🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Pošto su nase nestrpljive i tvrdoglave jesenske bebe pocele pristizati na veliko, red je da dobiju svoju temu 😁🍁🍂🍁🎉♥️💙💜

    Puno veselih stranica nam želim 🥰

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Misic Cestitam, neka je ziva i zdrava i tebi zelim brz oporavak❤❤❤❤❤❤❤ 
    Sanjarka predivan setic, i vezica za dudu i gricko😍 s ti isto sa svojim trbusicem.
    Meni je malac u 29+2 imao 1350g i rekla je da je sve kako treba biti. Nekako mi se moj trbuh cini mali naspram drugih ali opet s druge strane nismo sve iste i ako su rekli da je sve ok, vjerovat cu u to 😁😁 ali raste osjetim po kicmi, sve me vise boli a trbuh kako se stalno gledam mi uvjek isti😂 ali netko tko me ne vidi po tjedan dva kaze kako je narastao.

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    🥰 čekamo

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Missy88

    🥰 čekamo


    ♥️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Mišić

    Mišić

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Kiky hvala ti!! 🥰🥰
    Jesenske bebe su pocele pristizati s praskom,heheheh. 😊😆 cekamo vas!

    [lilypie.com]

  • Avatar Mišić

    Mišić

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Missy kako vam ide dojenje? Meni su se danas pocele puniti i mlijeko dolazi, nadam se samo da se nece previse stvrdnuti. 🙈🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Mišić

    Missy kako vam ide dojenje? Meni su se danas pocele puniti i mlijeko dolazi, nadam se samo da se nece previse stvrdnuti. 🙈🙈🙈


    Meni je negdje 3. dan doslo mlijeko i kako je ona jedva jela, do navecer sam mislila da se mi se raspuknut sise. Vec sam mislila da mi upala ne gine, ali su mi sestre napokon objasnile sto mogu pa se masirala pod tusem, malo izdajala, drzala hladne obloge pa se smirilo. Kad je ona polako pocela jesti bilo je lakse, dio vremena se izdajala u casicu pa bi joj sestre dale dok je ona bila na suncanju. Ali evo, od kad smo doma, sve vise papa i ok nam ide. Iako i dalje koristim sesirice, jos od bolnice mi je bilo tako lakse kad bas nije surađivala. Sad ni ne znam hoce znati bez njih 😅
    Tebi? Iako si ti vec iskusna 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Mišić

    Mišić

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Oooo, bravoo! To je odlican pocetak dojenja, nadam se da ce vam se tako i nastaviti. 🥳
    Meni je jucer doslo mlijeko, ona papa , ali su mi danas isto postale tvrdje pa me to malo brine. 🙈 i jutros sam se napokon smjela istusirati pa sam ih malo masirala pod tusem. Naaaadaaam se da nece nastati upala. 
    Iiih, iskustvo, ali opet novi pocetak. 🙈🙈😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Mišić

    Mišić

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Eh, sesirici. Jedi ih probala maknuti? Je li prihvaca i bez njih ili ne? Kroz njih se moze nagutati zraka pa da vam ne bi kasnije bilo zbog toga problema s grcevima

    [lilypie.com]

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Ja stvarni nemam iskustva, ali sam bila sigurna da ce to biti upala cim su tako tvrde j bolne, sestra je opipala i rekla da nece. Mozda da i tebi provjere. Super ako se mozes tusirati, pomaze masaza pod toplom vodom i usput ispusti visak i nakon dojenja hladan oblog. Meni je vec iduci dan bilo puno lakse.
    Nisam ni probala bez sesirica, napokon je pocela jesti kako treba i strah me bilo da nece htjeti, znati. Ili da ju ja necu znati pravilno namjestiti 😅
    Kako si ti? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.