Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Jutro, danas je ugodno, barem za sad. Nagovorit cu mm da odemo pogledati malo aute. Tu oko nas je hrpa autokuca koje prodaju polovnjake pa sad dok je hladnije da iskoristim.
    Da li zante gdje ima za kupiti onih papirnatih pokrivaca za wc skoljku, sto zna biti u javnim wc-ima, da ne sjedas bas s guzom svuda? Idemo sljedeci tjedan u Daruvar a kako je dosla sogica s muzem i djecom, da izvinete, ne bi iza tolikih guzica sjedala na skoljku, pogotovo sad s ovom upalom a bas mi se ne cisti svaki puta kad idem na wc (idem cesto).

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Jutro, čitala sam negdje da je bilo i DM-u i Mulleru tih pokrivača za WC. Ja si baš planiram uzet jer mi je teško cucat od stomaka dok sam u bolnici ili tako negdje 
    Cure koje ste iz istočnog dijela Novog Zagreb nemojte se iznenaditi ako nemate vode. Puknuo noćas glavni vod 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu
    Jutro
    Renata tih pokirvaca imas u dm-u. Ja bila kupila zadnji put za bolnicu, imam ih jos u torbi 

    Irma sretno s ogtt. Pitaj gin preporuku za zgaravicu, neki daju renine


  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    renata.koscec

    luce35

    Ja sam prvo na carski, sad je jos upitnik al veliki su izgledi da cu ponovno morati

    Da li te boli oziljak od reza sad kad se rasteze?


    Ne boli zasad, nekad zateze ali minimalno. Posteljica mi je tocno na rezu, boli me jedino kad mi radi uzv pa pritisne onom sondom.

    Jutro svima, pala kisa sinoc pa se lakse dise 😀

    [lilypie.com]

  • lalolitala

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Lalolitalati si imala kontrakcije? Sta je ta profilaksa koju si dobila?


    Nisam imala kontrakcije. Tj. Nisu zabiljezene na ctgu. Deksametazone sam dobila za razvoj pluca. To sam dobila i u prvoj trudnoci zbog prjeteceg prijevremenog zbog stanja dole

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Cure sta mislite o pojasu nakon sto rodite, planirate nosit? I koji? Ima razlicitih, cijene su isto razne. A cula sam da ne bi bilo lose to nosit, pa ne znam koji da kupim…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    lalolitala

    Pozdrav da se javim! Pustili me iz bolnice. Morala na profilaksu, a nakraju ostala 4 dana. Cerviks na 20mm i unutarnje usce na y. Kontrolu imam u cetvrtak i nadam se da se stanje il poboljsalo il ostalo ne promjenjivo :) u petak 30tjedana i molimm se samo da bar jos mjesec dana doguram.


    Sad tek vidim, esi ti isla na normalnu kontrolu ili te bolilo? 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Cure sta mislite o pojasu nakon sto rodite, planirate nosit? I koji? Ima razlicitih, cijene su isto razne. A cula sam da ne bi bilo lose to nosit, pa ne znam koji da kupim…


    Pojas se preporuca samo kod vece dijastaze i eventualno carskog. Ako je sve ok nije bas dobro nositi ga, organi se trebaju slobodno vratiti na svoje mjesto, a ne da ih nesto prisilno stisce (pitanje hoce se onda dobro namjestiti). I dodatno nije dobar jer onda on sve “drzi” i misici trbuha i leda se opustaju…
    Tako da savjetujem ne kupovati dok dr ne kaze da treba. Jer ako treba to nije sad tooooliko bitno hoces odmah staviti ili za 2 dana, pa stignes izabrati i kupiti


  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Irma sretno! Mene zgaravica uhvati na par dana pa onda opet par dana nis i tak, a za sad isto mogu mineralnom rijesit je…
    Renata ne znam koliko imate iskustva sa kupnjom auta od tih mesetara, ali mi smo se vec opekli s njima tak da obavezno idite sa odabranim autom u servis da provjerite stvarne kilometre i stvarno stanje auta. Jest da platite taj pregled, ali ste barem mirni i nemate kroz koji tjedan vecih troskova ak se nes pokvari…

  • lalolitala

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Za pojas su rekli u bolnici prvi put da to ne preporucuju jer se onda misici sporije vracaju na svoje mjesto..
    Nije me bolilo nista nego mi je unutarnje usce bilo vec na v oblika i cerviks na 23mm. Sad se nutarnje nesto povuklo na y oblika al cerviks na 20mm. Idem u cet na kontrolu i ne znam kaj ce bit. Lezim, skuham si samo kavu i odem na wc. Ako bas nema ko odvedem malu u vrtic al ajde, vrtic je na 2minute..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.