je danas iznimka…

    👨‍🦱 27 🙋‍♀️25
    08.01.22. ➕

    14.09.2022. 💙
    [lilypie.com]

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Cure jeste vi dobile sto na kilazi? Ja nista, nije mi jasno kako jer kolicinski jedem puno vise zato sto stalno imam osjecaj gladi. Sad je 10ti tjedan. Kako vi stojite s tim?

  • Avatar Mama_anđela

    Mama_anđela

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Princess Mimi, sretnoo sutraaa,  raduj se
    .
    Teichmmb, da znam kako je. Vise emocija se razmjenjuje ali biti ce to ako Bog da sve okej. Imajmo nade i pozitive na max
    .
    Teich25, sretnoo i tebi je znaci u petak. Neka budu lijepe vijesti
    .
    Tarry, ja sam od pocetka mrsavila i jos sam u minusu, nisam se par dana vagala, al u minusu sam bar 5kg jos uvijek. Jos uvijek ne mogu da jedem svu hranu, samo par namirnica, bas ograniceno, slatkise ne, sokove takodjer. Tako da to i jeste razlog gubitka. Imam viska kilograma svakako pa i voljela bih da dobijem sto manje iskreno, mada znam da ce to nadoci i da ce se promijeniti stanje. Kada lezim na boku, bas osjetim da je stomak sve popunjeniji, pomalo raste. Ali uglavnom, ne razmisljam sad bar puno o tome, jer mi je cilj samo da sve bude kako treba. Prva trudnoca mi je bila samar ogroman, tako da sad pusem i u hladno, sto se kaze. Koliko mogu pripraziti cu, pogotovo poslije 20 tj, sto manje soli, da ne dodje do otoka :)

    🙋‍♀️ 27 g.
    🙆‍♂️ 36 g.
    12.12.2020. - UZV, 28 tjedan, fetus mortus.. Baby boy H.💙

    - Terapija: Clexane NMH, Duphaston
    🐣surprise 21.12.2021. ➕
    -Termin: 21.08. 2022. 🙏🍀❤
    -NIPT 10+1, sve uredno 😇 💙 It's a boy 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar missmama91

    missmama91

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Evo i ja se javljam nakon nekog vremena..nazalost imala sam smrtni slucaj u obitelji tako da zadnja dva tjedna su mi prosla u kaosu..
    cestitam na deckima 💙..cure oporavite se sto prije od korone i onda u nove pobjede!
    Sto se tice pregleda,ja bila jucer,uzeli mi briseve pa sam malo prokrvarila odmah.znam da je sve to normalno i ginekolog mi odmah pokazao i rekao da ne panicarim,ali eto nakon dva spontana nije mi svejedno,i naravno u glavi su mi najcrniji scenariji,nismo radili uzv pa si sada razmisljam kako cu otici privatno cisto da se smirim… 😑..sutra idem vaditi krv za Nipt test.
    Ja sam do sada kao dobila 4 kg 🙈,iako mislim sve u stomak i grudi hahah..ali tako mi je bilo i u prvoj trudnoci,najvise kg u prva dva tromjesecja,a u zadnjem samo 2 kg,sveukupno 16 kg..

    👨‍👩‍👦
    🚴 5g
    Hipotireoza- Eutirox
    missed ab. 12/20 10TT
    missed ab. 4/21 8TT
    12/21 ➕
    Inhixa 💉
    1/22 imamo♥️🌈
    Qualified® 90 ✔️ 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Joj kad me probada ufilmam da nešto nije ok, kad mi nije ništa opet ufilmam da nije ok, baš sam neka plašljiva u ovoj trudnoći što je meni dosta nepoznanica, inače sam tip šta bude bit će, bez paničarenja…a sad sušta suprotnost. Sad me već neko vrijeme ništa ne žica, ne zateže. Mučnine su rijetke i minimalne, gotovo mogu reć da ih nemam. Pa me sad to zabrinkava. Uhvate me naleti gladi ali i naleti apsolutnog odbijanja hrane. Jako mi paše kiwi. Inače ga volim al ne znam kad mi je ovako pasao i da sam ga ovoliko jela. Vagala se nisam, točno me strah stat na vagu. I svijesna sam da ću morat smanjiti unos škart hrane koliko god je se poželila. Npr. Topli sendviči su mi postali woow hrana. Još sad ovaj kovid po drugi put, baš sam onako dosta zabrinuta ali srećom ne stignem puno razmišljat jer me okupiraju cure. Ova malecka od 7mj je sad u turbo pogonu tako da sam oko nje, a u izolaciji smo pa svakako svi nešto traže od mene. Evo sad sam se malo i požalila. Ali da zaključima Ima333 mislim da su ta zatezanja i probadanja ok, maternica se širi, ligamenti su ppd opterećenjem tako da mislim da je to sve ok.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    ima333

    Zaboravih reci da svima sretno na pregledima! 😉

    I da, uvijek mozete privatno otici na pregled da budete mirne. Ja sam isto rekla, kad me uhvati nemir, otici cu. Vjerujem da cu nakon jos par tjedana biti malo mirnija, ali sad mi je jos malo onak.. pocelo me probadat s prednje strane (i lijevo i desno) i kod prepona ponekad, pa me to cima. Iako vjerujem da su ta probadanja normalna, zbog sirenja.. da li vi imate ili ste imale iskustva s time u ovim tjednima?


    Mene zna tako probadati kad se naprezem. Npr kad malog dižem previše i nosim kroz dan (12kg) ili puno hodam 🙈

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.