🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Ja sam sitna pa stanem u one iz srednje 🤣🤣🤣🤣
     i 2 week abs shred je sredio trbuh 🙈
    Kako prezivljavate ove vrucine? 

  • Avatar plavabosanka

    plavabosanka

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    Lollypop

    Ja sam sitna pa stanem u one iz srednje 🤣🤣🤣🤣
    i 2 week abs shred je sredio trbuh 🙈
    Kako prezivljavate ove vrucine?


    Hahah jooj ja iz osnovne još🤣🤣🤣🙉 

    Kod nas je kiša ovih dana pa je super, al vrućine su mi baš mučne em smo u potkrovlju užas, a ja se nakon porod strašno znojim. Najgore kad se nešto kuha to je onda još gore. 

    Jel neka od vaših beba reagirala na neku namirnicu? 

    Meni se čini da je alergičan na bjelanjak jer smo jučer ponovno povraćali i to u mlazu, užas 😔

    👱🏻‍♀️ 23y 👩🏼‍🦲 33 y 👩‍❤️‍💋‍👨 - 6/13
    💍- 12/20 👰🏼🤵🏻 - 06/21
    Missed ab 6 w- 11/'19 👼🏻
    Poslije kiše uvijek dolazi duga❤️🤰🏻 ➕ 22.01.'21🌈 30.04. - saznajemo da stiže dečkić 💙 ~ Termin: 29.09. 🤞🏻🥰 🧚🏻‍♀️
    24.09. 08:32 Stigla naša duga-Matias, 50cm 3380g 💙🌈

  • Avatar Sanjalica5 💙🤱👩‍🍼👩‍👦💙

    Sanjalica5 💙🤱👩‍🍼👩‍👦💙

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Moj nije jos ni na jednj namirnicu reagovao ( hvala Bogu 🙏)…a ja jaje ne planiram do godine dana da mu uvodim 🤷‍♀️ tako me je i babica savjetovalaa aa i dosta sam citala o tome da bolje poslije godine 🤷‍♀️ tako da cemo jaje ostaviti da malo ceka…

    12/20 Biohemijska 💔
    28.01.2021. ➕
    Termin 30.09.2021.
    Rodio se nas prvenac. 01.10.2021. 💙 💙

    [lilypie.com]

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Book curee, dugoo se ni mi nismo javile.. 
    Kod nass u zadnje vrime neka nervoza, bez mene nemože nikako , đaba nam i tata 😅 jedino moa mama zna kako s nnom i uspava ju bez problema. 
    Baš je puno hiperaktivna, znači ne pristaje ludovat. Spava okej po danu al baš dugo nekad triba da zaspe i čim krenem nešto obavljat gotovo kao da zna 🙈 
    Noću se budi 2x jesti, ujtro se nekad rano baš probudi i nikako opet zaspati. 
    Malo se prehladila, nosić svaki dan čistimo, tempice i kašlja nema sreća. Išli smo nekidan na more, na prvu joj se nije dopalo a onda poslije već je.
    I ja gledala kupiti neki kupaći, na kraju obukla prošlogodišnji tako da 😅 
    Pošto je lollypop spomenula da je sredila trbuh, baš da vas pitam ostale cure kako vi stojite sa trbusima nakon poroda? Moj je još uvik nekako kao u 3-4 mj trudnoće - napuhan i baš me živcira 🙈 kad obučem usku haljinu baš se istakne… 
    Moa je L alergična na jaje i kikiriki tako da za nas tog nema 🤷

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

     Večer cure 🙃
    Toliko je vruće kod nas da stvarno Al stvarno nije normalno
    Živčani smo svi, a Luki je na vrhuncu skoka i bas je ludo i nezaboravno 😅
    Hvala sto brinete 
    Luki je dobro, jedan dan je imao tempicu samo
    Još mu nos svira malo Al dobro je ☺️
    Sta se rekacije na hranu tiče , nije za sada reagirao na ništa 🙏🏻
    Bjelanjak još nismo uveli, samo žumanjak i to je ok
    SweetDream a hoće i ta faza njih uhvatit, strah od odvajanja od mame. Proc će ❤️
    I moj često jede 2 puta noću još uvik , bas jedva čekam da to vise prestane 😅
    Pusa svima od mog osmomjesecnog dječaka ❤️
    https://ibb.co/LCTFGpT [ibb.co]

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    E sta se trbuha tiče
    A moj je ok, nije skroz ravan Al budimo realni nije nikad ni bio 🤣🤣🤣

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar sanja0508

    sanja0508

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Sretan 8 minic Luki 😍 slatkis mali.
    -Na namirnice, povratio mi je batat. Prvi put sam mislila slucajno, drugi put eto opet. 
    -Trbuh mi je uzas. To mi je zapravo najveca muka. Sve ovo ostalo nekako, lice mi je ostalo isto, noge i ruke malo jace, ali trbuh groznooo. Kao da sam 3 mjeseca trudna. Bas ludim kada se oblacim jer se osjecam katastrofa. Pogotovo jer nisam navikla, bila sam mrsava nekada, ali ajde valjda je otici i to jednog dana. Setam svaki dan, krecem se…trazim vremena za vjezbanje duze od 10 minuta. 😂😂

    Ja 33 godina, MM 31
    15.2.2021 + 🤞❤
    2.5.2021- stiže dečko 💙💙
    31.10.2021. dobro došao ljubavi mala💙💙
    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Hello cure!!
    Kod nas paklena vrućina, možemo biti vani do eventualno 9 sati i onda opet nakon 18. A i tad je neizdrživo ako kojim slučajem nešto malo ne puše (kao npr jučer što je bilo, ja sam mislila da ću umrit).
    Tako da ustvari dobro podnosim vrućinu jer sam u kući po klimom pola vremena 😂😂
    A što se kg tiče, ostalo mi još 6 do prije porođajne težine. Stomaka nemam baš, s obzirom koliki je bio u trudnoći, baš me to iznenadilo. Ali sva sam se raširila, bokovi, struk, ramena, cice, užas užas, nikad više neću stati u pola svoje robe nažalost, to me baš snerva kad se sjetim. Evo sad sam kao na nekoj dijetici, odnosno ne večera, pa nadam se da ću barem kilo dva otići dolje. Mene baš briga kak na plaži kome izgledam, najveći mi je problem što sebi nisam zgodna ko i prije..
    A valjda kad ova mala krene u vrtić a ja krenem raditi ću se moći i na treninge vratit. Nadam se. 

    [tickerfactory.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Angell, sretan minić Teu 🎊🎉

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Vecer,zene u brigi sam.Mala mi nagazila na Teovu ruku,bio je na trbuhu na podu,i oko njega bila unazqd išla i nogom mu rukicu nagazila,podlakticu.Plako je i smirio se, okupala ga,nahranila i koristio je ruku.Bilo je malo crvena koža poslje se povuklo.Strah me da nije napuklo,iako se igrao i koristio nju.Vidjet cu ujutro dali nece bit plavo i hoce li normalno koristiti rukicu, ako bude cudno odmah doktorica 

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.