Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Inna12

Broj poruka: 53

Prijavi adminu

Mama_anđela

Iman, mozda ipak ima nade. Beta mi ulijeva nadu. Pokusaj da mirujes max, ako imas nekog da ti ponekad dijete pricuva, jer ovo ti je vazan period i sad je kljucno da max odmoris, ako se ista spasiti moze, onda je to sad. Drzimo fige da za 7 dana na pregledu budes imala plod i otkucaje🙏🤞🤞
    .
    Inna, slazem se s Kejsy, odradi ujutro neki drugi testic, neki za ranije otkrivanje, bolji. Crtica se malkice vidi ali moguce da je jos rano, zato probaj s tim drugim testom😊
    .
    Ostalim curama veliki pozdrav i neka mucnine uskoro smanje😊😊🥰

A kad nema drugih osjetljivijih od 10 ovaj je od 10ul

Mallla

Broj poruka: 6411

Prijavi adminu

Uglavnom Inna ako te bilo što zanima oko toga samo pitaj….npr najboljr je oko 10dpo počet s testovima ne prije, a najsigurniji 12dpo, jer oko 7 i 8 dpo najcesce bacanje laznih crta i sjena! 
    Da u trudnoci se preporuča paracetamol, a kod dojenja ibuprofen. Međutim kad su bolovi neizdrživi i neukrotivi od jednog ibuprofena u trudnoći neće biti ništa al da ih ne treba piti tek tako definitino ne treba.
    Kako ste cure inače? Mučnine? Tegobe?
    Ja sam napokon dobila svoju dr. Ne trebam nastaviti piti duphaston, kaže kad potrošim to je to. Dalje, krvna slika visoki su mi leukociti i neutrofiti (tako nešto) pa sam radila crp koji je 24.3. Ostatak krvne slike je dobar. Kaže dr da je u trudnoći ok crp do 10 a kod mene je ipak veći. Kaže da mi neće dat antibiotik obzirom da se ja osjećam ok i nemam nekih tegoba već da ponovim krvnu sliku za tjedan dana a do tada nek se tijelo samo bori. 
    Ja se zadnjih dana osjećam sve bolje, mučnina je manje i općenito umora i pospanosti. Nadam se da ću ovaj put stvarno osjetiti čari drugog tromjesečja bez nekih značajnih tegoba….doduše nisam još u drugom tromjesečju al kad ovako usporavaju mučnine odmah se osjećam ko dobitak na lutriji!

[lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

• Inna12

Prijavi adminu

chivas12y

Inna12- poslusaj cure i napravi neki drugi test, ja sam npr krenula s ovim trakicama i bili su isto ovako svijetli i to prva tri jer sam ih imala u kuci, nisam mogla vjerovati da su dvije al sam odmah otisla kupit jos 3,4 razlicita testa i iz dana u dan svaki je bio sve tamniji, a to znaci da trudnoca napreduje, kao sto se i beta vadi i bude sve veca i veca, al naravno ako ti je jos prerano nista cudno da su tako svijetle crtice

Radila sam milerov isto ima crta i sad vise neznam koji da uzmem. Kontam test je test. Milerov je od 25ul taj a ovi su od 10 ul. Na svakom pise ako su 2 crte da je T i ako je jedna svjetlija da je ranija trudnoća, ja sam 6 dana ranije radila 

Mallla

Prijavi adminu

Inna12

https://ibb.co/L8RXp6n [ibb.co]
    Od 10 ul
    Juče je bio svjetliji prekjuče jos svjetliji

Ma gle ja bi isto rekla da je to pozitivno al zbog vlastitog iskustva ti samo želim reći šta je sve moguće a od srca ti želim da to bude to!
    Koji ti je dpo? Koji dan ciklusa?
    Svakako ti sad slijedi čekanje do barem 6 tjedna jer prije ako odeš samo ćeš izludit što se vidi a što se ne vidi, jel ima ploda, nema ploda itd… sad nek prođe dan neočekivane M a onda hrabro dalje! 

[lilypie.com]

• Inna12

Prijavi adminu

10 ul

• Inna12

Prijavi adminu

Mallla

Inna12

Od 10 ul
    Juče je bio svjetliji prekjuče jos svjetliji

Ma gle ja bi isto rekla da je to pozitivno al zbog vlastitog iskustva ti samo želim reći šta je sve moguće a od srca ti želim da to bude to!
    Koji ti je dpo? Koji dan ciklusa?
    Svakako ti sad slijedi čekanje do barem 6 tjedna jer prije ako odeš samo ćeš izludit što se vidi a što se ne vidi, jel ima ploda, nema ploda itd… sad nek prođe dan neočekivane M a onda hrabro dalje!

Uh 7 sam ih napravila ovih i milerov 1 svi imaju dvije crte. Samo što je prekjuče bila svjetlija juče malo tamnija danas opet malo tamnija. Radila sam ih 6 dana prije. 

• chivas12y

Broj poruka: 129

Prijavi adminu

To je dobro sto ide tamnije, ali sto i Mallla kaze sacekaj bar da prode dan ocekivane M i napravi opet, tako ces biti najmirnija, ja sam svome ginekologu poslala slike tri testa sa crticama tako svijetlim, rekao je da sacekam jos 3 dana i napravim jos jedan i onda mu posaljem, tako je i bilo, doduse ja od uzbudenja sam svaki dan radila test jer sam dosta dugo cekala plusic,
    Cure ja danas popodne idem napokon na prvi pregled i da ce sve biti kako treba 🙏,
    nadam se da ste i vi ostale cure dobro ❤️

[lilypie.com]
    👩🏼29
    👨🏻38
    2017. Missed ab,
    2019. pokusavanje ponovno,
    2021. Klomifen, Glucophage zbog granicne inzulinske rezistencije
    13.12.’21 zm,
    14.01.’22. ➕
    Termin: 27.09.’22. It’s a girl 💖

Ina1011

Broj poruka: 51

Prijavi adminu

IInna12

Uh 7 sam ih napravila ovih i milerov 1 svi imaju dvije crte. Samo što je prekjuče bila svjetlija juče malo tamnija danas opet malo tamnija. Radila sam ih 6 dana prije

Napravi pauzu od testiranja koji dan. Znam da si nestrpljiva ali ovako možeš još 100 testova napraviti i neće ti biti ništa jasnije. 
    Iako sam nekako i prije testa “znala” da sam trudna, prvi test sam radila s 2 dana kašnjenja (i tad je isto bila slabo vidljiva linija) a idući s 15 dana kašnjenja i tad je bio pravi pravcati plus koji se pojavio u par sekundi. Tad sam se naručila i za pregled i već se vidio i plod i srčana akcija. 
    Naravno da ne trebaš čekati da ti 15 dana kasni 😂 ja se nisam htjela svakodnevno mučiti s testovima i (ne)postojećim crtama pa sam tako odlučila ali daj si još koji dan pa onda ponovi test - i kao sto su ti cure rekle, probaj s nekim drugim testom. Ja sam prvi put radila s PrimaTest a drugi put s Clearblue ako ti to nešto znaci.

💁🏼‍♀️ 35 / 🙋🏻‍♂️ 25 (😊)
    31.12. ➕
    20.01. (6+5) uzv pokazuje ❤️
    10.09. 💙

Ina1011

Broj poruka: 51

Prijavi adminu

chivas12y

Cure ja danas popodne idem napokon na prvi pregled i da ce sve biti kako treba 🙏,
    nadam se da ste i vi ostale cure dobro ❤️

Sretno na pregledu i javi kako je prošlo 🥰  🥳

💁🏼‍♀️ 35 / 🙋🏻‍♂️ 25 (😊)
    31.12. ➕
    20.01. (6+5) uzv pokazuje ❤️
    10.09. 💙

Mallla

Prijavi adminu

Chivas sretno na pregledu i čekamo izvještaj! ❤
    A za ove crtice sad vrijedi sačekati da M zakasni, a do tada čuvaj živce! I da M izostane i bude sve ok, držimo fige! 

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.