🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Plavabosanka sretan 9.minic Matiasu

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    plavabosanka

    Daniela2207 jaoo vidi repića kod Korine 😍😍 pa pričala bi curka s ljudima 😂🤣🙉
    Buhtlica34 ovisi o danu nekad bi se samo nosao, i ugl ne želi biti sam jako traži pažnju i spavanje mu je dalje omiljeno na meni🙈 nadam se da će vam zubići što brže i bezbolnije izbitu❣

    Evo i Matiasa na plivanju(ovo je prije cca mj dana slikano)https://ibb.co/Ytd9y3z [ibb.co]


    Da ima kosice bas…
    Sretan 9.minić Matiasu🥳
    Pricala bi ona da,do prije dva tjedna je imala fazu da bi se cak rasplakala na neke nepoznate ljude,a sada samo gleda ljude i smije im se zove ih,pa ako ne obrate paznju im se pocne derati,show🤣 tu neznam na koga je,na mene nije sigurno🤣

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar plavabosanka

    plavabosanka

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    Lollypop

    Eeej bebice se brckaju i uzivaju, mi cemo sljedeci tjedan na more i ja jedva cekam 😊😊
    Teo se posjeo, treba mu valjda 5 minuta da sjedne ali uspije i onda je odusevljen, pljessce, smije se 😅
    Sve je brzi u tom vojnickom puzanju pa je svugdje, sekine stvari su puno bolje za zvakanje i lupanje.. Veselo nam je


    Ajme bravoo Teo, veliki dečko❣

    👱🏻‍♀️ 23y 👩🏼‍🦲 33 y 👩‍❤️‍💋‍👨 - 6/13
    💍- 12/20 👰🏼🤵🏻 - 06/21
    Missed ab 6 w- 11/'19 👼🏻
    Poslije kiše uvijek dolazi duga❤️🤰🏻 ➕ 22.01.'21🌈 30.04. - saznajemo da stiže dečkić 💙 ~ Termin: 29.09. 🤞🏻🥰 🧚🏻‍♀️
    24.09. 08:32 Stigla naša duga-Matias, 50cm 3380g 💙🌈

  • Avatar plavabosanka

    plavabosanka

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    Mateja32

    Plavabosanka sretan 9.minic Matiasu


    Hvalaa i Teu sa zakašnjenjem❣💋

    Mi smo se do sad svaki mjesec slikali, a danas sam sva bez ideja. Još je vani kiša, pa mi je nikakav dan. 

    👱🏻‍♀️ 23y 👩🏼‍🦲 33 y 👩‍❤️‍💋‍👨 - 6/13
    💍- 12/20 👰🏼🤵🏻 - 06/21
    Missed ab 6 w- 11/'19 👼🏻
    Poslije kiše uvijek dolazi duga❤️🤰🏻 ➕ 22.01.'21🌈 30.04. - saznajemo da stiže dečkić 💙 ~ Termin: 29.09. 🤞🏻🥰 🧚🏻‍♀️
    24.09. 08:32 Stigla naša duga-Matias, 50cm 3380g 💙🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Večer cure 
    Mi smo opet bolesni 😢 stariji konačno  ne ide u vrtić do jeseni i nekako se nadam da ćemo imat 2 mirna miseca. 
    Nadam se…
    Sinoć sam spavala od 3-6 i to je to, bas sam umorna a on jadničak cili dan nervozan 
    Osim dok smo se predvečer spustili do plaze pa sam ga pustila da “puzi” po žalu, ajme srice njegove 😂🥰
    Daniella samo vi uživajte 🥰
    Sunce ako se pokušavala posjest onda sigurno bude uskoro, oni stvarno preko noći sazriju za neke stvari 🙃
    Plavabosanka sretan veliki 9. Matiasu, bas je veliki dečko 🥰
    Joj ja bi malo kiše, ovdje je bas užasno vruće i sparno 😫
    Lollypop oooo pa čestitke Teu na posjedanju 🥰🥰 🥳 sad će on i pravilno puzanje ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Jutro, gdje ste kupile gornji dio kupaćeg,a da drzi sve na mjestu? Jucer sam obišla trgovine i ne paše mi ni jedan,ono sto bi odg nema vel.

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Mateja32

    Jutro, gdje ste kupile gornji dio kupaćeg,a da drzi sve na mjestu? Jucer sam obišla trgovine i ne paše mi ni jedan,ono sto bi odg nema vel.


    Ja nisam kupovala ove godine 
    Uskočila sam u stari 

    Endzruee sretan veliki 10. Ljepotanu ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar sanja0508

    sanja0508

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    samo da vas malo pozdravim prije spavanja. prezivili smo vikend u svatovima. izdrzao je do nekih 12 i 15, pola 1. (zaspao je tamo 2 puta po 45 min, ali onda smo otisli u apartman) po meni sasvim dovoljno, mali zaspao, a muz i ja jos gledali film 😂😂 uzivancija 😍
    Sanjarka kako ste, jeste jos bolesni?
    Mateja kakav gornji dio, imam jos 9kg za skiniti da licim na nesto hahahahaha
    ove godine cu si jednodjelni uzeti (mrzim ih) ali imam stomaka, sala, debljine, svegaaa…sve ono sto nisam smjela radi gestacijskog dijabetesa jesti u trudnoci sam jela prva 3 mjeseca nakon poroda i dobro mi se odbilo od glavu. 
    kako ste vi ostale? 
    pusu saljemo. 

    Ja 33 godina, MM 31
    15.2.2021 + 🤞❤
    2.5.2021- stiže dečko 💙💙
    31.10.2021. dobro došao ljubavi mala💙💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    sanja0508

    samo da vas malo pozdravim prije spavanja. prezivili smo vikend u svatovima. izdrzao je do nekih 12 i 15, pola 1. (zaspao je tamo 2 puta po 45 min, ali onda smo otisli u apartman) po meni sasvim dovoljno, mali zaspao, a muz i ja jos gledali film 😂😂 uzivancija 😍
    Sanjarka kako ste, jeste jos bolesni?
    Mateja kakav gornji dio, imam jos 9kg za skiniti da licim na nesto hahahahaha
    ove godine cu si jednodjelni uzeti (mrzim ih) ali imam stomaka, sala, debljine, svegaaa…sve ono sto nisam smjela radi gestacijskog dijabetesa jesti u trudnoci sam jela prva 3 mjeseca nakon poroda i dobro mi se odbilo od glavu.
    kako ste vi ostale?
    pusu saljemo.


    Ma ne stanu mi sike u proslogodisnji 😂 pune mljeka, jedna veca od druge, ujutro jedna veličina, popodne druga kad izvuće.

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • Avatar plavabosanka

    plavabosanka

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 jadni vi. Želim brzo ozdravljenje. Nadam se da je danas već bolje❣💋
    Sanja0508 super ste uživali znači😍 
    Mi smo subotu proveli cijelo popodne u šopingu, ja sam bila krepana čim smo kretali kući užas. A u nedjelju smo opet skitali, bili na roštilju i proveli cijeli dan u prirodi pa je bebač čak čitavu noć prespavao. Izgleda da mu godi sunce. 
    Mateja32 ja sam ove godine baš problem s kupaćim. Sise su mi isto pune mlijeka, a dupe mi se smanjilo i nema šanse da stanem u prošlogodišnji(tad mi je trebao M donji dio a sad je obrnuto)🙈🙈 našla sam u Kiku neki sa žicom. Prošli vikend sam ga nosila na bazene pa kad je isisao jednu sisu izgledalo je katastrofa al briga me🤣🤣

    👱🏻‍♀️ 23y 👩🏼‍🦲 33 y 👩‍❤️‍💋‍👨 - 6/13
    💍- 12/20 👰🏼🤵🏻 - 06/21
    Missed ab 6 w- 11/'19 👼🏻
    Poslije kiše uvijek dolazi duga❤️🤰🏻 ➕ 22.01.'21🌈 30.04. - saznajemo da stiže dečkić 💙 ~ Termin: 29.09. 🤞🏻🥰 🧚🏻‍♀️
    24.09. 08:32 Stigla naša duga-Matias, 50cm 3380g 💙🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.