Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    DijMar meni je posteljica straga od početka, a kvrge mi gotovo uvijek izbijaju na lijevoj strani

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Pa da zato ja ne zelim brojiti jer onda bi se uzrujala sto je sada, al beba radi rutinu, moja sada ima i malo mjesta najbolje joj pajkiti i odmarati, ako nelupa onda stuca 😊😊 dali vase stucaju? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Dal zna ko kada se povlaci pun mjesec, da ja mogu ocekivati kad cu se naspavati 😂😂😂 danas sam mislila malo oko ubiti i nisam mogla 😣

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Mislim da sam preskocila bas dio di ste o tim kvrgama pricali pa nz bas o cem je rijec al ja nemam nikakve kvrge.. jel izaso kojoj pupak?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Pricamo o kvrgama kad nam se beba izboci(guzi) 😂 kontamo jesu li bh kontrakcije il beba 😂 men nije i mislim  da ni nece samo je napet ko puska zateze me i nekako sam osjetljiva na njega nezz zasto, mislim i inace sam bila a sada pogotovo.. 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Irma kvrge su zapravo bebine guze i kak se ritaju tak nam izađe kvrga na busici odnosno izbace guzeke 😂🙈 meni se ispupčenim i bas mi je to lijepo i skroz trudnički……bas volim svoju busicu 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinah

    Dinah

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/trudnoca/porodaj/nevjerojatan-video-hipnoporoda-kod-kuce-snaga-i-ranjivost-zene-10897 [miss7mama.24sata.hr]
    Jedan divan clanak i video s ovog portala, za laku noc 🤗😍💕❤️ 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Julie

    Irma kvrge su zapravo bebine guze i kak se ritaju tak nam izađe kvrga na busici odnosno izbace guzeke 😂🙈 meni se ispupčenim i bas mi je to lijepo i skroz trudnički……bas volim svoju busicu 🥰


    Ja bas nekada i razmisljam kako ce mi faliti mazenje buse 💞

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    ayla

    Julie

    Irma kvrge su zapravo bebine guze i kak se ritaju tak nam izađe kvrga na busici odnosno izbace guzeke 😂🙈 meni se ispupčenim i bas mi je to lijepo i skroz trudnički……bas volim svoju busicu 🥰

    Ja bas nekada i razmisljam kako ce mi faliti mazenje buse 💞


    I ja o tome ponekad razmišljam, nedostajat će mi to migoljenje u busici ❤️ Na ovaj način moj sinčić je uvije sa mnom……noćas sam se usred noći probudila radi pisanja (nisam dugo po noći pa mi je ovo 🙄) ugl probudim se i osjećam ga kako se igra…… tako mi je to  milo ❤️❤️❤️❤️❤️

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Julie

    ayla

    Julie

    Irma kvrge su zapravo bebine guze i kak se ritaju tak nam izađe kvrga na busici odnosno izbace guzeke 😂🙈 meni se ispupčenim i bas mi je to lijepo i skroz trudnički……bas volim svoju busicu 🥰

    Ja bas nekada i razmisljam kako ce mi faliti mazenje buse 💞

    I ja o tome ponekad razmišljam, nedostajat će mi to migoljenje u busici ❤️ Na ovaj način moj sinčić je uvije sa mnom……noćas sam se usred noći probudila radi pisanja (nisam dugo po noći pa mi je ovo 🙄) ugl probudim se i osjećam ga kako se igra…… tako mi je to milo ❤️❤️❤️❤️❤️


    I meni, pogotovo kad me ujutro probudi sa svojim udarcima i onda jos muz dode i ljubi busu i prica s njom 🥰 ♥️ 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.