🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Mateja32

    Vecer,zene u brigi sam.Mala mi nagazila na Teovu ruku,bio je na trbuhu na podu,i oko njega bila unazqd išla i nogom mu rukicu nagazila,podlakticu.Plako je i smirio se, okupala ga,nahranila i koristio je ruku.Bilo je malo crvena koža poslje se povuklo.Strah me da nije napuklo,iako se igrao i koristio nju.Vidjet cu ujutro dali nece bit plavo i hoce li normalno koristiti rukicu, ako bude cudno odmah doktorica


    Jutro, kako je Teova rukica? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SamoMalo

    SamoMalo

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Da je napuklo, već bi on urlikao 
    Moj stariji stvarni pazi bracu al ga isto malo malo zvekne, srusi, lupi.. mislim sve slucajno, u zaru igre
     ali ako 300x dnevno ne kazem pazi na bracu

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Pozz cure evo nas nakon par dana partijanja po Rijeci, super nam je bilo na festivalu a Korina bi sve prespavala u kolicima,nije joj smetala muzika, a mi se vratili kuci s osvojenom nagradom😊
    Mateja 32 ja nisam kupovala ,stanem u one od prosle  godine,ali evo bas trazim nesto jer cice vise ne stoje kao prije pa moram neki drugi oblik uzeti gornjeg dijela🤣
    Kako rukica?
    Sanja0508 pa super ste prosli u svatovima i niste se ni vi premorili onda👍
    Plavabosanka mi isto nismo imali jos nikakvu reakciju na hranu ali jaje nisam jos uvela.
    Sanjarka88 sretan 8.minic u zakasnjenju,presladak deckic je to💙
    Trbuh i kile-ja sam se vratila na svoju kilazu od prije trudnoce, i trbuha također nemam nista,je da nije cvrst kao kada sam trenirala ali je bar ravan🤣 kako nemam pojma,ocito dobri geni jer tamanim sve zivo,jedem kasno navecer sve po cemu bi trebala imati bar +10 kg🤣😅

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mislim da je dobro ruka, jer nije poplavilo ni nateklo,on se ne žali, uzima stvari u nju.Nez dali mi se cini ali kao da nju manje koristi od desne,ili ja umisljam.

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Mateja32

    Mislim da je dobro ruka, jer nije poplavilo ni nateklo,on se ne žali, uzima stvari u nju.Nez dali mi se cini ali kao da nju manje koristi od desne,ili ja umisljam.


    Ma vjerovatno je sve u redu,ne brini,zalio bi se on da ga boli😉

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Sanjalica5 sretan vam 9.minic🥳🥳🥳

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Mateja32

    Mislim da je dobro ruka, jer nije poplavilo ni nateklo,on se ne žali, uzima stvari u nju.Nez dali mi se cini ali kao da nju manje koristi od desne,ili ja umisljam.


    Ma uredu je to, ne bi ti on bio miran i uzimao ista da ga boli 💞
    Sanjalica5 sretan vam minić 💝🎊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjalica5 💙🤱👩‍🍼👩‍👦💙

    Sanjalica5 💙🤱👩‍🍼👩‍👦💙

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Hvalaaa cureee ❤❤ i mi zelimoo sretan minic svim bebama koje danas slave a posebno nasem Leonu ( Sanja0508 ) ❤❤❤

    12/20 Biohemijska 💔
    28.01.2021. ➕
    Termin 30.09.2021.
    Rodio se nas prvenac. 01.10.2021. 💙 💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Sanjalica5 sretan minić bebacu 
    Dali kod vasih beba ima sto novog od napredka? Pedijatrica nam na Go i tek za 2 tj idemo na onaj sistematski s 9mj sto se ide.Al Teo jos sw nije posjeo ,niti na cetveronoske 

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Sretan minć bebama ❤️
    Kod nas L već tri dana pokušava sjesti i juče se uspila prvi put posjesti i sad ne odustaje od tog. 🥳 Vojničko puzanje svuda po kući i to baš ekstra brzo 🤣  

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.