Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Tara cestitam na urednom testu i deckicu💙

  • Avatar Mama_anđela

    Mama_anđela

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Jutro cure :) Nisam se javljala od petka. Imala sam i ja pregled u petak, sve je u redu hvala Bogu, bebica raste, bili smo ravno 13 tjedana i dugi 7cm Moje mucnine jos uvijek traju, jos nije sasvim proslo, taman kad pomislim da jest, desi mi se da povratim. I dalje mi slatko ne prija, ne pamtim kad sam pojela kocku cokolade, sto je u jednu ruku dobro. Jos nista nisam dobila na tezini, i dalje u minusu nekih 8kg :)
    .
    Tara,super na pregledu i cestitke na deckicu
    .
    Ruli, Hani, drago mi je da su pregledi prosli uredno :)
    .
    Sretno danas ako neka od vas ima pregled

    🙋‍♀️ 27 g.
    🙆‍♂️ 36 g.
    12.12.2020. - UZV, 28 tjedan, fetus mortus.. Baby boy H.💙

    - Terapija: Clexane NMH, Duphaston
    🐣surprise 21.12.2021. ➕
    -Termin: 21.08. 2022. 🙏🍀❤
    -NIPT 10+1, sve uredno 😇 💙 It's a boy 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Amelie i Chivas prikljucujem se klubu bez mucnina, imam samo problem sa mirisima al i to ide prema kraju kolko primjecujem zadnjih dana.

    E sad ne znam kolko ova preporuka sa izostankom prenatala ima smisla, ako povracas i nemozes jesti onda bas trebaju ti prenatali da nadoknadis vitamine koje gubis ili ne unosis. Samo je mozda teze od prve pogoditi koji odgovara. Puno ginekologa ima neki svoj prenatal na kojem inzistira i na kojem dobiva dodatak na placu ako imaju njihove plakate po ordinacijama ako ih preporucuju i sl

    Ja ne zelim znati spol ali muz zeli i to je doslovno prva stvar odkad smo zajedno oko koje se ne mozemo dogovoriti na kraju cu vjerojatno ja popustiti

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Tara, deckić🤗 Čestitam!
    Amelie, ni kod mene jos nista od mucnina.
    Aries, ako ne zelis znati spol, ne gledaj na ekran kad bude uzv. Ako pišo prekrije pola ekrana, i ti ces skužit 😁

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Cure planirate li vi sve ici na mini anomaly scan? To se obavlja od 11.do 13.tj. Ne znam koliko je to bitno, ako neka zna vise o tome bila bih zahvalna da napise :)

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    tara čestitke na dečkiću! <3

    Meni sigurno prenatali nemaju veze s mučninama jer pijem iste kao i kod prve trudnoće (Novalac) a tada nisam imala ni M od mučnina :D
    Tarry mini anomaly scan se radi uvijek u tom periodu i tvoj ginekolog će ti ga sigurno napraviti. Uz anomaly scan (uzv) ide i kombinirani probir (vadi se krv) gdje se gleda koliki su rizici kromosomopatije. Kombinirani probir možeš i ne moraš obaviti, ali mini anomaly će ti sigurno gin odraditi. 
    —-
    Muku mučim s mučninama i dalje… Dana sidem kupiti kilo đumbira i ribat ću ga i kuhati svaki dan. Ne znam što više. 

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Hvala vam! Samo sam htjela provjeriti je li se to radi uvijek ili je po izboru. Ja sam se i narucila privatno jer moj ima jako loš ultrazvuk tako da svakako cu ici no nije mi moj doktor to tako ozbiljno predstavio. Hvala jos jednom :)

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Heelou, evo i mene s pregleda.  
    7+1, beba odgovara 7+0, srce kuca sve je super. 🥰
    Sta se hematoma tice, poceo se apsorbirati, duplo manje se vidi i ginekolog je rekao da ga do iduceg pregleda sigurno nece biti. I dalje cu usporeno, nema dizanja teskog, odnosa, naprezanja itd.. 😁 dobila uputnice za krv, urin i krvnu grupu.
    Iduci pregled je za 4 tjedna kad cu bit 11+1 i rekao je da  cemo tad radit double i papu. Double je isto sta i mini anomaly? Drukcije mi je bilo proslu trudnocu u privatnog pa nisam sigurna jesam sad sve dobro pohvatala.
    Poz cure i drago mi je i na vasim dobrim pregledima i neka nam svima i dalje bude dobro ❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    E i da, rekao mi je ginekolog da popijem jos ovo duphastona sta imam i da vise ne trebam uopce. A imam za otprilike 4-5 dana. Citam po forumima da sve zene nastavljaju pit i nakon sta hematom nestane i to skoro do 20. Tjedna.. ne znam, trebala bi vjerovat ginekologu ali nekako me strah prestat ga pit 😞 ima ko iskustva sa tim?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu


    Kokoloo

    Heelou, evo i mene s pregleda.
    7+1, beba odgovara 7+0, srce kuca sve je super. 🥰
    Sta se hematoma tice, poceo se apsorbirati, duplo manje se vidi i ginekolog je rekao da ga do iduceg pregleda sigurno nece biti. I dalje cu usporeno, nema dizanja teskog, odnosa, naprezanja itd.. 😁 dobila uputnice za krv, urin i krvnu grupu.
    Iduci pregled je za 4 tjedna kad cu bit 11+1 i rekao je da cemo tad radit double i papu. Double je isto sta i mini anomaly? Drukcije mi je bilo proslu trudnocu u privatnog pa nisam sigurna jesam sad sve dobro pohvatala.
    Poz cure i drago mi je i na vasim dobrim pregledima i neka nam svima i dalje bude dobro ❤️


    Odlično <3 
    Još će i taj hematom nestati i sve super!
    Double je kombinirani probir, da. Uzv anomaly scan + vađenje krvi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.