Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Znaci, ja sam prvo mislila da se on to guzi kad mi je pocelo prije neka 2 mj. Onda sam prije mj dana zakljucila da su BH. E sad vise ne znam ni sama 🤔
    Znam samo da je danas vrtirep i da ga cijelo vrijeme osjecam dosta visoko, a tu bi trebale biti nogice i eventualno guzica 😄 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ma i ja sam jos uvijek u neodumici sto je, al kad se sada bas izboci trbuh mi ode na drugu stranu onda znam da se guzi, a nogice osjecam kada mi po zeludcu mlate 😂😂

  • Avatar Dinah

    Dinah

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Iva2

    pahuljicaa

    Potpisujem svaku rijec.. da, toliko sam bila jadna i ocajna, svi oko mene trudni ( uspjeli od prvi put ), neke poznanice plakala od tuge jer su ostale trudne i nisu znale dal pobacit ili ostavit bebu, a ja pila tablete,cajeve,sirupe,potrosila brdo novaca na to sve, dizala noge u zrak, na zid, imala onaj baby mikroskop, pratila ovulaciju,mjerila temp.svako jutro i jos 100 cuda… ali nema veze, ponovila bi sve jos 1000 puta da moram.. a sad jos malo i nasa beba stize 🤗🤗🤗🤗

    Ooo, znam taj osjecaj.. I ja sam nakon 4 godine i svakakvih mogucih pripravaka ostala trudna i onda smo na sva zvona to objavili.. Najveca greska, jer se u 12 tjednu dogodio spontani🙈
    Al evo, hvala Bogu, opet smo uspjeli. Sad pusemo i na hladno, jos nista ne zelim pripremati za bebicu, a onda osjecam griznju savjesti jer prijateljice koje su manje trudne vec imaju veliku vecinu spremno.🙈
    Ma uzas, bas taj spontani unisti psihu.😔
    Srecom, vise od pola je proslo, bebica se tu i tamo javi pa mi srce zaigra od srece. Jeeedva je cekam upoznati❤️❤️❤️


    Zao mi je :( Neke od nas nikad ne saznaju zasto se spontani dogodi.. Ja sam imala dva. Jedan u 9tt i drugi u 12tt. Ostavi traga na nama, ali bitno je preboljeti. Vjerujem da cemo sresti nase malene jednog dana ❤️
    A do onda uzivajmo u ovim divnim bebinim udarcima koji ce postajati sve snazniji 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    ayla

    Ma i ja sam jos uvijek u neodumici sto je, al kad se sada bas izboci trbuh mi ode na drugu stranu onda znam da se guzi, a nogice osjecam kada mi po zeludcu mlate 😂😂


    Taman kad sve skuzimo, onda cemo roditi 😄 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Da napisem nesta za vas kraljice koje se borite za trudnocu i koje ste svasta prosle, svaka vam cast ja vam se divim ja nisam imala problema sa zacecem men je iz prve uspilo samo je trebalo odraditi posao 😂 i neznam kako je vama al zato vam je divim jako ste hrabre, cure koje ste imale spontani razumim vas jer sam i ja izgubila bebu i naravno od toga se covijek nikada ne oporavi samo zaboravi al ta bol ostaje, al i vama skidam kapu nakon par spontani ja bi najvjerojatnije u ludnici bila, prevelika je to bol i mogu vam reci mene ste samo ohrabrile svojom hrabroscu i voljom 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    DijMar

    ayla

    Ma i ja sam jos uvijek u neodumici sto je, al kad se sada bas izboci trbuh mi ode na drugu stranu onda znam da se guzi, a nogice osjecam kada mi po zeludcu mlate 😂😂

    Taman kad sve skuzimo, onda cemo roditi 😄


    Izgleda 😂😂 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Meni se isto pojave te kvrge😊. Evo danas mi se javio mali nesto sramezljivo i sad navecer se pojavile kratko te kvrge…bas mi je premiran danas, nadam se da je sve ok i da ce sutra biti veseliji i aktivniji….
    I ja se divim vama curke koje ste svasta prosle do uspjesne trudnoce…❤ Mi smo pokusavali 11 mjeseci i reko ajd iza nove godine cemo isto krenuti na pretrage kad ono plus u mjesecu u kojem sam se stvarno najmanje nadala a i prizeljkivala jer sam bila i prehlađena, pila kojekakve tablete protiv bolova koje sam do tad izbjegavala i sve mi je nesto bilo bzvz.
    Regina, mene ti isto jedna kolegica s posla koja jos nema djece pitala hocu li na carski ili prirodno…odgovor je bio kao i tvoj…e, sad ja ne znam jel se ona bas u to ne kuzi ili cemu takvo pitanje, ali me nekako iznenadilo jer tko planira bas carski a prvorotka je? Zna da novaca za to nemam i da zelim😁


    Dode im tako da se primire malo, isto kao i sta luduju, ja nezz dal ovdje ko broji pokrete al ja se ne zelim s time stresirati, naucila sam na aktivno javljanje da mi oci iskacu i na par udarcica njeznih tako da meni je to sve normalno.. Meni je sestra rekla da bi ona isla na carski koja nezna uopce kakva je to bol, ja bi prirodni al u podsvjesti carski jer me strah al kako bude biti ce.. 

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Mene cudi da mi takva pitanja postavlja i soli pamet osoba koja nije rodila, a sve koje su rodile me nisu tako sto pitale. Ja se bojim i jednog i drugog  da se razumijemo :D kod prirodnog me strah hocu li moc izdrzat tu bol bilo uz epiduralnu ili ne pa si opet mislim kolike su zene izdrzale i ja cu nekako. a kod carskog me strah tog oporavka.. kakogod bude najbitnije da smo mi i bebe dobro i to je jedino sto je bitno :) i da se sto brze oporavimo nije na odmet haha

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Bit ce to sve dobro, samo mi imamo viska slobodnog vremena pa o svacemu razmisljamo.. 

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    ayla

    Aurora87

    Meni se isto pojave te kvrge😊. Evo danas mi se javio mali nesto sramezljivo i sad navecer se pojavile kratko te kvrge…bas mi je premiran danas, nadam se da je sve ok i da ce sutra biti veseliji i aktivniji….
    I ja se divim vama curke koje ste svasta prosle do uspjesne trudnoce…❤ Mi smo pokusavali 11 mjeseci i reko ajd iza nove godine cemo isto krenuti na pretrage kad ono plus u mjesecu u kojem sam se stvarno najmanje nadala a i prizeljkivala jer sam bila i prehlađena, pila kojekakve tablete protiv bolova koje sam do tad izbjegavala i sve mi je nesto bilo bzvz.
    Regina, mene ti isto jedna kolegica s posla koja jos nema djece pitala hocu li na carski ili prirodno…odgovor je bio kao i tvoj…e, sad ja ne znam jel se ona bas u to ne kuzi ili cemu takvo pitanje, ali me nekako iznenadilo jer tko planira bas carski a prvorotka je? Zna da novaca za to nemam i da zelim😁

    Dode im tako da se primire malo, isto kao i sta luduju, ja nezz dal ovdje ko broji pokrete al ja se ne zelim s time stresirati, naucila sam na aktivno javljanje da mi oci iskacu i na par udarcica njeznih tako da meni je to sve normalno.. Meni je sestra rekla da bi ona isla na carski koja nezna uopce kakva je to bol, ja bi prirodni al u podsvjesti carski jer me strah al kako bude biti ce..


    Moj je jucer bio mirniji, ali zato danas nadoknadjuje duplo 😅 
    Meni je rekla gin nek brojim ujutro i navecer…dva dana jesam, al mi se ne da vise posto je on jako zivahan, a i vec sam ga dosta skuzila…ko sto kazete, ima mirnijih, a ima i turbo dana…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.