Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Hahaha.. ajme cure hvala :) znaci sve je to normalno ❤❤❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Curke koje ste mi rasvjetljile ovaj fetal doppler sistem hvala puno. Za sad cu se zadovoljiti onda tim sitnim pronalascima, al evo kupim i gel pa probam i s njime. Hvala puuuno!
    Sretno svima, 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Danas ste dobile dar govora, tj. dar pisanja, toliko toga ima da mi preostaje samo citati 😁😘

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Da malo ne pametujem nego nesto veselije. Kupila ja Pepco ove sarene (nesto mi ne da sliku zalijepiti) tetre i to su flanel pelene. Onako kao neke debele krpe. Čisto da znate jer ja plavuša nisam to pročitala. 
    Zašta to služi? Vjerojatno za ispod bebe staviti i tako nesto?

    [lilypie.com]

  • Avatar fritula

    fritula

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Frajla

    Moj master plan je pokupovati robicu sto fali u 8 mj dok su snizenja, a pranje, peglanje i pakiranje torbe cim otvorim porodiljni pocetkom 10 mj (45 dana prije termina). A sad hoce sve biti po planu bumo vidili


    Ovo je I moj plan isto, samo moj porodiljni krece pocetkom 9tog. Mada su snizenja vec krenula I u punom su jeku ali ja posli posla nemam volje jos I shoppingirat.Ako znate da negdje ima jogi plahti za krevetic i ručnika za bebu (100%pamuk) na sniženju javite. Inače ću to sve ili naručiti ili kupiti u 9. mjesec.
    Nadam se da cu I kroz ovih mjesec dva dobiti nazad stvari koje sam proslijedila, znaju da beba stize.
    Ja sam se kupala u utorak i nije mi bilo hladno more.
    Stvarno mi paše plivanje ali mi je muka se igdje u gradu kupat pa se ne kupam baš često.

    [lilypie.com]

  • pahuljicaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Potpisujem svaku rijec.. da, toliko sam bila jadna i ocajna, svi oko mene trudni ( uspjeli od prvi put ), neke poznanice plakala od tuge jer su ostale trudne i nisu znale dal pobacit ili ostavit bebu, a ja pila tablete,cajeve,sirupe,potrosila brdo novaca na to sve, dizala noge u zrak, na zid, imala onaj baby mikroskop, pratila ovulaciju,mjerila temp.svako jutro i jos 100 cuda… ali nema veze, ponovila bi sve jos 1000 puta da moram.. a sad jos malo i nasa beba stize 🤗🤗🤗🤗

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    ❤️❤️❤️❤️ pahuljice

    [lilypie.com]

  • pahuljicaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Eee da. Vidjela danas u Bubamari bambus tetra pelene 70×70,3 komada, 60kn! Nesto malo su ih snizili..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Ajmeee sraaam me rec da sam poslje svog posta otisla lec malo i zaspala kao top do 17h i trgla se kao ma samo sam pola sata kad onoooo ajmee do 17h.. Sve se tjesim kao nisam cijelu noc spavala ali evo to popodnevno spavanje me hvata vec par dana i onda kad zaspim nebi me ni tenk probudio.. Pozeljela se kuhati i jesti bologneze i odem u trgovinu i nema mljevenog mesa.. 🙄🙄🙄🤔🤔🤔😩😩😩😩 Sad sam ljuta jer mi se bas jelo to a sada nemam ideja za nista drugo sto je tako brzo i fino.. 

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Vi cure sa “kvrgama”, di su vam smjestene posteljice? Ja samo osjetim da je na jednom dijelu trbuha tvrdje, a na drugom mekse, ovisi kak je polozen i kaj radi…posteljica mi je sprijeda…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.