Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Ja oduvijek pijem puno vode dnevno, jednostavno me pita zivot. 😁 Tako da ni sad nemam probema. Ali mineralna mi je u zadnjih tjedan dana sve! Trudim se ne pretjerivat ali tako mi pase i kod mucnina i opcenito. Idem si odma natocit casu 🤫

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ja mješam vodu sa sokom od bazge 😄 inače ne mogu popit 🤣 zanimljivo mi je vidit da nas je više sa odbojnosti prema vodi. Mene to jako smeta jer kad sam žedna želim se napit vode, al ne ide i gotovo. Ako slučajno to napravim onda idem povraćat.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Sto se tice vode ista stvar i zato mi se i probava poremetila i sve.. inace sam pila po 2-3 litre, sad jedva par casa i to uz obrok. Inace sve mi je pocelo jako smrdit, dinstani luk i puno hrane i sve ima isti uzasan miris, isto tako i kava.

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Cure, meni je danas valjda najgori dan mučnina. Krenulo je u podne i ne staje. Ne mogu ni piti ni jesti, ne znam kako ću spavati i sutra na posao 😟 

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    tara123

    Dobili smo Nifty rezultate, svi rizici su jako niski i pridruzujemo se klubu deckica 😀. Ovaj tjedan smo presli 3 mjeseca tako da se lakse dise. I pocela sam piti sok od sipka, sama cijedim, citalq sam da u drugom tromjesecju utjece na razvoj inteligencije kod djeteta. Ne znam jel istina, ali ne moze stetiti 😊.
    Ceatitam na dobrim pregledima. Cure s mucninama drzite se ..
    Ja sam i dalje stalno zedna, prije sam pila 3l vode dnevno, sada ne zelim ni brojati… i samo bi jela slano, u svemu mi fali soli, a nigdje ne dodajem i dosoljavam jel znam da previse steti..


    Cestitke na dobrim rezultatima i na deckicu 💙 ocito ce ovo biti jesen deckica 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Čestitke tara, još jedan dečko, hoće bit šta cura 🤣 šala mala. Samo pazi da ti šipak ne stegne stolicu, tj ako vidiš da je znaš od čega je.
    Ruli meni ti je spavanje omiljeno kod mučnina jer je bilo dana samo kad bi spavala ne bi bilo mučnine i onda sam bila exstra sretna kad idem leć a ujutro razočarana jer se treba ustat. I najgori mi bude 9ti tjedan, tad me baš ne pušta. Sad su mi se opet vratile mučnine i baš ih teško podnosim. Nit se najest nit se napit ko čovik! Sve se nadam da će popustit kad prestanem s duphastonim, ako je uopće do njih.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    tara123

    Dobili smo Nifty rezultate, svi rizici su jako niski i pridruzujemo se klubu deckica 😀. Ovaj tjedan smo presli 3 mjeseca tako da se lakse dise. I pocela sam piti sok od sipka, sama cijedim, citalq sam da u drugom tromjesecju utjece na razvoj inteligencije kod djeteta. Ne znam jel istina, ali ne moze stetiti 😊.
    Ceatitam na dobrim pregledima. Cure s mucninama drzite se ..
    Ja sam i dalje stalno zedna, prije sam pila 3l vode dnevno, sada ne zelim ni brojati… i samo bi jela slano, u svemu mi fali soli, a nigdje ne dodajem i dosoljavam jel znam da previse steti..


    Čestitam ☺️💙

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Super na svim dobrim pregledima i samo neka se tako i nastave!!🥳🥳🙏🏻
    Što se tiče mučnina još jedna stvar…ne znam jel već pijete prenatale?🤔
    U prvoj trudnoći doktor mi je rekao da prenatali izazivaju jače mučnine jer je to puno vitamina odjednom i da ih ne trebam piti dok mučnine ne prestanu…da je do 12tj bitna samo folna…
    Rekao je da čak krenem iza 14 tj sa prenatalima…
    Ugl osjetna razlika je bila kada sam ih prestala piti u tom prvom tromjesečju, iako su mučnine i dalje bile prisutne.
    .
    Baš biste mogle staviti tickere sa tjednima u potpis da se možemo pratiti… da nakon nekog vremena vidimo do kud je tko dogurao i tko je kome bliži sa terminom…ha? 🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    E i cure jel zna koja kakva mi je sad situacija sa porodiljnim odnosnom roditeljskim dopustom?
    Jel postoji mogućnost da ja sad prekinem roditeljski dopust i idem na komplikacije, a da ga muž onda koristi?🤔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar missmama91

    missmama91

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    tara123

    Dobili smo Nifty rezultate, svi rizici su jako niski i pridruzujemo se klubu deckica 😀. Ovaj tjedan smo presli 3 mjeseca tako da se lakse dise. I pocela sam piti sok od sipka, sama cijedim, citalq sam da u drugom tromjesecju utjece na razvoj inteligencije kod djeteta. Ne znam jel istina, ali ne moze stetiti 😊.
    Ceatitam na dobrim pregledima. Cure s mucninama drzite se ..
    Ja sam i dalje stalno zedna, prije sam pila 3l vode dnevno, sada ne zelim ni brojati… i samo bi jela slano, u svemu mi fali soli, a nigdje ne dodajem i dosoljavam jel znam da previse steti..


    Čestitke na urednom nalazu i dečkiću 💙..vidim da su samo dečkići ove godine 🤣..ja ovaj tjedan bi trebala dobiti nalaze nipta..nadam se da ce sve biti ok,i iskreno bas me zanima ako cu se i ja pridruziti klubu deckica..

    👨‍👩‍👦
    🚴 5g
    Hipotireoza- Eutirox
    missed ab. 12/20 10TT
    missed ab. 4/21 8TT
    12/21 ➕
    Inhixa 💉
    1/22 imamo♥️🌈
    Qualified® 90 ✔️ 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.