Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Dok sam sve procitala 🙈
    Pikulica i Kengurica cestitam vam na borbi, nismo ni svjesni koliko smo blazene mi koje smo lakse dosle do trudnoce, nama je uspjelo vec nakon tri menge.
    Mona i Iva vi takodjer, te sve injekcije plus strah, ali ovaj put ce ce biti sa srecom  🍀
    Ja sam prije ove trudnoce imala spontani i jako se bojala u ovoj trudnoci ali sad se oslanjam na ritanje bebice i to me umiruje, imam i odlicnog doktora koji je u ranoj fazi ove trudnoce imao poduzi razgovor koji je utjecao uvelike na moju psihu i u kojem sam stekla potpuno povjerenje u ono sto radi i zato ga hvalim na sva usta.
    Svi se mi s necim borimo, samo kad cujem druge price moj problem postaje malen.
    Puno mi pomaze i ovaj forum u kojem smo svi u istom kosu i prolazimo iste stvari, gdje nades neku utjehu, razumjevanje ili pak savjet i zato mi je drago da sam uopce i dosla tu. Ja isto volim sve po skolski. Zato puno citam, pitam i sakupljam info. 
    Prosla sam i tecaj teca mi je ulio samopouzdanje jer sam se prije na samu rijec porod bila u stanju srusiti. Sta ces, papak sam za sve sto ima veze sa bijelim kutama 🙈 i jos netko vrlo vazan je moj zarucnik koji mi daje vjetar u leda, umiruje i uz kojeg se osjecam zasticenom. Bez njega bi stopit vec skrenula od kojekavih briga koje si utuvim sa totalno neutemeljenim razlozima.

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    felicita28

    Ne znam kako bi to drugacije objasnila 😂😂😂


    Meni, tocno osjecam to pomicanje, pitala sam doktora prosli put sto je to, veli on tu mu je trenutno guza 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Julie

    felicita28

    Ne znam kako bi to drugacije objasnila 😂😂😂

    Meni, tocno osjecam to pomicanje, pitala sam doktora prosli put sto je to, veli on tu mu je trenutno guza 🙈

    Pa kuzis 😂😂😂 al meni se ponekad te kvrge pojave i kad ga ne osjetim da se pomakao…jer tako i tebi bude? Nekad osjetim pokret i krvgu a nekad samo kvrgu

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    felicita28

    Julie

    felicita28

    Ne znam kako bi to drugacije objasnila 😂😂😂

    Meni, tocno osjecam to pomicanje, pitala sam doktora prosli put sto je to, veli on tu mu je trenutno guza 🙈
    Pa kuzis 😂😂😂 al meni se ponekad te kvrge pojave i kad ga ne osjetim da se pomakao…jer tako i tebi bude? Nekad osjetim pokret i krvgu a nekad samo kvrgu


    Da, to sve bebice nase gurkaju guzom ili cim vec……bas kad sam bila na uzv mi se to dogodilo pa nam je pokazao 🙈🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Julie hvala! Ja si ne mogu zamisliti tugu nakon spontanog tako da i tebi svaka čast. Baš si dobro rekla da svatko vodi neku borbu, srećom svi nadjemo snagu.
    Grizli ako ovo vidis, u tim ranim tjednima je nekad moguce i da uopce ne ulovis. Nikad skoro nisam uspjela da to traje jer bebe imaju puno mjesta i kad su tako male divljaji pa kad ulovis, ulovis na par sekundi i to ti je dosta, to je srceko. Moj dopler ima i zvuk, al dok su tak mali moras dosta poglasniti. Gel uzmi, ja sam iz svoj dobila od te zene od koje sam ga kupila. Da li je on dodao uz to ili ne ne znam. Cim ti uspije dopler iscitati tako oko 140 to ti je bebica. 

    [lilypie.com]

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Ja sam danas bas birlaa boju za zidove djecakove sobe. 🌞😊♥️
    Jedva cekam listopad i da ga upoznam. 
    Narucili smo krevetac, a od mojih dobijamo ormaric i od sestre komodu za presvlacenje.. Jos zele i i brat i sestra da nes poklone, pa kad se smislim rekli su da im samo posaljem sliku. 
    Nije sto su moji, al ♥️
    Kengurice ima onda nas Mpo lavica, kad god zaigra u stomaku ovo cudo, ja se stipam da ne sanjam. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Harry bas tako. Danas je moj jako ziv i sav mi trbuh migolji i bas su mi suze od srece dosle na oči. Taman sam jucer rekla da me ne šoraju hormoni 😱

    [lilypie.com]

  • pahuljicaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Svaka cast vama zenama koje ste prosle mpo! Mi smo taman nakon vise od 2 godine pokusavanja krenuli s testiranjima i odmah plus 😂😂  evo nas u 27 tt i zapravo jos nisam svjesna da cu postat MAMA i da ce me netko zvati MAMA 🙂
    Sutra krecemo u neku malo vecu kupovinu tak da mozemo na miru provest 8.mjesec na moru, vratimo se na kopno i da nam ostane samo spakirat torbe za bolnicu…
    Ogtt nalaz dosao i uredan je. Batb urina sterilan, nema e.colli i malo sam sad mirnija 😊😊

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Pahuljice e to je bas neopisiva sreca, vec si si sav jadan i spremas se doktorima i onda te bebač iznenadi. Ma divno. Meni frendica sad sve to prolazi i zasad bezuspjesno i bas mi je tesko za nju. Mislim da je svaka zena zasluzila da osjeti ovu srecu, al eto i svatko je zasluzio da hoda pa ne hoda itd pa onda skuzis da nije ni to najgore na svijetu. Ma zivot je lijep i bez djece, a sigurno da ti ga oni jos dodatno oplemene. 

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Da felicita, i kod mene su se poajvljivale te “kvrge”. Najgore kad se ispod rebara smjesti nekak, ne mozes sjedit onako pogrbljeno, bas smeta 😆 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.