Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Ja danas imam prvi službeni pregled, jedva čekam! 

    Princes Mimi ja sam ti veliki zagovornik VBAC-a tako da nisam objektivna da komentiram :) Što se tiče vag pregleda u trudnoći - i bolje da ih je što manje, radi manjeg rizika vag infekcija. Povremeni UZV je sasvim dovoljan. 

    Kokoloo kako si? Često te se sjetim, nadam se da odmaraš :)

    Baby No.2. dobrodošla! I ja imam doma toddlericu od 2 godine :D

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Teich nemoj biti zabrinuta, i meni je receno da je par dana manja trudnoca, nista strasno.. bitno da srce kuca i da je sve ok! 🥰
    Ruli jaao i ja se tebe bas cesto sjetim, evo ozbiljno! Odmaram, danas sam prvi put isla na kavu u grad, autom mi je 5 min do grada i sjedila sam pola sata i doma na kauc dok je mali u vrticu 😊 iscjetka nema vec dugo, nadam se da nece ni bit a pregled je u ponedjeljak pa cu bit pametnija 😁  aaaaaa tebi je danas pregleeeed! Obavezno se javi!!! Jedva cekam cut da je sve ok ❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Btw, zene, pocele su mi mucnine i to grozne, sekunde me dijele do povracanja. Jel kome pomogao caj od dumbira? Ili nesto drugo? Nema mi gore stvari nego povracat, jos se radi ovog hematoma ne bi smjela bas naprezat a bome se dobro naprezes kad povracas 😞 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Princess_mimi to sto cure kazu i u kasnoj trudnoci se ne smije letjeti tako da bi dosta ranije vec morala biti tu, ne znam koliko to je to prihvatljivo. Sto se tice leta s tako malom bebom, malo bi me bilo strah infekcija corone i ostalog, ipak su to dosta velike guzve za tako malu bebicu. Ili da probate ostati nesto duze dok beba ne ojaca ili tamo mozda pronaci nekoga tko radi slicinije hrvatskim bolnicama.

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Kokoloo ja sam u coroni pila caj od dumbira i limuna i pomogao je a jela sam u tim situacijama jake mucnine samo dvopek i stapice. Sretno..

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Ruli, za vbac razumijem ako je situacija normalna, ali kod mene problemi koji su indicirali carski rez u prvoj trudnoći nisu prošli, rizik je jednak (imam prolaps dva diska lumbalno i jedan u vratnoj kralježnici). Upravo zbog toga mi je suludo da forsiraju vaginalni porod, ako je neurokirurg zahtijevao carski🤷🏻‍♀️
    Zvonko, upravo tako, ali ovo za “zalijepljenu” posteljicu, nikad čula 😂 prvi put sam rodila u Hrvatskoj 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Tarry

    Princess_mimi to sto cure kazu i u kasnoj trudnoci se ne smije letjeti tako da bi dosta ranije vec morala biti tu, ne znam koliko to je to prihvatljivo. Sto se tice leta s tako malom bebom, malo bi me bilo strah infekcija corone i ostalog, ipak su to dosta velike guzve za tako malu bebicu. Ili da probate ostati nesto duze dok beba ne ojaca ili tamo mozda pronaci nekoga tko radi slicinije hrvatskim bolnicama.


    Istina, slažem se. I mene je strah toga. Pokušat ću ovdje naći kvalitetniju brigu. Muž kaže da ćemo dići kredit ako treba, samo da sve prođe ok. Vidjet ćemo što se da napraviti da se prebacim na privatno ovdje.🙈
    .
    Ono što mi je tužno je da, kako bi dostojanstveno rodila ovdje, moram plaćati ogromne iznose. Umjesto da je dostupno svima, barem što se trudnoće tiče. Stvarno je velika razlika između public i private, puno veća nego u Hrvatskoj.
    .
    Inače im je sustav stvarno dobar, što se svega tiče, ali porod i trudnoća, nikako 🙈

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Kokoloo

    Btw, zene, pocele su mi mucnine i to grozne, sekunde me dijele do povracanja. Jel kome pomogao caj od dumbira? Ili nesto drugo? Nema mi gore stvari nego povracat, jos se radi ovog hematoma ne bi smjela bas naprezat a bome se dobro naprezes kad povracas 😞


    Meni je pomogao led, hladna (jako hladna) pića i voda. Nadam se da će ti brzo proći ❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Kokoloo Joj mučnine.. pričaj mi o tome. Muku mučim od početka. Znači svaki dan oko 9-10 mi krene. Za sad nisam povratila ali baš mi je muka muka. Grickam bademe, pijem čaj od đumbira. Skužila sam da mi je gora mučnina kad mi je prazan želudac, kad ne jedem. Tako da jedem više manjih obroka kroz dan, ali ne večeram jer me ubije žgaravica i refluks. 
    Princess_mimi a da, ako imaš prolaps diska onda je cr vjerojatniji, jer može vbac ali u idealnim uvjetima (pričamo o ne induciranom, bez dripa itd.) Ne znam što bi ti rekla.. vidi ako možeš drugo mišljenje još potražiti? 

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke!
    Evo ja sa teme ljetne bebice 2021…
    Što bi značilo da imam bebu od 8mj i od jučer plus na testiću 🙈🙊
    Prva trudnoća mi je bila savršena do zadnjeg dana…
    Ova nije ni počela, a već bolovi…a kad mi beba ima skoro 10 kila i naravno da ju moram dizati…
    Kako će tek biti kad krenu mučnine…
    Al dobro…nadam se najboljem…bitno da bude sve u redu…🙏🏻
    Uglavnom pridružila bih se i vama da imam s kim prolaziti i kroz ovu trudnoću 🤗
    Mislim da bi mi termin trebao biti 21.10.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.