Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Ina, suosjecam i ja..
    Ne znam jesi vidila moje postove prije, imala sam.smeckasti iscjedak i malo kao polu crvenog.. ja sam odma isla u ginekologa i ispostavilo se da imam maaali hematom. Sad sam na duphastonu i sve je super, nema.nicega vec 3 dana. Nadam se da u ponedjeljak na pregledu nece bit vise nicega. Tebi bi savjetovala pregled prije 22., Meni se ne svida bilo kakva krv/sukrvica u trudnoci. Cisto da budes mirna, mozda ti je isto neki hematomcic. Cuvaj se ❤️
    .

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ina1011

    Ina1011

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Hvala curke 😘 mirujem, odmaram, gledam da se cim manje naprežem i danas nije bilo ničeg, vidjet ću za dalje
    -
    Kokolo a koliko je tebi trajao taj iscjedak? Jer meni je samo taj jedan put nešto malo iscurilo i to je to.. da nisam imala uložak možda ne bi ni primijetila jer je stvarno svjetlo rozo bilo. Mislila sam čak možda da sam se malo preforsirala tih zadnjih 2-3 dana pa da zbog toga 🤷🏼‍♀️

    💁🏼‍♀️ 35 / 🙋🏻‍♂️ 25 (😊)
    31.12. ➕
    20.01. (6+5) uzv pokazuje ❤️
    07.09. 💙

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Ina, a 2 dana mi je trajalo i to ne cijeli dan nego samo kroz jutro par puta.. prvi put malo vise, vidilo se na dnevnom ulosku a stalih par puta skroz sitno, jedva vidljivo bljedunjavo na papiru🤷
    A ne mora ti bit ni apsolutno nista nego eto, ja bi provjerila na tvom mjestu, cisto reda radi 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Baby.No.2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bokić svima  vidim da se naveliko tipka o bebicama,a ja sam evo prije dva dana vidjela plusic na testu i danas mi kaze ginekolog da sam 5 tjedana trudna sok i vjeverica imamo klinca od 2 godine, prva trudnoca mi je bila uzasna tako da me bas bas baaaas strah ove kakva ce bit
    Eto nadam se da cu vas od posla i obaveza uspjet popratit jer ovako neko iskustvo još nisam imala 

  • Avatar Ina1011

    Ina1011

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Kokoloo

    Ina, a 2 dana mi je trajalo i to ne cijeli dan nego samo kroz jutro par puta.. prvi put malo vise, vidilo se na dnevnom ulosku a stalih par puta skroz sitno, jedva vidljivo bljedunjavo na papiru🤷
    A ne mora ti bit ni apsolutno nista nego eto, ja bi provjerila na tvom mjestu, cisto reda radi 😊


    A jesu ti rekli da mirujes ili je dovoljno sto si na terapiji pa bi se već od toga trebalo smiriti? 

    💁🏼‍♀️ 35 / 🙋🏻‍♂️ 25 (😊)
    31.12. ➕
    20.01. (6+5) uzv pokazuje ❤️
    07.09. 💙

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Baby.no.2 cestitam! Ovdje nas je jako puno koje vec doma imamo djecu tih godina, i mladu. Moj mali isto ima 2 god 😊 bit ce to sve ok! .

    Ina rekao mi je ginekolog zapravo da “usporim”. Da ne dizem tesko, bez seksa, bez velikog saginjanja, naprezanja itd.. sve kao i prije samo u nizoj brzini i lezat sta cesce moguce, odmarat ☺️ 
    Tebi vise nista nije bilo?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Alinutza čestitam, dodala sam te odmah na popis!
    Amelie, pijem i ja Euthyrox 25 mg svako jutro sad i u prošloj trudnoći sam ga uzimala.
    .
    Jučer smo bili na prvom pregledu u bolnici.
    Mjerili su me, tlak, vadili krv, urin, uzv. S bebicom je sve ok, srceko se lijepo čuje i dobili smo slikice 🥰
    S druge strane, ne sviđa mi se taj Irski sistem što se tiče vođenja trudnoće. Jako rijetko i šturo rade ultrazvuke, ginekološki ne pregledavaju nikako. Trudnoću vode babice i sestre a doktore zovu samo kad nešto ne štima. 😳
    To je državna bolnica, ali po svemu sudeći pokušat ću se prebaciti privatno ili polu privatno (užasno su skupi ovdje).
    Naime, kada si javni pacijent, oni se jako protive carskom rezu. Ja sam prvo dijete rodila u Hrvatskoj na carski zbog velikih problema sa leđima (dobila sam potvrdu neurokirurga). No ovdje ni to ne priznaju i forsiraju da rodim vaginalno (vbac) 😕
    Znam i osjećam da to nije dobro za mene i bebu i ne želim riskirati. Tako da ako ne uspijem ići privatno ovdje, rodit ću u Hrvatskoj. Tamo imam svog privatnika (Medifem poliklinika, prof Mišković) koji je fenomenalan i osjećam se sigurno.❤️

    E sad, ako bi rodila u Hrvatskoj, cim beba malo ojača (nakon mjesec dana otprilike), morala bih letjeti nazad u Dublin. Pa me zanima je li koja od vas išla na dalji put brzo nakon poroda sa malom bebicom? 💙
    Ipak je to operacija i ja ću sama biti još polu sposobna, a kamo li sa novorođenčetom i toddlerom 🙈 Išao bi naravno i muž samnom, ali svejedno, što vi mislite? 🙏

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Baby.No.2

    Bokić svimavidim da se naveliko tipka o bebicama,a ja sam evo prije dva dana vidjela plusic na testu i danas mi kaze ginekolog da sam 5 tjedana trudnasok i vjevericaimamo klinca od 2 godine, prva trudnoca mi je bila uzasna tako da me bas bas baaaas strah ove kakva ce bit
    Eto nadam se da cu vas od posla i obaveza uspjet popratit jer ovako neko iskustvo još nisam imala


    Čestitam, tu nas ima puno sa malom djecom, tako da imaš punu podršku 😅🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    I zaboravih napisati, posteljica mi je sprijeda.
    Na to je doktorica ovdje rekla da, budući da imam ožiljak od carskog reza, postoji opasnost da se posteljica “zalijepi” za taj ožiljak iznutra i nastanu komplikacije 😳
    Nisam nikad čula za tako nešto, a vi?😐🤔

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Teich25

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja sam upravo došla s pregleda. Bebica se lijepo vidi i srčeko kuca, ali je po veličini bebice tjedan dana manja trudnoća. Obzirom da mi nisu ciklusi bili uvijek u dan, doktor uopće nije zabrinut i samo je rekao ako bude tako i na sljedećem pregledu, onda će korigirati termin poroda. Nekim čudom nisam ni ja zabrinuta… Imate li sličnih iskustava?
     Princess_Mimi, možda da odeš po drugo mišljenje u Irskoj. Letiti pred kraj trudnoće ne smiješ, što znači da bi puno ranije morala doći u Hrvatsku, a i letiti sa skroz malom bebicom isto baš nije najbolja opcija. Možda još nađeš nekog dobrog doktora tamo, držim fige 🤞🏻

    👨‍🦱 27 🙋‍♀️25
    08.01.22. ➕

    14.09.2022. 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.