Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Manich nije lijepo da ti sad to govori i ruši ti samopouzdanje, a uz to te i sikira, ali ona je odrasla u neko drugo vrijeme i zabrinuta je jer gleda iz tih cipela. U mojoj firmi ima nekoliko zena koje sad vec s drugim muzem imaju djecu, jedna ima i djecu s dva muza, a s trecim zive tako da s te strane su se stvari stvarno promijenile. Da je tesko i u dvoje sigurno je, da je danas financijski tesko nekome i u dvoje je, ali se moze. Povratka ionako nema pa se sad treba fokusirati kako iz onoga sto imas izvuci najbolje. Kad beba dodje ja sam sigurna da ce ti mama ipak htjeti pomoci osobito kako ce mali/mala rasti i postajati osoba s karakterom. Snaći ćeš se ti jer mame su lavice. 🤗

    [lilypie.com]

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    luce35

    MonaL.

    fritula

    Inače sam svaka 4 tjedna na pregledu ali evo ovaj put dr. savjetuje napraviti slijedeci pregled za dva tjedna.
    Znam da mjerenja nisu precizna plus tjedni se računaju od zadnje menstruacije pa su odskakanja normalna ali ipak me brine.

    Ja vodim trudnoću u bolnici i uvijek mi govori da je beba veća za tjedan dana. Neki dan otišla privatniku na 4d kad ono beba taman. Privatnik kaže fali plodne vode,dr u bolnici ništa. Tako da vjerujem da nije svaki uzv isti. Budi bez brige

    Razlika u uzv uredjajima zna biti velika, u Splitu daleko najmoderniji i najnoviji uredjaj ima Gynenova. Moja gin ima stariji 2d i tamo dobro da bebu vidim 🤣🤣


    Ja sam iz doline Neretve pa privatno idem u susjednu državu. Doktor ima super uzv,poznat je po tome. Bitno mi je da je beba ok,neka odudaranja  ćemo zanemariti ,a za plodnu se nadam da nije tako 🙄😁 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure opet na podrsci neznam sto bih bez vas i vase utjehe… Nadam se da ce sve doc na svoje i da cemo biti okej.. Ja znam da sam sretna sto cu biti mama i znam da cu se borit za svoje dijete na sve moguce nacine. 

  • Avatar fritula

    fritula

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    MonaL.

    luce35

    MonaL.

    fritula

    Inače sam svaka 4 tjedna na pregledu ali evo ovaj put dr. savjetuje napraviti slijedeci pregled za dva tjedna.
    Znam da mjerenja nisu precizna plus tjedni se računaju od zadnje menstruacije pa su odskakanja normalna ali ipak me brine.

    Ja vodim trudnoću u bolnici i uvijek mi govori da je beba veća za tjedan dana. Neki dan otišla privatniku na 4d kad ono beba taman. Privatnik kaže fali plodne vode,dr u bolnici ništa. Tako da vjerujem da nije svaki uzv isti. Budi bez brige

    Razlika u uzv uredjajima zna biti velika, u Splitu daleko najmoderniji i najnoviji uredjaj ima Gynenova. Moja gin ima stariji 2d i tamo dobro da bebu vidim 🤣🤣

    Ja sam iz doline Neretve pa privatno idem u susjednu državu. Doktor ima super uzv,poznat je po tome. Bitno mi je da je beba ok,neka odudaranja ćemo zanemariti ,a za plodnu se nadam da nije tako 🙄😁

    Bila sam privatno prije mjesec dana na anomaly uzv I dr nije vidio nikakva odstupanja ali mjesec dana nije malo u razvoju bebe. Bila sam u Sparca vodeći se time da ima noviji uzv.
     Ma neću se brinuti do slijedećega pregleda za 2 tjedna pa ću vidit dalje, možda odem opet privatno radi svog mira.

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jutro  🦉

    [lilypie.com]

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Jutro curke. Kak se vi borite sa zgaravicom? Ja umirem doslovno.. moram ogtt danas ne znam kak cu..

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Evo ja rjesim sa sodom bikarbonom ili jamnickom. Bilo je nedugo da sam jela bolonjez i dva dana rigala vatru 🐉🐲 doslovno nije pomogla ni jamnicka ni bademi ni ista, tako da njega izbjegavam dok ne rodim 🙈
    Sretno na ogtt-u

    [lilypie.com]

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Julie

    Evo ja rjesim sa sodom bikarbonom ili jamnickom. Bilo je nedugo da sam jela bolonjez i dva dana rigala vatru 🐉🐲 doslovno nije pomogla ni jamnicka ni bademi ni ista, tako da njega izbjegavam dok ne rodim 🙈
    Sretno na ogtt-u


    Joj ja radensku nepodnosim.. a sodu nikad nisam probala nikad nisam imala zgaravicu sve eto do sad i opce ne znam kak cu jer imam osjecaj da cu se ispovracat dok tam dodem. Jos dok se sjetim da mi vadi krv uzaas imam fobiju od igla i krbi.. hvala  trebat ce mi😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Jutro.. 
    Irma sretno, ja isto jamnicom i sodom sta mi prvo bude pod rukom samo da smiri.. 

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    luce35

    Ja sam prvo na carski, sad je jos upitnik al veliki su izgledi da cu ponovno morati


    Da li te boli oziljak od reza sad kad se rasteze?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.