🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Mateja31 sretan 9. Minic tvom slatkišu 🥳🥳🥳

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Plavabosanka pozz nismo te dugo culi,ali Matias fino raste,veliki decko bome🤗
    Posjedanje-mojoj prijateljici je fizijatar rekao da je bitno da kada ih stavis u sjedeci polozaj da sjede da se ne ruse a da nema veze ako se ne sjednu same da hoce pomalo,ona je isla na vjezbe s malom jer je imala skoro godinu dana i nije sjedila ni kada bi je ona stavila,ali kroz par terapija je pocela sjediti.
    Sunce joj kako ona lijepo pliva u Fredovom,Korina bude dobra 2 min i onda hoce da je uzmem,malo se boji a bez koluta bi samnom bila satima u vodi.
    Mateja31 sretan 9.minić Teu🥳
    Evo mi odmaramo,ovaj tjedan smo u Rijeci na nekom festivalu,prva noc je prosla super Korina je zaspala u kolicima oko 21:30 i do jutra spavala,sada se s prozora malo dere na ljude,otkrila je da ima glas i samo vristi kada je sretna🤭🤣 https://ibb.co/44K9sXG [ibb.co]

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Plavabosanka, baš lijepo da si se malo javila, bebač je veeeeeliki, svaka čast 💕 nadam se da ga ne nosas puno hehehe
    Kod nas je stanje takvo da niču 2 zuba, gornja lijeva jedinica i donja desna. S obzirom na to, Mila je još odlična. Nema puno plakanja, spava super od kad smo tu, nakon početkom stresa kad smo došli, sad mi djeluje kao drugo dijete! 

    [tickerfactory.com]

  • sunce7

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Ma ova moja nece da sjedi ni kad je ja posjednem par puta sam samo kao pokusala i odustala jer vidim da joj nije ugodno.
    Par puta je i sama kao krenula se posjesti
    Skroz kratko i odmah nazad na leda. Jednostavno mi se cini da nije spremna. 
    Mateja 
    Prvi put sam je totalno pogresno stavila,bila je na ledima😂 i tad je bas uzivala
    Sad sam joj stavila dok je bila u krilu muzu, nekako sam je nastimala da su joj rukice preko iako je i ona kasnije malo upala.  Cim je upala nije mogla vise slobodno rukicama i nogama mlatarati 😂
     A  i nezgodno ga skroz napuhati🤦‍♀️

    [lilypie.com]

  • sunce7

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Samomalo me je pitala za kolut😂
    Daniella divan pogled😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar plavabosanka

    plavabosanka

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    sunce7

    Ma ova moja nece da sjedi ni kad je ja posjednem par puta sam samo kao pokusala i odustala jer vidim da joj nije ugodno.
    Par puta je i sama kao krenula se posjesti
    Skroz kratko i odmah nazad na leda. Jednostavno mi se cini da nije spremna.
    Mateja
    Prvi put sam je totalno pogresno stavila,bila je na ledima😂i tad je bas uzivala
    Sad sam joj stavila dok je bila u krilu muzu, nekako sam je nastimala da su joj rukice preko iako je i ona kasnije malo upala.Cim je upala nije mogla vise slobodno rukicama i nogama mlatarati😂
    Ai nezgodno ga skroz napuhati🤦‍♀️


    Jel u tom kolutu može mlatiti i rukicama ? Mi imamo neki kolut (stavim vam sliku dolje) al nisam baš zadovoljna, on skroz kako je težak ode naprijed pa ga grize pije vodu 😂 a i ne može mlatit rukicama a vidim da mu je to baš zanimljivo. Jel neka od vas možda ima onaj kolut oko vrata što ide?

    👱🏻‍♀️ 23y 👩🏼‍🦲 33 y 👩‍❤️‍💋‍👨 - 6/13
    💍- 12/20 👰🏼🤵🏻 - 06/21
    Missed ab 6 w- 11/'19 👼🏻
    Poslije kiše uvijek dolazi duga❤️🤰🏻 ➕ 22.01.'21🌈 30.04. - saznajemo da stiže dečkić 💙 ~ Termin: 29.09. 🤞🏻🥰 🧚🏻‍♀️
    24.09. 08:32 Stigla naša duga-Matias, 50cm 3380g 💙🌈

  • Avatar plavabosanka

    plavabosanka

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    Daniela2207 jaoo vidi repića kod Korine 😍😍 pa pričala bi curka s ljudima 😂🤣🙉
    Buhtlica34 ovisi o danu nekad bi se samo nosao, i ugl ne želi biti sam jako traži pažnju i spavanje mu je dalje omiljeno na meni🙈 nadam se da će vam zubići što brže i bezbolnije izbitu❣

    Evo i Matiasa na plivanju(ovo je prije cca mj dana slikano) https://ibb.co/Ytd9y3z [ibb.co]

    👱🏻‍♀️ 23y 👩🏼‍🦲 33 y 👩‍❤️‍💋‍👨 - 6/13
    💍- 12/20 👰🏼🤵🏻 - 06/21
    Missed ab 6 w- 11/'19 👼🏻
    Poslije kiše uvijek dolazi duga❤️🤰🏻 ➕ 22.01.'21🌈 30.04. - saznajemo da stiže dečkić 💙 ~ Termin: 29.09. 🤞🏻🥰 🧚🏻‍♀️
    24.09. 08:32 Stigla naša duga-Matias, 50cm 3380g 💙🌈

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Eeej bebice se brckaju i uzivaju, mi cemo sljedeci tjedan na more i ja jedva cekam 😊😊
    Teo se posjeo, treba mu valjda 5 minuta da sjedne ali uspije i onda je odusevljen, pljessce, smije se 😅
    Sve je brzi u tom vojnickom puzanju pa je svugdje, sekine stvari su puno bolje za zvakanje i lupanje.. Veselo nam je

  • sunce7

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Plavabosanka koji slatkis😍😍😍😍😍
    Moze mlatarat fino 😍 jer se nagne naprijed kad se pravilno postavi pa moze rukicama dohvatiti vodu🥰

    [lilypie.com]

  • sunce7

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Bravo za Tea 😍😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.