🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Mateja32

    Sanjalica5 sretan minić bebacu
    Dali kod vasih beba ima sto novog od napredka? Pedijatrica nam na Go i tek za 2 tj idemo na onaj sistematski s 9mj sto se ide.Al Teo jos sw nije posjeo ,niti na cetveronoske


    Mi sjedimo ali puzemo unazad a za naprije jedva dva koraka i sjedne.Probaj pitati za sjedenje kad budes isla,dobro pa imate sistematski mi smo imali sa 6 mj i poslije tek sa godinu dana,to mi je bas bezveze.

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    SweetDream15

    Sretan minć bebama ❤️
    Kod nas L već tri dana pokušava sjesti i juče se uspila prvi put posjesti i sad ne odustaje od tog. 🥳 Vojničko puzanje svuda po kući i to baš ekstra brzo 🤣


    Bravo za L, napredna je ona a i mami je veselo ako je tako brza🤣😅😀

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar sanja0508

    sanja0508

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Hvala curkama. Evo vec 8 mj joooj kako leti vrijeme. 😪 Sanjalice pusu veliku vam saljemo. ❤
    Kod nas je veselo i puza i dize se i sjedi. I sada po novom ustaje se uz namjestaj i udara po televizoru. 🤦 Trcim stalnoooo za njim. 
    Ima 6 zubica, 2 su izasla u 2 dana bas se izmucio i sebe i nas, cak sam mu i malo sirupa dala jer se stalno budio i plakao. 
    Sa kasicama i dalje muku mucimo. Povrce mi ne voli nikako, voce obozava. I to vam je to kod nas, jedva cekam da idemo na more da vidim kako ce reagirati. 

    Ja 33 godina, MM 31
    15.2.2021 + 🤞❤
    2.5.2021- stiže dečko 💙💙
    31.10.2021. dobro došao ljubavi mala💙💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    daniella2207

    Mateja32

    Sanjalica5 sretan minić bebacu
    Dali kod vasih beba ima sto novog od napredka? Pedijatrica nam na Go i tek za 2 tj idemo na onaj sistematski s 9mj sto se ide.Al Teo jos sw nije posjeo ,niti na cetveronoske

    Mi sjedimo ali puzemo unazad a za naprije jedva dva koraka i sjedne.Probaj pitati za sjedenje kad budes isla,dobro pa imate sistematski mi smo imali sa 6 mj i poslije tek sa godinu dana,to mi je bas bezveze.


    Ma sjedi on kad ga ja posjednem,ali sam se jos nije posjeo iz ležeceg položaja, nego iz polulezeceg 

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • sunce7

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Mateja
    Mi jos ne sjedimo
    Bili smo kod pedijatra pitala nas zasto smo dosli🤦‍♀️ to je kao sve u granicama normale.
    Ide na koljena,kad je nesto zanima onda se odize i na noge.
    Puze imaju sigurno vise od dva mj, jos vojnicki, nekad pravilno,brza je pogotovo kad se frizider otvori🤣🤣🤣
    Super da je rukica dobro.
    Sretni minici velikim bebamaa🤍

    [lilypie.com]

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Moju je danas uvatila viroza, danima vec curka nos al samo smo čistili i to je to. Jutros se probudila gori sva, temp 39° .. odmah tuširanje i paracetamol i spala na 37.5 . Nakpn dvs sata se povisila opet na 39 i odma smo isli u bolnicu i fr je pregledala, poslusala, bas je bila vruca i srce joj se uzlupalo zbog tog. Dali joj ibuprofen i vadili krv pa cekali nalaze, u nalazima krvi viroza, neznaju koja točno. Rekla da uzmemo taj sirup i kapi za nos u ljekarnoj, u slucaju povisenja da bas ne spada da dodemo opet, a u pon kontrola kod njenog ped. 
    Odma nakon tog temp spala na 36.6 super, kad ono pridveče opet gori 39.3 odmah kupanje, sirup za temp jedan pa poslie drugi i hladne obloge i spadne opet na 36.7 🙈 
    Ona jadna cili dan vesela bez obzira na sve i dosta aktivna, i igra se i smije, nije bas nesto grintala, bas joj se divim hrabrica moja ❤️ 
    I evo sad joj provjeravam svako malo, u slucaju opet povisenja idemo na hitnu. 

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • sunce7

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Kako je L?? 
    Nadam se da je danas bez turice 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    sunce7

    Kako je L??
    Nadam se da je danas bez turice 🥰


     Sinoć se probudila oko 3 i imala je opet 39°, pa sam ju istuširala, dala sirup i hladne obloge i onda je opet spala pa je zaspala. Jutros kad smo se probudili opet je malo gorila oko 38 je imala i opet isti postupak sve i snizila se i evo sad je nema, izigrala se do maloprije i sad spava.  🙄 Dobro se znoji šta znači da sve izlazi vanka iz tijela,  to mi je drago. Sutra pregled kod ped pa cemo vidit šta kaže ☺️

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Obavezno urin traži ako tako naglo skače

    Evo i nas. Ja se zaboravila javljat. Bili u Slavoniji 2 tjedna i ode vrijeme. Moj je posjeo sa 9.5mj. Ustaje se i hoda uz namještaj. Hvata se od stolice do stolice. Nema više padanja. Penje se na stepenice i silazi u rikverc. Isto silazi i sa kauča sam. Baš mi je naglo narastao. 

    https://ibb.co/vXQvzQT [ibb.co]
    https://ibb.co/Y8fP55Z [ibb.co]

    Seka ga obožava a i on nju. Neopisiva ljubav. Tata nam je na brodu. I dalje smo sami sami. Dobro smo se snašli iako zna bit teško psihički barem meni. Tata nam dođe prespavat 1 dan pa se kratko vidimo. Sad ga nismo vidjeli 3 tjedna pa je baš bilo veselje. 
    Zdravi smo fala Bogu i veselimo se novim pobjedama

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Što se hrane tiče mi smo jaje uveli. Da mogu radit polpetice od povrća. Nema zasad na ništa reakciju osim na gljive preko mob mlijeka. Jogurt sam dala gutljaj i pojavile se 2 točkice na trupu al vidjet ćemo još.
    Što se stomaka tiče ja vježbam od 3.mj redovno 2x tjedno i svejedno kao da sam 4mj trudna a radimo vježbe za zatvaranje dijastaze uglavnom. Ostalo mi je prst i pol između trbušnih tako da je to rezultat ostalog stomaka. Nadam se da ću s vremenom uspjet to s vježbom sanirat. Ne sekiram se s obzirom da uopće stignem vježbat doma dok me mali jaši

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.